Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogosan szakitott velem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

XDasdhunvok kérdése:

Jogosan szakitott velem, vagy csak tesztel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem rég szakitott velem a barátnőm, amely szerintem teljesen non-sense volt. 4 napja még minden rendben volt, kijelentette hogy az otthont jelentem számára. Elmondta, hogy nagyon szeret és mellettem nyugodtnak érzi magát. Megkért, hogy kérdezzem meg az édesanyját (aki egyébként nagyon fogja a lányát), hogy esetleg ott aludhatok-e nálunk valamikor. Meg is kérdeztem: "Esetleg mikor lehetne szó arról, hogy ittalszom xy-nal?". Persze nemleges válasz érkezett, majd mikor elmentem, a barátnőmet szidta le, hogy mégis hogy képzeltük ezt (szülei már 2 hónapja ismertek, a lánnyal 3 hónapja jártam). Majd még aznap este teljesen normálisan beszélgettünk, jóéjt kivántunk egymásnak stb. Ezen nap óta eléggé "hűvössé" vált a beszélgetésünk a barátnőmmel. Nem igazán keresett, néha megkérdezte hogy vagyok ilyesmi. Próbáltam kideriteni, hogy mi lehet a baja, annyit mondott hogy majd hétfőn megbeszéljük, de nem haragszik rám. Ez az üzenet után nem is nagyon beszéltünk. Majd hétfőn közölte velem személyesen, hogy szakit velem. Szülei szerint bunkó módon kérdeztem meg az ottalvást, ráadásul tárgyiasitom a lányukat. Ezt persze a barátnőm igy visszahallva elhitte nekik, telebeszélték a fejét. Továbbá elvileg kiábránditom és hogy engem nem érdekel, hogy mennyire szidják a szülei (sajnos a szülők ellen nem tudom mit lehetne tenni. Ha rossz szót szólok rájuk, akkor eltiltanak tőle még annál inkább). Valamint azt mondta, hogy nem tudna engem úgy szeretni, mint ahogy én szeretem őt. Ugyanúgy szeret, de szakitani szeretne. Én arra tudok gondolni, hogy nem éri meg neki ez az egész mizéria ami miattam történik, igy inkább feladja a dolgot a szülei miatt. Ugyanakkor azt mondta, hogy ami köztünk volt az valós és igenis komolyan gondolja. Úgy döntöttem, hogy mikor visszaviszem az egyik ruhadarabját, akkor megpróbálom megbeszélni vele a történteket, mert ennek igy butaság lenne véget érnie. Esetleg ha tudtok adni hasznos észrevételeket azt megköszönöm!

17/F és 18/L



2021. okt. 31. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van ilyen, hogyha a család nem fogad el, akkor hiába szeret téged a csaj, tudja, hogy folyton csak a konfliktus lenne, meg nyilván hisz a szüleinek,mert a szülei. Nem tudom mennyire kérdezted meg "bunkó" módon a dolgot, de az egyetlen járható út az lenne, ha valahogy be tudnál nyalni a szülőknek.

18 éves még az exed, szóval még valószínűleg függ tőlük, hiába "felnőtt" papíron.

2021. okt. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szia! Úgy kérdeztem meg, ahogy ott leirtam macskakörmök között. Szerintem nem volt annyira bunkó. A szüleivel egyébként nincs rossz kapcsolatom alapjáraton, csak a lányukat féltik tőlem. Nehezen sikerült összehozni és teljesen érthető, csak már átment egyfajta határon ez a féltés is.
2021. okt. 31. 17:32
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Nem szoktak tesztelésből szakítani, vagy aki igen, attól örülj hogy megszabadulsz.


Igen, itt valószínűleg az van hogy a családjával szemben nem mer kiállni és úgy látja jónak, hogy ne legyen több veszekedés és balhé, ezért lezárja. Más pasival se fog sokáig tartani neki, míg nem meri felvállalni az érzéseit, magát vagy a családja nem enged.


Lehetne a lányt két harapófogó közé szorítani, ahol a szülei oldaláról a kapcsolat befejezéséről megy a vita, a te oldaladról meg azt nyomod hogy nem kell befejezni, folytassátok, de remélem érted miért nincs semmi értelme. Nincs abban a helyzetben, hogy ez beleférjen neki, majd talán pár év múlva. Ahogy írták, 18 évesként még nagyon gyerek és tapasztalatlan, csak fiatalként azt hittük, hogy mekkora szám ha elérjük, felnőttek leszünk. Hát nem.

2021. okt. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen értem mire gondolsz, engem csak az zavar a legjobban hogy át lettem verve. Ha tényleg komolyan gondolta és képes voltam én is és ő is elviselni a szüleit 3 hónapig, akkor biztos meg tudnánk egyezni valamiben ami nekünk is jó és a szüleinek is. Sajnos ezt nem szeretné megpróbálni. Lehet úgy tűnik hogy megszállott vagyok és minden áron szeretném ezt a kapcsolatot tovább vinni, ami részben igaz is. Azonban nem kellene emiatt kárba vesznie ennek a három hónapnak.
2021. okt. 31. 18:16
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
A barátnődnek csak kellett egy indok, hogy kidobhasson. Nem véletlenül nem ő kérdezte meg az anyját, hogy ott aludhatsz-e.
2021. okt. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mellesleg ma elment buliba is barátnőihez, tehát nem tudom mire számitsak mikor visszaviszem a cuccát.
2021. okt. 31. 18:40
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
semmire
2021. nov. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát aki ilyen könnyen elenged, azért én nem tepernék, bármi is az oka.

Ráadásul szerintem az volt bunkóság, hogy veled kérdeztette meg erről a szüleit. Illetlenség! Mivel az ő szülei, s az ő házunk, neki kell megkérdezni. Ha nálatok szeretnétek aludni akkor sem ő kérdezi meg a te anyukádat.

2021. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez hiába 18éves a lány tini kategória. Fogják a szülei ez van....az ő pénzükből él sajnos ők is parancsolnak neki. El kell fogadnod. Azért is tini kategória mert befolyásolható, szülei 2nap alatt lebeszélték rólad.

Azért is tini mert képlékeny álmodozó, egyik nap mindene vagy egy hét múlva senkije..

2021. nov. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük a dolgokat ketten is, és a szüleivel is. Minden rendben van most már és újra együtt vagyunk. Nem engedett könnyen, csak sok dolog gyülemlett fel neki mostanában, amikről nem igazán tudott beszélni és össze volt zavarodva.
2021. nov. 5. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!