Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Voltál már "ló helyett szamár"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már "ló helyett szamár"? Hogy/miből derült ki? Miben változott utána az ő viselkedése és miben a tied? Szakítás lett a vége? Ha igen, mennyi idő után? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés

2021. nov. 28. 09:54
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
81%

Inkább ugródeszka, de igen :D


Véletlen benyögte a csajszi, hogy ő amúgy ismerkedik.

Szakítás lett a vége, saccra lehetett vagy 3 perc, ami eltelt ;)


Ő igen meglepődött, hogy velem ezt nem lehet csinálni,

én meg még gyanakvóbb lettem egy nagyobb megyeszékhely vallásos lányaival kapcsolatban :)

2021. nov. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

En is ugrodeszka.


Szexkapcsolatos srac megertette hogy mi a lenyege a komoly kapcsolatnak, erre most nekem akar bizonyitani hogy képes rá es erre akar felszedni vkit(mivel én nem megyek bele mert egy gyökér a kapcsolatban, sajnalom a kövi párját majd)

2021. nov. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Ja, amikor olyan ruhákat akart rám erőltetni, amilyen stílusúakat az exe hordott, meg kitalálta hogy milyen jó lenne nekem a szemüveg (exe is szemüveges volt) stb. Nyilván otthagytam.
2021. nov. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Igen, mikor olyan önbizalma lett, hogy össeszedett egy másik csajt is mellém (előtte 30 év alatt egy csaja volt még tiniként).


Rájöttem, kidobtam. A másik csaj is kivágta, mert neki csak szexre kellett az exem.

A csaj házas már, én 6 éve külföldön élek a párommal, exem meg egyedül van.

2021. nov. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Szerencsére nálunk már ismerkedő-flörtölő fázisnál kiderült, hogy még mindig az exét szereti. Lekoptattam, nemet mondtam a randira (pedig nagyon bejött és úgy tűnt, passzolunk), erre láss csodát, egy hét múlva összejött az exével. :) Kb. két hétig bírták együtt újra, mert amúgy a pasi egy szoknyapecér, hatalmas kő esett le a szívemről utólag, hogy megmenekültem tőle.
2022. máj. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

Igen, voltam, végig az orromnál fogva vezetett, mert hagytam. Adta alám a lovat, szerelmet vallott többször is, vacsorák, gyertyafény, pancsolgatás, ugye most már elhiszed, hogy szeretlek és társai... Közben meg az exe után futott, akit a háta mögött szidott. Neki meg engem, hogy nem lehet levakarni és társai. Kétszínű, jellemtelen féreg, ennyi. Még vége is úgy lett, hogy ő örül, hogy megszabadul tőlem, miközben hazudott a szembe, porig alázott és neki állt feljebb. Egyszer sem kért bocsánatot, soha.

Nem baj, mert neki meg az élet vág vissza keményen...

2022. máj. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Persze, voltam. 19 voltam, meg nem volt kapcsolatom, kb mindig pofara estem. De nagyon akartam mar kapcsolatot! Ezzel az illetovel az elejen Randizni se akartam de vegul belementem, vegul meglepoen jol alakult! A sztori roviden: a srac par honappal ezelott ment szet az exevel. Nem viccelek: ket het alatt “belekenyszeritett “ a kapcsolatat statuszba, az elso csok es az egyutt vagyunk kozt kb egy het ha eltelt…na es itt kezdtek kibukni a dolgok :D (persze en is buta voltam hogy belementem de valahogy mar annyira elkeseredett voltam hogy elhittem hogy ez tenyleg mukodhet) allandoan az exet emlegette, ha nem voltam feltekeny a barataira, az volt a baja, mert az exe az volt….oltozkodesem se tetszett, se a stilusom, az hogy en oszinte vagyok es nem azt fogom mondani amit hallani akar. Mar be akart mutatni a baratainak, nekem ez a tempo irrealisan gyors volt, kv MINDEN gyors volt. Roviden bufelejtonek gondolt az ex helyett amikor pedig rajott hogy se nem stilusban se nem erzelmi intelligenciaban nem vagyok hajlando ebben reszt venni, sot mivel egy het (!) utan meg nem akartam vele lefekudni vegul kozos megegyezessel “szetmentunk” :D persze nem tartom ezt kapcsolatnak.

O az a fajta volt aki a kozossegi median teregeti ki a kapcsolatat, en meg nem akartam, na ebbol is balhet csinalt:D a tortentek utan egy honapra lett az elso baratom akivel 1 evig voltam egyutt:)

Kb masfel evvel a tortentek utan ez a srac bekovetett instagrammon, minden mozdulatom lesi es szerintem a mai napig azt hiszi hogy azota se volt senkim , pedig de! Csak en nem pakolom ki mert nincs ra szuksegem.

(A csavo amugy rogton utana visszament az exehez, egyutt voltak fel evet, majd lett egy uj noje akivel mai napig egyutt van, de nekem meg lajkolgat es reagalgat a dolgaimra:D)


Utolag eleg buta voltam. Ezt a tortenetet masfel het leforgasa alatt kepzeljetek el. Orulok hogy elmenekultem!! Azert igyekeztem kulturaltan tole elvalni mert egy varosban laktunk igy pletykat nem akartam

2023. márc. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak az voltam eddig. Az első alkalommal egy randiig jutottunk meg két arcra pusziig, a másik alkalommal már egy csókig (nem volt még párkapcsolatom). Közös mindkettőben, hogy utána rögtön visszament az exéhez, és egyik se közölte normálisan, hanem ignorált, majd amikor rájuk írtam, akkor borult ki a bili, hogy "legyünk csak barátok".
2023. aug. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ilyen fekete hosszu haju pr.sti stilusu nőkre csorgatta a nyálát meg a dick tv-ben a bejátszott nők flörtökre, de azért velem járt meh engem kinzozt aki szöke vékony es diszkrét szolid,a teljes ellentéte ezeknek a nagycsecses begyes r.bancos pr.stilusu muszempillás "nőknek:.


Hosszu feket haj..

Mindig küldtem hozzajuk de mindig tagadta hogy neki ezek kellenének. A duma mindig megvolt.


Aztan az miatt lett csak vége mert nárci kontrollmániás beteg sajnos ez mellett.

2023. aug. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kétszer is.


Exem szerelmes volt egy lány barátjába, de a lány ezt nem viszonozta. Majd jöttem én, aki kezdeményezett nála, úgyhogy összejött velem, hogy azért legyen valakije. A lány ezt nehezen viselte és eldöntötte, hogy nyer ellenem és visszacsábította, mondjuk nem volt nehéz dolga, hiszen engem sosem szeretett, csak helyette járt velem. Abból jöttem rá először, hogy mondta, van egy blogja, de már törölni akarja. Nem akarta megmutatni. Na több se kellett nekem, FBI üzemmód. Megtaláltam, egy egész hajnalt szántam arra, hogy elolvassam. Abban az időszakban posztolt, amikor mi egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Mosolyogva olvastam, ahogy ír egy lányról, hogy mennyire szereti. Majd megláttam a keresztnevemet, olyan mondattal, hogy "letudtam vele a találkozót". Majd a szerelméről többet írt, olyan dolgokat is, amik velünk nem történtek. Egy bizonyos beceneven hívta, ami Facebookon a lánynak is fent volt egy posztban. Számonkértem, azt mondta, rám gondolt, az az én becenevem (:D). Majd elemezgettük a blogot és bevallotta néhány posztnál, hogy azt nem rólam írta, hanem a másik lányról. Aztán később az is kiderült, hogy amúgy még mindig sokat beszélnek, csak ezt gondosan elrejtette előlem. Megkértem, hogy mondja meg, ha őt szereti és akkor menjen hozzá, vagy maradjon velem, de akkor felejtse el ezt a csajt. Engem választott, úgy 4 hónapig, amikor is a lánynál lett esélye, így engem egy kamu indokkal dobott és összejött vele.


A másik, ott egy ex volt a képben, aki neki az igazija volt, de csúnya vége lett, ugyanis a lány megcsalta, és a szeretőjével összejött, aki ráadásul az exem egyik haverja volt. Ez annyira nem érdekelte mondjuk, mert továbbra is minden nap beszéltek, heti szinten dugtak. De kicsit cikinek érezte, úgyhogy még mindig fut utána, úgyhogy úgy gondolta, megpróbál továbblépni úgy, hogy Tinderen felszed egy csajt (engem), aztán továbbra is az exével kefél, de ha a csaj nagyon jó, akkor a kedvéért majd pár hónap vagy év után abbahagyja (ezt egyébként el is mondta szakításnál). Feltűnt, hogy sokat beszélnek, de megnyugtatott, hogy csak jóban vannak és oka van a szakításnak. Hát engem csak nem hagyott nyugodni a dolog, belenéztem a telefonjába és kiderült, hogy rendszeresen csúnyákat mondanak rám, meg hogy k.úrnak még mindig. Szakítottam. Azt nem tudom, hogy dugnak e még, de a lány összeházasodott a szeretőjével.

2023. szept. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!