Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek fog keresni? Mára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fog keresni? Mára megbeszéltük, hogy szakítunk barátnőmmel. Egy tényleg őszinte emberről van szó.

Figyelt kérdés
Kiültünk a teraszra beszélgetni, elmondtam neki a dolgokat ugye. Először törhetetlen volt. 1,5 órát találkoztunk. Aztán a végére egy kicsit sikerült puhítanom rajta. Megbeszéltük, hogy oké, vége. Viszont átgondolja, és keresni fog, ha úgy érzi. Messengeren le voltam tiltva, mostmár fel vagyok oldva. A becenevet sem törölte. Eddig akárkivel szakított, mindig mindent azonnal törölt. Esetleg tapasztalatból tudnátok tanácsot adni, hogy kinek mi vált be? Hogy hiányozzak neki? (Tudom, ez fura kérdés, nyilván azzal, hogy nem keresem, de azért megkérdeztem) Ne keressem, keressem néha, de akkor is mivel…stb. stb.

2021. okt. 21. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyni kell menni, ezt csak az idő oldja meg.
2021. okt. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Másnak ezeket nem mondta, sőt. Nem is találkoztak ennyi időt. Nekem tényleg fontos ez a lány, ő mutatta meg igazán, milyen szerelmesnek lenni.
2021. okt. 21. 17:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd most békén, hadd gondolkodjon. A legrosszabb az, ha ilyenkor tapadsz rá. Majd ő keres, ha akar.
2021. okt. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit hagyd most békén, talán az segít neki is, és neked is. Ha akar, akkor keresni fog.
2021. okt. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Jó lenne azért tudni hogy mi történt köztetek..


Bár sok jót nem jelent ha szakított..


Keresni pedig ne keresd! Ne fuss más után.

2021. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező az akinek írt az exe szülinapján, és a barátnője ezen megsértődött. Utána összevesztek mert a lány telefonjához nyúlt.
2021. okt. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lényegében igen, de kicsit komplexebb a dolog. Nem figyeltem szem előtt a tanulós időszakot, nen mutattam ki a bizalmam. Stb stb. Egyértelműen hibás vagyok. Tudok, és szeretnék is változtatni ezeken a dolgokon, és bizonyítani neki. Hogyan tudnám tényleg bizonyítani neki a változásom?
2021. okt. 21. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!