Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Már több mint fél éve h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már több mint fél éve h szakított velem barátnőm,mivel úgy érezte én nem gondolom vele komolyan.Neki már azóta van más fiú.keptelen vagyok túltenni magam rajta,azóta csak otthon ülök és nem járok sehova,nincs is igen kivel menni..?

Figyelt kérdés
Volt már vki hasonló helyzetben? Sajnos vele sem tudok beszélni,mert letiltott mindenhonnan,azóta egyszer viszont beszéltünk,de aztán már nem jelentkezett..ti mit tennétek?

2021. okt. 23. 21:48
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

A saját érdekedben felejtsd el! Ne is akarj vele beszélni, a mindset az legyen, hogyha találkoznátok akkor sem mennél oda hozzá, zárd ki őt, engedd el. Ő már kilépett a te életedből, ez így van rendjén. Keress valami hobbit, mélyülj bele, vagy ha már van keress hasonló érdeklődésű embereket, akár online is, itt úgy is könnyebb.

Szerintem sok embernek nehéz elfogadni, de ha adaptálod a világnézetet, hogy az emberek jönnek mennek, és mindig az fog körbevenni akinek kell, az megkönnyíti a dolgokat.

2021. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%

ilyenkor dugni kell.

ha nincsen ingyen akkor fizess érte.

úgy gondolj rá mint komoly terápiás kezelésre.

dugás közben vissza fog térni az életerőd, új perspektíva fog megnyílni előtted a jelenlegi depis beszűkült nézőpont helyett.

https://www.youtube.com/watch?v=2Lpdry_sIgo

2021. okt. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenebe. En is hasonlo helyzetbol maszok kifele eppen. Egy honapja meg menyasszonyom volt. Azota meg uj pasija van. Felesleges teperni utana.
2021. okt. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak az a baj h úgy éreztem nekem ő az igazi,vagy már 10 éve h kerülgettuk egymást mire végre osszejottunk,O viszont azt mondta h már más életszakaszban van,családot szeretne.Sajna túl határozatlan voltam ebben a témában,hát talált is inkább mást,nagyon nehéz megemeszteni h végül máshoz megy férjhez..azért érdekelne h szerintetek lepjek e még valamit??
2021. okt. 24. 15:33
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges vergodnod. Ha volegenye van meg tojik a fejedre. Letiltott mindehol. Ez halott ugy. Eselyed sincs szetrobbantani őket. Majd ha esetleg megromlik a kapcsolatuk meg szakitanak akkor johet el a te idod. De az is csak akkor ha o keres meg teged. De kerdes visszamesz e verebnek ahol egykor sas voltal? Keress mas lanyt. Ha tudnad en hanyszor gondoltam mar hogy megtalaltam az igazit.... 😅😅😅 Egyik sincs mar meg. Te is csak kepzeled hogy neked o az igazi. Aztan ha jon egy uj lany uj nagy szerelem el is felejted ezt a csajt.
2021. okt. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Még nincs vőlegénye,de lány 25 éves volt,pasi meg 33 lesz,hát nem véletlenül keresett idosebbet,én 27 azt mondta neki komolyabb kell,gyereket akar..de köszi a tanácsot,nekem ő volt első komoly kapcsolatom,meg van mit tanulnom sajna,csak tényleg nehezen emésztem..
2021. okt. 24. 19:46
 7/14 anonim ***** válasza:
48%

Hát próbálj mást keresni.

Ha nagyon nem,megy tudod hol lakik, keresd fel és beszélj vele, nem csak az interneten lehet élni hanem a valóságban is.

2021. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De mit mondjak neki ha már komoly barátja van? Tudom h tetszem neki nagyon,de vmiert úgy gondolta h én nem akarok komolyat tőle..tényleg sokszor már elmennek hozzá,csak az már kicsit olyan hülyén jönne le,meg zaklatásnak venné..
2021. okt. 25. 21:36
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Elég rossz ötlet lenne odamenned bedepizve, nulla vonzalmi értékkel aminek vélhetően egy felertékelés majd kuncsorgás lenne a vége.

Kb ez lenne-rúgj belém léci!


Ne feledd hogy pont e miatt lépett le.

Erre nem volt kíváncsi.


Ha már visszaépítetted a lelki erődet, újra erős férfi leszel magas libidóval és vonzalmi értékkel, max akkor indíthatsz új játszmát nála.


Csak...általában az újraépülés alatt a horogra fog akadni egy sokkal jobb csaj mint ő.

Meg eleve gondolj már bele.

Nem sokkal utánad lazán bekapta egy masik pali fa szát. Lazán túllépett rajtad és mással ba szott.

Nincs ilyesmire megbocsájtás.

És ha vissza is szereznéd ez az árulás ott lenne a fejedben.

2021. okt. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem élsz szociális életet, mindennapjaid 4 fal között töltöd, érthető, hogy fél év alatt sem tudod elfelejteni. Szerintem ezen kell változtatnod, járj emberek közé, szocializálódj, csinálj amit szeretsz és sokkal könnyebben elfelejted.


Hogyha elé álsz összetörve, könyörögve, hogy jöjjön vissza, szerinted mit érsz el? Boldog kapcsolatban él egy másik férfival, akivel családot tervez, hamarosan hozzámegy. Csak szánni fog és megerősíted jól döntött. Felejtsd el!

2021. okt. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!