Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Voltál már "ló helyett szamár"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már "ló helyett szamár"? Hogy/miből derült ki? Miben változott utána az ő viselkedése és miben a tied? Szakítás lett a vége? Ha igen, mennyi idő után? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés

2021. nov. 28. 09:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Voltam. Kiderult, hogy folyamatosan egy másik csajnak írogatott a hátam mögött, napi rendszeresseggel. De ott baratzonaban volt, csak abrandozott róla. Mikor szakítottunk,próbálkozott nála,de nem kellett a csajnak. K. Szar érzés amúgy, mikor rajossz, hogy sose szeretett, csak potleknak kellettel.
2023. szept. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
78%

Általában ezt a szerepet töltöttem be. Annyira nem voltam nagy szám, hogy önerőből elcsábítsam, de mikor épp nem volt más, egy-egy menetre jó voltam.

Eleinte harcoltam ellene, aztán megszoktam. Mindenkinek megvan a maga szerepe, ha azt játssza, nem lesz baj.

2023. szept. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 NTBS ***** válasza:
100%
Igen sajnos. Kellemetlen érzés.
2023. szept. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Exemet megcsalta a nője, aki ment is a szeretőjéhez a lebukás után, de exem még így is szerette és még összejártak szexelni. Akkor sem hagyta abba, amikor jöttem én. És nem véletlenül toppantam be az életébe, hanem Tinderen ismerkedtünk meg, tehát direkt ő keresett valakit. Szakítás után azt mondta, azért, hogy továbblépjen, de érdekes nekem ez, hogy úgy képzelte el a továbblépést, hogy közben mindennap beszél vele és dugja is rendszeresen. Nem tudom, lehet azt várta, hogy majd én mindent megteszek azért, hogy belém szeressen és akkor elfelejti a csajt? Na hát úgy derült ki számomra az, hogy csak pótlék vagyok, hogy nagyon hamar bemutatott mindenkinek és ők meg kérdezték, hogy na de mi van XY-nal, nem vele jársz? Ha valaki esetleg rosszat mondott a csajról a társaságban, akkor nagyon szomorú lett. Nekem is sokat beszélt róla, azt nem titkolta, hogy beszél vele (csak a szexet). Én jeleztem neki, hogy nekem ez nem oké, ő meg azt mondta, hogy nem fog értem megtenni semmit, ő akkor is beszélgetni fog vele. Aztán belenéztem a telefonjába és ott volt minden. De amúgy nagyon érezhető volt, hogy sosem szeretett, mindig mindenki fontosabb volt neki és lemondott programokat, ha egy haverja elhívta pl, pedig velem beszélte meg először. Mutogatni jó voltam, hogy lássák a család meg a barátok, hogy ő már túllépett a megcsalós exén.
jan. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!