Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogosan szakitott velem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

XDasdhunvok kérdése:

Jogosan szakitott velem, vagy csak tesztel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem rég szakitott velem a barátnőm, amely szerintem teljesen non-sense volt. 4 napja még minden rendben volt, kijelentette hogy az otthont jelentem számára. Elmondta, hogy nagyon szeret és mellettem nyugodtnak érzi magát. Megkért, hogy kérdezzem meg az édesanyját (aki egyébként nagyon fogja a lányát), hogy esetleg ott aludhatok-e nálunk valamikor. Meg is kérdeztem: "Esetleg mikor lehetne szó arról, hogy ittalszom xy-nal?". Persze nemleges válasz érkezett, majd mikor elmentem, a barátnőmet szidta le, hogy mégis hogy képzeltük ezt (szülei már 2 hónapja ismertek, a lánnyal 3 hónapja jártam). Majd még aznap este teljesen normálisan beszélgettünk, jóéjt kivántunk egymásnak stb. Ezen nap óta eléggé "hűvössé" vált a beszélgetésünk a barátnőmmel. Nem igazán keresett, néha megkérdezte hogy vagyok ilyesmi. Próbáltam kideriteni, hogy mi lehet a baja, annyit mondott hogy majd hétfőn megbeszéljük, de nem haragszik rám. Ez az üzenet után nem is nagyon beszéltünk. Majd hétfőn közölte velem személyesen, hogy szakit velem. Szülei szerint bunkó módon kérdeztem meg az ottalvást, ráadásul tárgyiasitom a lányukat. Ezt persze a barátnőm igy visszahallva elhitte nekik, telebeszélték a fejét. Továbbá elvileg kiábránditom és hogy engem nem érdekel, hogy mennyire szidják a szülei (sajnos a szülők ellen nem tudom mit lehetne tenni. Ha rossz szót szólok rájuk, akkor eltiltanak tőle még annál inkább). Valamint azt mondta, hogy nem tudna engem úgy szeretni, mint ahogy én szeretem őt. Ugyanúgy szeret, de szakitani szeretne. Én arra tudok gondolni, hogy nem éri meg neki ez az egész mizéria ami miattam történik, igy inkább feladja a dolgot a szülei miatt. Ugyanakkor azt mondta, hogy ami köztünk volt az valós és igenis komolyan gondolja. Úgy döntöttem, hogy mikor visszaviszem az egyik ruhadarabját, akkor megpróbálom megbeszélni vele a történteket, mert ennek igy butaság lenne véget érnie. Esetleg ha tudtok adni hasznos észrevételeket azt megköszönöm!

17/F és 18/L



2021. okt. 31. 17:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az jó, csak sokáig nem fog tartani megint.
2021. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Miért ne tartana? Ha tudnak beszélni, akkor alakul az
2021. nov. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Osztom 12-es válaszát. Vagyis hát miért ne osztanám, alapjáraton pozitiv gondolkodású ember vagyok. Szerintem ha ezt meg tudtuk beszélni (tekintve a súlyát a dolgoknak), akkor továbbra is működni fog a dolog. Persze biztos lesznek még hasonló dolgok (nem feltétlen ilyen "szakitás"), de hiszem hogy meg fogjuk tudni beszélni azokat is.
2021. nov. 7. 02:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!