Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogosan szakított velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan szakított velem?

Figyelt kérdés

A barátommal 5 hónapja laktunk együtt, 4 hónap tökéletes volt. Az utóbbi 1-ben pedig kezdtek felfordulni a dolgok. Volt hogy fáradt voltam és későbbre halasztottam a mosogatást, erre ő rámförmedt hogy lusta disznó vagyok. Szerinte a nő dolga hogy pihenés nélkül tisztán tartsa a házat. Egyszer majdnem megütött, mert nem főztem vacsorát, mert arról volt szó hogy a haverjaival eszik. Az utolsó vitánk az volt, hogy nem csinálok neki ágyba reggelit pedig az lenne a dolgom. Szakított velem mondván hogy lusta p*csa vagyok. Mindig a kedvében jártam, de neki több kellett. Mérgező kapcsolat lett belőle. 1 évet voltunk együtt. Az összeköltözés az ő ötlete volt én meg belementem. Mit gondoltok, jogosan akadt ki?

21/L


2020. nov. 24. 23:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Ez valami troll kérdés ugye?
2020. nov. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Bárcsak az lenne, de sajnos nem az. Utálom magam hogy nem én szakítottam előbb
2020. nov. 24. 23:30
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Gyenge kamu. Húzzál aludni inkább.
2020. nov. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt joga kiadása, neked nem a mamahotelt kell megteremtni, hanem társnak lenni. Munka megosztás, a férfi is tud mosogatni. Ágyba reggeli a kicsi kis fiúnak vicces. Felejtsd el! Nem a te hibád! Nőt megütni pedig nem férfias és nem emberi!
2020. nov. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mégis miből gondolod, hogy kamu. Pont nem vagyok olyan kedvemben :) Már bánom hogy ezen a retkes oldalon kérdeztem meg, negatív emberek, gusztustalan
2020. nov. 24. 23:35
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem pedig legyel inkabb jokedvu! Ki az a balfek-mar bocs, aki szomorkodik, hogy egy ilyen senki alak szakitott vele? Mar az elejen tisztazni kellett volna, hogy nem vagy senki cseledje. Nyilvan az volt a celja, hogy te majd napi 24 oraban kiszolgalod. Egy ilyen goreny mellett nem marad meg egy epp eszu lany/no sem. Szoval ne szomorkodj, hanem adj halat az egnek, hogy ennel tobb idod nem ment el erre a kapcsolatnak nem nevezheto semmire...
2020. nov. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Nők a gyk-n: Normális pasira vágyom.


Nők kérdései a gyk-n: Nem normális pasival vagyok.

2020. nov. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

"Nem tudom, hogy mégis miből gondolod, hogy kamu."


Valószínűleg abból, hogy a kérdésben a gondolatvonal megtörik ott, hogy olyan konklúziót vonsz le, amely nem illeszthető az elbeszéléshez.


Elmondod, hogy milyen aljas ember a csókád, te pedig milyen rendeses, erre megkérdezed: "Mit gondoltok, jogosan akadt ki?" Ez a Gálvölgyi Show-ba simán elmenne poénnak, de itt inkább a trollkodás érződik.

2020. nov. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a kérdés, hogy te miért nem dobtad ki.
2020. nov. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
#7: te nagyon hülye, ugye mindenki egyforma.
2020. nov. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!