Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Visszafogadnátok ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogadnátok ezt az alkoholista férfit?

Figyelt kérdés

Több, mint 10 éves kapcsolat. A férfi alkoholizmussal küzd. Ill. nem küzd, mert nem tesz ellene semmit, ezért mikor elhatalmasodik, nem bírja ki és úgy évente 4-5 alkalommal kórházig issza magát. Előtte teljesen elzárkózik, folyamatosan csak konfliktust keres, sokszor nem is beszél, nem "használható".

A mindennapokban amúgy rendszerető, dolgozik, nem iszik semennyit.

Viszont emellé folyamatosan játszmázik, hogy a pénzem a saját ötleteire elköltse, majd eladja mert meggondolja magát.

Ha nem kap, szabályosan lelki terrort alkalmaz.

Nincs 2 olyan alkalom, amikor ugyanazt döntené az adott helyzetben. Ellentmond saját magának és hirtelen meggondolja magát akár egymás után 5x is ugyanazon a napon. Ha ez szóvá van téve, nem érti mi a probléma.

Nem kér segítséget a vélt vagy valós problémáihoz amikre hivatkozva iszik, tőlem sem fogadja el, nem megy orvoshoz sem.

Rám fogta az alkoholizmusát, majd most jön azzal, hogy én nagyon hiányzok neki, nem tud aludni sem és milyen rossz neki egyedül.

Elköltöztem a legújabb züllése után. Most kúszik, de szerintem csak azért, mert szépen ki lesz rakva otthonról.

Ti befogadnátok ezek után akár albérlőként is a saját tulajdonú lakásotokba, hogy ne utcára menjen? Ott a sok év emléke, de nekem ide nem hiányzik műsor és rettegés, hogy be tudok-e jönni vagy tűzoltót kell hívni.

Szeretnék önigazolást szerezni itt a külső szemlélőktől, hogy jól látom-e a saját helyzetemet, hogy nem éri meg a további erőfeszítést!

Köszönöm, ha írtok a témában!



2021. nov. 30. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. Hülye lennék
2021. nov. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen, így is túl sokat elnéztél neki, ha engem kérdezel. Egyáltalán nem éri meg, hogy többet foglalkozz ezzel az emberrel, hiszen ő maga se foglalkozik saját magával. Csak lehúzna téged, és kétlem, hogy hiányozna egy pióca az életedből.
2021. nov. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha belőlem csak kivesz, semmiképp.


Ha en mellette tőle épulök haladok fejlődök mert mondjuk támogat, vagy akárhogy is de vele jobb az életem, akkor talán gondolkodnék csak epp egy alkoholistábol azt hogy építő ereje lenne a kapcsolatnak, vagy nekem, nem tudom kinézni.

2021. nov. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az az Isten...
2021. nov. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ember önpusztító, és téged is magával ránt!

Ilyenkor erősnek kell lenni és kizárni az életedből, ha jót akarsz magadnak! Neki pszichiáterre lenne szüksége aki beutalja egy elvonóra!

2021. nov. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Isten őrizz. Örülj, hogy végre megszabadultál tőle. Tegye szépen tönkre csak a saját életét. Te jó, ha helyre tudod hozni őutána a sajátodat.
2021. nov. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a felsoroltak egyesével is elegek lennének, hogy úgy kivágjam az életemből, hogy ha véletlenül szembejön az utcán, akkor is elforduljak, nemhogy albérlőként vagy bárhogy visszafogadjam.
2021. nov. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Girlll3 ***** válasza:
Ha kész tenni önmagáért, talán. De az elköteleződés és sok-sok akarat. Tartani a szavát, hogy leszokik a piáról. Ha ez önmaga érdekében és a kapcsolatért nem jön, mint elhatározás, akkor annyi.
2021. nov. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Kidobnám,mint a macskát sz@rni...
2021. nov. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. Alkoholistát soha. Légy hálás a sorsnak és magadnak, hogy megszabadultál tőle végre.
2021. nov. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!