Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi vetett véget az eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vetett véget az eddigi párkapcsolataidnak?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék más emberek szakítós történeteire, hogy mi az, ami általában véget vet egy kapcsolatnak. Ha esetleg az megcsalás, akkor hogyan derült ki, stb.

2021. szept. 8. 18:08
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
80%

Eddig egyszer voltam szerelmes, egy párkapcsolatom volt és sorra halmoztam a hibákat. Egyrészt, a legjobb barátommal jöttem össze. Baráttal pedig nem jó kapcsolatot összehozni.

Kettő: borderline-ossal jöttem össze. Ezt részleteznem sem kell.

Három, távkapcsolat. Az esetek legkisebb százalékában működik.

A szakítás kb úgy történt, hogy olyat csinált, amit nem kellett volna, amire a kelleténél durvábban reagáltam. Ő megbántódott, és hátbaszúrásnak élte meg. A szüleim, és azok a barátaim, akiknek elmondtam a sztorit, kb ugyanúgy reagált a fent említett reakciómra "kicsit nyers, de nem olyan vészes". Szóval én meglehetősen magas önutálatban voltam jó hosszú ideig, hogy megbántottam, de összességében erősen túlreagálta.

A legrosszabb pedig az, hogy a szakítás után nem szakadt meg a kapcsolat, lévén egy meglehetősen érzékeny és ragaszkodó fiúról, és egy borderlineos lányról van szó, viszont ez a dolog rohadtul kínoz mindkettőnket.

Ja, elcseszett egy sztori, i know. :D

2021. szept. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
79%

- elköltöztek

- megcsalt

- megcsalt

- megcsalt

- elhagyott (nem én voltam neki az etalon soha)

- lesittelték

- a mostani még megvan

2021. szept. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
66%

Első exem ostoba volt, de szó szerint. Meg unalmas. Semmi program így kirúgtam.

Második exemmel a viselkedése miatt is,lett vége. Betegesen féltékeny volt, tesomra, unoka tesoimra, mindenkire

Ha valaki rám nézett, köszönt már kombinált.. örülök h sikerült tőle megszabadulnom. Ilyen embert még az ellensegemnek sem kívánok,elmebeteg az fix. Szakítás után is alám illetve párom alá tett...mikor végülis nekem csak köszönhetett volna dolgokat. Ez van..

2021. szept. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
94%

Hát nálam nagyon egyszerűek voltak az okok. Valójában egyik sem érdekelt igazán. Tulajdonképpen nem is voltak ezek komoly kapcsolatok épp emiatt, csak amolyan járogatások. Ehhez képest voltak amelyek egyszer, vagy akár nem egyszer visszajöttek.

Aztán mikor olyan jött aki érdekel, az már bő 20 éve érdekel 😍

2021. szept. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
89%

1.: kiszeretett belőlem

2.: én soha nem is voltam szerelmes, búfelejtőnek használtam (amúgy megcsalt, szóval annyira őt sem kell sajnálni- ez már csak szakítás után derült ki, közös barát vallotta be)

3.: kiszerettem belőle

2021. szept. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 moozygoo ***** válasza:
90%

1. máig nem teljesen értem, talán megunt

2. még az elsőn nem teljesen voltam túl, barátságból átmentünk barátság extrákba. végül a lány nagyon belém szeretett amit a mai napig nem értek, én sajnos nem, próbálkoztam pedig kialakítani magamban komoly szerelmi érzéseket, sajnos nem sikerült és egyre inkább úgy éreztem magam mintha kihasználnám, amit utáltam mert barátként szerettem. Emiatt úgy éreztem véget kell vetni ennek, és megmondtam hogy vége.

2021. szept. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
73%

1. Nem illettünk össze, 6 év alatt nem tudtunk kicsiszolódni párként, na meg persze féltékenység...

2. Pár hónapig volt, történt egy kellemetlen szituáció, ahelyett hogy együttérző lett volna, kinevetett...

aztán nem bírtam magamról levakarni mert ő szeret” agresszívan reagáltam le és lelöktem a lépcsőn.. annyira nem akarta felfogni hogy én ezt nem akarom vele hogy nekem akart esni... ezért tettem azt amit.

3.Talán egy hónapos volt, családja utált... aztán vége lett.

4.Részemről ez nem is volt kapcsolat. Találtam nála jobbat, tudom, csunya dolog de nekem is csak egy életem van, és nem tetszett külsőre.

5. Meg akart változtatni mindenáron.

6.Nála érzem egyes egyedül hogy sírig tartó is kialakulhat.

2021. szept. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
91%

Úgy lett vége, hogy én szakítottam az alábbi okok miatt:

- 5 év 5 hónappal volt nálam idősebb, és ez a korkülönbség sajnos nagyon zavart, de ez nem az ő hibája, hanem az egyéni zavarom

- önbizalomhiányos volt, és ezen kívül nem is volt kibékülve magával, vagyis nem szerette önmagát (mondta néha, hogy "utálom magam") és ez a 2 dolog együtt mindenre rányomta a bélyegét, sok mindent tönkre tett, ellehetetlenített (mai fejjel azt mondom, pszichológushoz kellett volna mennie, és rendbe jött volna előbb-utóbb)

- egyre több volt a vita és veszekedés, gyakorlatilag folyamatos, tulajdonképpen maga a tényleges szakítóok ez volt, nem a fentiek, azok csak a problémák voltak a kapcsolatunkban

- nem mellesleg mondom, olyan csúnyán is vitáztunk, hogy azt mondta nekem olyankor, hogy utál engem, meg menjek el (nem hagyott volna elmenni, szóval se veled, se nélküled dolog volt veszekedés alatt)

- egy nap aztán szakítottam vele, nem készültem rá, csak megtörtént, és azonnal éreztem, jó döntés, előbb kellett volna

2021. szept. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
90%
Mégis meg lehet tudni, hogy az 5-ös válasz miért lett ennyire lepontozva? Valami borzasztót mondtam? Egyszerűen leírtam, hogy miért lett vége, EZ VOLT A KÉRDÉS.
2021. szept. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
87%
Teherbeejtett egy állami gondozott 17 éves kislányt… persze jól át is verte…
2021. szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!