Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mit fog reagálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit fog reagálni az exem, ha ráküldöm a közel 2 méter magas kigyúrt, kétajtós szekrény öcsémet, hogy tanítsa kicsit móresre?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok és az exem megcsalt valami lotyóval ő 30 + egyéb szemét dolgokat is csinált a hátam mögött. Ezért kérném meg az öcsémet, hogy neveljen bele egy kicsi modort, amúgy ő 20 éves, annyira nem agresszív, de szerintem nekem megtenné. Szerintetek mennyire jó ötlet ? Exem olyan 184 körül van.

2021. dec. 1. 20:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Tedd tönkre az öcséd életét is. Gratula neked.
2021. dec. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűn elengedni nem tudnád?
2021. dec. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
Jó ötlet, ha szeretnéd börtönbe juttatni az öcsédet.
2021. dec. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
Ha okos, akkor feljelenti testi sértését, majd polgári peres alapon a gatyáját is lepereli róla. Legalább egészségesebben fog élni, és nem költi a pénzét kokszra.
2021. dec. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
KB. 16 éves szintjén vagy.
2021. dec. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
43%
Ha én lennék az, 1X megkérném, hogy távozzon. Ha nem tenné szisszenne a paprikaspray.
2021. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
#4: Ha nem születik valaki nyominak, akkor nem kell koksz ahhoz, hogy kétajtós szekrény legyen lol.
2021. dec. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
2 pofon miatt nem fog senki se pereskedni, úgysem az a lényeg, hogy agyba-gőbe verje, inkább csak hogy ráijesszen. Ja és nem szteroidozik, ezt nem tudom miből szűrted le. Elengedni meg nem tudom, valahogy bosszút akarok állni rajta.
2021. dec. 1. 20:38
 9/27 anonim ***** válasza:
98%

Mert ez aztán megoldás, az intelligens embereknél biztos ez a bevett, hogyne...



Tanuld már meg kezelni a saját szard, felnőtt nő létedre annyira nem futja tőled, hogy a saját szar választásodból adódó kudarccal nem tudsz mást kezdeni? Az élet ilyen, összetörték már mindannyiunk szívét, de ettől nem kell szembeköpni magunkat és mást is belekeverni. Ez van, szar, elhiszem, haragszol rá, nyilván, de ha már csinálsz valamit, csináld stílusosan és ne úgy, hogy lehetőséged legyen újra a rövidebbet húzni a bosszúhadjáratod eredményeképp.


És legfőképp koncentrálj arra, hogy magadat védd és a magad érdekében tanuld meg felismerni és kiszűrni az ilyen embereket. A jövőben csak ez fog segíteni, a világ nem fog változni, csak te tanulod meg jól kezelni.


25N

2021. dec. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%
Ez a felnott kategoria. Huzz a tinibe!
2021. dec. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!