Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon-nagyon csúnya szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon-nagyon csúnya szakítás után létezik megbocsájtás?

Figyelt kérdés

Mindketten indulatosak és önérzetesek vagyunk, hónapokig gyűltek a sérelmek, ma egyszerre robbant ki minden. Épp csak egymás anyját nem szidtuk, de ezen kívül minden elhangzott. Miután kiadtam a mérgem, megnyugodtam. Nem kibékülni akarok, csak hogy ne gyűlöljön. Nagyon megalázó dolgokat mondtunk, nekem nagy lelkiismeret furdalásom van. Már barátok se leszünk, sőt ismerősök se, tényleg nagyon undorítóan beszéltünk. Csak azt szeretném, hogy ne egy szardarabként jussak eszébe.

Megkeressem majd vmikor, vagy inkább békén hagyjam? Írjak neki levelet? Vagy hagyjam a fenébe, és felejtsem el? Fogalmam sincs, hogy mit kéne tennem... Én vagyok a férfi.



2021. aug. 6. 19:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem, de pár hetet tuti várnék.
2021. aug. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi 5 hónap után kezdtünk chatelni. Aztán heti 1 telefon, majd 2. Mindent megbeszéltünk, aztán lezártuk a múltat. Most már új történeteink vannak, új témák.
2021. aug. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd. Örökre.


Alpári hlyegyerekként viselkedtetek mindketten. Sajnálom, de ez az igazság.

Az, hogy gyűlik-gyűlik, nem jelenti azt, hogy üvöltözni kell egymással meg szidni a másikat.

2021. aug. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha lelkiismeretfurdalasod van akkor kerjel bocsanatot. Erre talaltak ki a bocsanatkerest. Jo dolog ha tudsz bocsanatot kerni, kevesen kepesek ra.

Attol még nem kell folytatni de jobb ugy lezarni.szerintem.

2021. aug. 10. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 crv válasza:
Én ugyanebben a cipőben vagyok, de ő alázott meg először, ő fikázott le minden téren, külsőm belsőm is. Ezt nem tudtam megelégelni és utána én is ge*i voltam már vele. Sza*om le ha egy életen át nem látom többet és 1 szót se beszélünk soha. Én szerettem őt,de ez elfogadhatatlan.
2023. júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!