Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megbeszéljem vagy lépjek túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéljem vagy lépjek túl inkább?

Figyelt kérdés

Szakítottam vele, mert sok kis dolgok összegyűltek.

De, ahogy telik az idő, úgy érzem, hogy hibát követhettem el.

Leginkább azért nem merek kibekulni vele, mert veszekedés során azt mondta h a kapcsolatunk szinte csak a szexről szólt.

Majd mikor bekulni akart bocsánatot kért, de nagyon haragudtam rá és nem tudtam kibekulni vele.

Mondta, hogy beszéljük meg, de félek h magamat áltatom csak.

Járt hasonló cipőben valaki?

Köszönöm


2021. ápr. 1. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, mi is.
2021. ápr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, mert ez nincs lezárva, ha így gondolkodsz rajta. #1 voltam
2021. ápr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Még nem érett meg benned a szakítás, úgyhogy beszélj vele és utána mérlegelj, hogy mit szeretnél.
2021. ápr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na hogy döntöttél?
2021. ápr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem írtam neki végül, nem tudom h jó döntés lenne-e.
2021. ápr. 3. 19:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem így, hogy félsz ez eléggé kuka. Hagyd akkor békén, de tapasztalatból mondom, hogy elég kellemetlen érzés amikor azt mantrázza az agyad, hogy de mi lett volna ha..
2021. ápr. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!