Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi vetett véget az eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vetett véget az eddigi párkapcsolataidnak?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék más emberek szakítós történeteire, hogy mi az, ami általában véget vet egy kapcsolatnak. Ha esetleg az megcsalás, akkor hogyan derült ki, stb.

2021. szept. 8. 18:08
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

#19


Én nem pontoztalak le, de szerintem azért mert nem fejtetted ki ezt olyan pontosan, mint a többiek, hogy miért is nem akartál vele lenni vagy ő veled. Meguntátok egymást vagy más probléma volt esetleg, stb.

2021. szept. 8. 20:48
 22/40 anonim ***** válasza:
76%

21

Gondoltam, hogy nem te pontoztál le.

2021. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
93%

1: Azért lett vége, mert egy brutálisan hazug, manipulatív, önző, mentálisan beteg nő volt. A mentális betegség később már orvosi papíron is szerepelt. Természetesen ez idővel teljesedett ki, aztán még megspékelte egy kis ismerkedéssel is. Haragudni nem haragszom rá, az már millió éve elmúlt, csak egyszerűen tudom, hogy mekkora egy sz@rember volt.


2: Szintén hazug nő, és mivel elég nagy korkülönbség volt köztünk, így nem is volt igazán jövőnk. Aztán szakított velem, csak később derült ki, hogy meg is csalt. Hogy honnan? Elmondta a srác, akivel megcsalt.


3. Megint egy hazug. De amúgy egy bombanő, sok jó dolog is volt a kapcsolatban, de én sokkal jobban terveztem a jövőt, ő meg néha azt sem tudta, mit akar. Az egyik felmerült problémát, amiről senki nem tehetett, sajnos nagyon rosszul kezelte, később elkezdett szemétkedni, hanyagolni, hazudozni. Eljátszotta a bizalmamat, szétmentünk. Próbálta visszacsinálni, de már egyszerűen nem tudtam megbízni benne. Ennek ellenére nagy szerelem volt, sok közös volt bennünk.


4. A legcsodálatosabb nő, akit csak ismerek. Tünemény, őszinte, intelligens, megbízható, szeretett, tervezett. Minden tökéletes volt, csak egy valami nem, a kémia. A lelkébe szerelmes voltam, mint nő tetszett, de a valami nem passzolt köztünk, mert a vonzalom részemről csak hanyatlott. Végül én szakítottam, nem bírtam tovább. Baromi nehéz volt megtenni, elég hosszú kapcsolat volt.

2021. szept. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
93%

1., tini szerelem volt, 3 hét után mondtam a barátnőmnek, hogy szakítson helyettem a sráccal. Butuska gyerekszerelem volt csak csók..


2., bántalmazott kapcsolat volt. Kidobtam a szüleim segítségével.


3., megcsalt a legjobb lány barátjával, csókolóztam az exemmel bosszúból, ezek kiderültek. Végül én szakítottam vele.


4., Megcsalt a bisz.x akkori legjobb barátnőmmel. Ő dobott, a megcsalás utólag derült ki.

2021. szept. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
90%

1: Nem törődött velem, alkoholista volt, alig voltunk kettesben, rossz volt a szex, a kommunikáció talán még rosszabb, IQ és EQ nulla, ja és beleszerettem a legjobb barátjába


2: Nem voltunk szerelmesek, különböző volt az értékrendünk, különböző célok voltak a kapcsolatban, ja és felelősség vállalás részéről hiányzott

2021. szept. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
90%

24

2. Mármint bántalmazó?


4. És összejött a biszex barátnőddel? Te meg tudtál ennek a barátnődnek bocsátani?

2021. szept. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Egy volt eddig, félt az elköteleződéstől, és nem tudom, hogy tudatosan vagy tudat alatt, de mindig nagyon el akart lökni magától. Általában én tettem többet a kapcsolatba, neki nem voltam prioritás, alig elégült ki mellette valamilyen érzelmi szükségletem. Mellette pedig elég nyíltan flörtölgetett "havercsajokkal" közösségi média-oldalakon. Így visszaolvasva eléggé abszurd, hogy beleragadtam egy ilyen helyzetbe, és nagyon jó, hogy vége.
2021. szept. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
84%

1. Írtózatosan szeretethiányos volt és naiv, mindenkit a közelébe engedett és végül össze is jött a megcsalás. Nagyon fájt, már túltettem magam rajta és sajnálattal gondolok rá vissza.


2. Csak szexre kellettem neki amíg itthon van, aztán ment vissza külföldre. Amíg itt tölti az idejét, addig komoly kapcsolat színvonalú dolgot szeretett volna, ezért nem árulta el. Majd kiutazott, kérdeztem, mikor jön vissza, sose tudott válaszolni, aztán a külföldi férje bejelölt engem (meg mindenkit aki gyanús volt neki). Összeraktam a képet, rájöttem, hogy kinek ki kicsoda és megbeszéltem a lánnyal az igazságot. Az 1. exem után annyira nem fájt ez érdekes módon.


3. Szeretethiányosak és magányosak voltunk, nagyon örültünk egymásnak, írtó jó volt a kémia, de ahogy lecsillapodtak a hormonok, rájöttünk, hogy nem passzolunk össze. Nem tudtunk miről beszélgetni, nem érettünk egyet dolgokban. Ellentétek vonzák egymást eset. Szomorú voltam, hogy a párosunk emiatt megy szét.


4. Valami nem stimmelt vele mentálisan, bipolar, border, franc tudja már, előző exe verései hozta ki belőle. Jó volt a kémia és eleinte komolyan gondoltuk a közös jövőt, de aztán valamiért bedepizett, kiutazott külföldre. Írtó nehéz volt vele kommunikálni, végül azzal jött, hogy szerinte nem tudott nekem mindent megadni szexuálisan és amúgy sem akar engem kínozni, ő vissza menne inkább az exéhez, gondoskodni akar róla. Furcsa volt.


5. Távkapcsolat volt, eleinte olyanok voltunk, mint amit megálmodtunk magunknak, mindenben passzoltunk egymáshoz és órákig tudtunk beszélni, terveztük a jövőnket. Nagyon szépen indult, de végül a magánéleti gondjaiba belefulladt, egyre kevesebbet lehetett elérni, minden programot lefújt, mellette másokkal lógott, titkolózott, kerülte a kontaktot, majd bebeszélte magának hogy szerinte én nem tettem ő érte eleget és van jelentkező aki meg többet tenne szerinte és anyagilag jobban tudná őt segíteni. Aztán egyre inkább csak veszekedések voltak, minden üzenetembe a rosszat látta bele, önigazolásokat tolt folyamatosan, minden szavamat kiforgatta, teljesen kifordult magából. Mindenki mondja nekem (ismerőseim és ismeretlenek), hogy nem volt hűséges, anyagias és hazug, ne sajnáljam, de valamennyire megértem a helyzetét, menekült otthonról és ez fontosabb volt számára, mint valami rózsaszínköd fenntartása, mégha ideálisnak is tűnt az elején.

2021. szept. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
92%

1. Nem akartam vele lefeküdni 16 évesen, utóbb tudtam meg hogy talált mást aki igen, szó nélkül felszívódott

2. Megcsalt, bevallotta, szakított velem, majd megbánta pár hónap múlva, nem fogadtam vissza

3. Szexkapcsolat, kihűlt, kölcsönösen nem kerestük egymást

4. Meg akart vàltoztatni, nem állt mellettem mikor szükség lett volna rá, mikor szóvá tettem elköltözött hogy időt kér, majd elkezdett volna újra udvarolgatni, de már nem érdekelt

5. Szexkapcsolat, beleszerettem a 6.ba, így nem folytattuk tovább

6. Még tart, bár vannak problémák, remélem megoldjuk

2021. szept. 9. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

Két kapcsolatom volt.


1. Ő szakított velem két és fél hónap után. Nem sokáig hiányzott, hiszen rövid kapcsolat volt, de sebet ejtett rajtam, mert minden rossznak elmondott. Távkapcsolat volt, tehát keveset tudtunk találkozni. Én utaztam hozzá, és akkor nem velem foglalkozott, hanem inkább a haverjaival ment bulizni, nélkülem. Félreértés ne essék, nem azzal van a baj, ha valaki él társasági életet, mert azt igen is, kell élni, de ha két hetente lát egy napra, akkor töltse velem, amennyiben egy pár vagyunk. Szerinte ez már tapadós viselkedés volt... Hát, nem is tudom. Az biztos, hogy most, hogy megint szingli vagyok, újra előjön ez a trauma, és félek kötődni.


2. Öt és fél év volt, a 3. évfordulónk után másfél hónappal jegyesek is lettünk. Azt hittem, révbe értem, megfogtam az Isten lábát, habár az elejétől kezdve voltak problémák. Céltalan volt, hisztis, dührohamos, és mindig mást hibáztatott, sosem vállalt felelősséget az életéért. Ígérte, hogy változik, fejlődik, és egy ideig úgy tűnt, hogy meg is tudja valósítani, de valahol az 4. évfordulónk után nagyon elkezdett leereszteni. Gondolom, akkor már biztosnak vélt, mert hát ott volt a kezemen a gyűrű, eleve szerettem is őt. Erőszakossá vált, főleg az ágyban. Ordibált, ha nem tettem meg, amit akart. A szakítás pillanatában még ennek ellenére is szerettem, szóval nehéz volt elküldeni.

2021. szept. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!