Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi vetett véget az eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vetett véget az eddigi párkapcsolataidnak?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék más emberek szakítós történeteire, hogy mi az, ami általában véget vet egy kapcsolatnak. Ha esetleg az megcsalás, akkor hogyan derült ki, stb.

2021. szept. 8. 18:08
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
94%

1 megcsalt

2 megcsalt

3 a beteges féltékenykedése miatt kiábrándultam

4 ő ábrándult ki belőlem

5 szintén

6 kölcsönösen kiábrándultunk

2021. szept. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

26-osnak!


Igen, bántalmazó!

És nem, nem tudtam neki megobcsátani, azóta nem is beszéltem vele!

2021. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

26-osnak megint!


Ők évekig voltak aztán együtt a bisz.ex csajjal. Úgy tudom már szakítottak.

2021. szept. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Köszi a válaszokat, 26 voltam.
2021. szept. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
91%

1,visszament a férjéhez-szakított

2,el akarta miattam hagyni a férjét-szakítottam,aztán újból összejöttünk,pár hónap után megint szakítottam,több mint egy évig írogatott,hívott,szabályosan könyörgött,nagyon kínos volt

3.két hét ismeretség után kidobott,nem állt fel a cerka,meg vagyok győződve róla,az előző elátkozott

4.6 év kapcsolat,együttélés után erősen pasizni kezdett,szakítottam visszakönyörögte magát csak azért,hogy néhány óra után ő szakíthasson

2021. szept. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
78%
Mostanában nem szakítottam senkivel. Mindenki megvan:)
2021. szept. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
70%

1, Meg csalások

2, Rám untak

3, Le cseréltek

4, Csak sexet akart semmi mást

5, Csak nálam akart lakni és semmi több.

2021. szept. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
88%

1. Távkapcsolat volt, és mindig mindenfélét hazudott, hogy most miért nem tudunk találkozni, pl. hogy megcsípte egy méhecske meg ilyenek, és érdekes, mindig aznap történtek ezek, amikor találkoztunk volna, így szakítottam.

2. Anyuci pici fia volt, folyton a gép előtt ült, nem csináltunk soha semmilyen programot, mert ő nem szerette az embereket, a napfényt, a levegőt, a hangos zajokat, mit tudom én.. És még a szexben is önző volt, egy orgazmust sem okozott nekem. Szakítottam.

3. Megunt, elmúlt neki a rózsaszín köd, de nem mondta el egyből, hanem várt egy évet, azon belül megvárta, hogy karácsony legyen, aztán megcsalt, és utána mondta el. Ő szakított.

4. Végül is ez nem volt kapcsolatnak nevezhető, rövidke ideig megpróbáltuk az ő erőltetésére, de nem tudtam beleszeretni, mert még mindig a 3.-at szerettem, plusz nem könnyítette meg a dolgom az sem, hogy kiderült útközben, hogy drogozik, de erősen minden nap, szóval úgy voltam vele, hogy ne vergődjünk egymás mellett feleslegesen. Szakítottam.


Ééés ennyi.

2021. szept. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
84%

Önismerethiány. Eleinte még mindkét részről, utána a másik oldalról.


Illetve volt egyszer, hogy azért, mert túlfejlődtünk egymáson. Már nem vágytuk egymást mint szerelmet.

2021. szept. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
84%

1. Rám unt, megismert valaki mást

2. Ráuntam, megismertem valaki mást, egyáltalán nem passzoltunk

2021. szept. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!