Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lépjek túl rajta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta? Többi lent.

Figyelt kérdés
Júlisuban váltak el az útjaink a volt barátnőmmel. Azóta le van tiltva, minden kapcsolat megszűnt. Azóta járok edzőterembe, mert rájöttem, hogy segít kiadni azt ami bennem van. És sokat vagyok a barátaimmal is. De még mindig mai napig hiányzik mindene, és még mindig szoktam sírni. Nem tudok már mit csinálni a hiányával. Bárkinek bármi ötlete?

2021. nov. 28. 15:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
Miért tiltottad le, ha vele akarsz lenni? Sose tiltanék le olyat, akit visszavárok.
2021. nov. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Megcsalt. És adott még egy esélyt az exének.(exével csalt meg) pedig minden barátnője látja, hogy mennyire toxicus. Volt arra alkalom, hogy hajnali háromkor hívott fel(nem tudtam hogy az exénél volt) azt mondta hogy a barátnőjénél alszik aki hazaküldte, de az exe küldte haza. És így jött hozzám… stb stb még sok sztori van
2021. nov. 28. 16:16
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
Ha szereted, akkor ne tiltsd.
2021. nov. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mást választott. Nem fogok közben vele beszélgetni. Ha neki ő kell hogy boldog legyen akkor legyen így. De ha mást választ akkor nem fogom feloldani.
2021. nov. 28. 16:19
 5/16 anonim ***** válasza:
47%

Ha így gondolod, akkor mit kínlódsz? Ha lezártad, akkor minek sírsz?


Honnan tudod hogy kit választ, ha nem oldod fel?


Én minden nap elmondanám 100x, hogy nem akarok vele kapcsolatban rossz érzéseket és ha mást választott, akkor azt elfogadom, mert szeretem. DE! Semmiképp nem tiltanám, mert ez nagyon rossz jel, ha véletlen meggondolja magát.

2021. nov. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
"Honnan tudod hogy kit választ, ha nem oldod fel?" Onnan, hogy mondta nekem, hogy ad még egy utolsó esélyt az exének, aki még aznap egy lánnyal ment inni, miközben azt mondta, hogy csak a haverokkal megisznak pár sört. Ezután elhívott engem egy parkba találkozni. Egy óra eltelt és azt mondta nekem:ad neki mégegy utolsó utolsó esélyt. A barátnője szidja a férfit, úgy bánik vele. A családja szintén. És én ezt elfogadom, nem értem de elfogadom. És nem fogok mindig ott lenni neki, hogyha megint megbántja jöjjön hozzám segítségért, ezt már eljátszotta mint kiderült a kapcsolatban is, nem azért tiltottam le mert nem szeretem. Hanem azért mert együtt van valakivel, aki rosszul bánik vele, és ilyenkor visszajönne max pár napra. És még nagyon sok dolgot csinált ami miatt le van tiltva.
2021. nov. 28. 16:31
 7/16 A kérdező kommentje:
És a barátnőjével is ugyanezt csinálja. Leszarja, de amikor megbántja akkor egyből ráír, találkozni akar vele aztán megy vissza még egy eséllyel.
2021. nov. 28. 16:33
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Akkor meg minek sírsz?:) Nem piszkállak csak szeretnélek rávezetni, hogy a sírás és a dráma ez esetben teljesen indokolatlan. Haladj tovább, csajozz és hagyd békén!
2021. nov. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Őszintén mondom, hogy nem tudom miért sírok. Egyszerűen hiányzik mindene, és a pillanatok amiket igaznak hittem, és nem tudtam hogy más ágyában alszik. Próbálok csajozni is, de nem vagyok vonzó és így nem megy annyira.
2021. nov. 28. 16:38
 10/16 anonim ***** válasza:
Tehát a sok disznóság ellenére szereted és szeretnél vele lenni.
2021. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!