Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyire megbocsájtható ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megbocsájtható ez a tett? Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Hogyan döntenétek?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi és egy nő. Együtt vannak, ( az most mind egy hogy mióta ) szeretik egymást. De egy idő után a kapcsolatban egyre gyakoribbak a veszekedések, a férfi részéről nincs meg a bizalom a nő iránt, és amikor a nő gyanúba keveredik, hogy megcsalja a párját ( de közben nem történt megcsalás, a nő csak bizonytalan hogy kit válasszon két ember közül ) a férfi szakít a nővel.

Egy kis idő múlva a nő összejön azzal a férfivel, aki miatt szakított vele a párja ( de a szakítás előtt nem történt köztük semmi komoly csak udvarlás volt a férfi részéről ), de hamar rájön hogy ő nem ezt a férfit szereti, ezért ,,szakít” a második férfivel és vissza szeretne menni a volt párjához mert hiányzik neki.

Még nem kereste fel őt, mert fél a reakciójától és a visszautasítástól.

Felhívnám a figyelmet két dologra. Egyrészt arra hogy ezek között az események között kimondhatatlanul kevés idő telt el. Tehát nem hónapokról vagy évekről van szó. Másrészt én nem vagyok szereplője eme történetnek. Én csak egy külső szemlélő vagyok, csak kíváncsi vagyok az emberek véleményére.

Nektek mi a véleményetek erről?



2020. jan. 27. 13:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a nő nem tudta eldönteni kit válasszon, miközben párja volt, pont eleget mondott arról, mennyire érett egy komoly kapcsolathoz. Ha én lennék a férfi, nem bocsájtanék meg, hisz ott hagyott valaki másért.

Valaki jobb vár erre az emberre, aki meg is becsüli.

2020. jan. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy a nő egy buta liba, aki nem tudja mit akar. Az első csávó jogosan volt bizalmatlan, elvégre a nő engedte az udvarlást.

Ha nincs gyerek, akkor nem fogadnám vissza azt, aki egyszer már eldobott.

2020. jan. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A nő egy tipikus liánozó, kapcsolatfüggő, gyenge jellem. Akkor se fogadnám vissza a férfi helyében, ha ő lenne az utolsó nő a bolygón.
2020. jan. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
26%

Miért is, kedves utolsó? Mert a férfi nem tudott olyan erős szerelmet ébreszteni a nőben, hogy ne maradjon kérdés?

A kérdésre: Itt nem az a gond, hogy mit tett a nő, hanem az, hogy ez a szerelem (ha egyáltalán nevezhetjük annak) nagyon hadilábon áll. A férfi részéről valószínűleg már lebomlottak az érte felelős hormonok, a nőben meg sohasem volt elég erős az érzelem. Mindketten kevesek a másiknak, szóval nem illenek össze.

2020. jan. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám aztán nem jöhetne vissza. Így járt, én meg élnék boldogan.
2020. jan. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a két szék közé kell hogy essen. :)

N

2020. jan. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az összes választ! Még annyit szeretnék mondani, mert úgy látom páran félreértelmezték hogy nem a nő szakított a férfivel, hanem fordítva. A nő nem akarta elhagyni a férfit, de a férfinek elege lett és szakított vele. Tudom hogy ez egyáltalán nem tünteti fel jobb színben a nőt, de gondoltam leírom.
2020. jan. 27. 16:35
 8/17 LazyJones ***** válasza:
100%
Ha a nő egy kapcsolatBAN elbizonytalanodik, hogy melyik pasit válassza, akkor nem szereti az elsőt igazán. Nem hiszem, hogy visszafogadnám, megvolt az esélye, de nem működött, mindkettőnek jobb, ha továbblépnek.
2020. jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Rockarc ***** válasza:
100%

Sokan a visszautasitastol rettegnek, de szerintem pont ez, ami meg annal is rosszabb. Az onbizalomhianyos, hatarozatlan noket jo messzire elkerulni. Nem akkor hibazott az elso ferfi, amikor "dobta", hanem akkor, amikor a minden bizonnyal jol lathatoan komplexusos novel kapcsolatba lepett.


Szerintem mindegyik szereplo szanalmas, pont jok lennenek egy brazil szappanoperaban, egy szereplo castingon.


43F

2020. jan. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%
A nő egy ostoba szar. Csak úgy amúgy sem szakít egy pasi. Szóval megérdemelte, egye meg amit főzött! Gyanu.. na persze... hahaha
2020. jan. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!