Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pár napja írtam hogy szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yldee kérdése:

Pár napja írtam hogy szakított velem a párom akivel 12 évig éltem együtt. Most itt tartok. Miért nehezebb most télen? Az ünnepek miatt is gondolom... És rohadtul elegem van belőle.

Figyelt kérdés
Igen, együtt éltünk. 1 év után költöztünk össze, nagy szerelem volt! Ezért is fáj hogy vége lett. Most van a 4.napja hogy egyáltalán nem keresem. Nagyon nehéz, de tiszteletben akarom tartani azt hogy erre kért. Az egyik nap amíg beszéltünk, azt mondta hogy mindkettőnknek kell idő hogy éljünk egy kicsit, és ha újra összejövünk, teljes mértékben meg tudjuk becsülni egymást. Nagyon szeretem. És nagyon nehéz kibírni hogy ne keressem. De szinte mindenki azt mondta hogy ez hasznos lesz számunkra mindenképpen.. most kecskemétre költözöm ha találok albérletet. A tesómmal. A tudat is hogy nem vele... Kiakaszt.. hogy nem tudom mi van vele. Hogy mit érez igazából. Elhiszem neki hogy ezt értünk(mármint magáért, de értem is) meg kellett lépnie. Viszont nagyon fáj... A hiánya a legjobban, és hogy nem tudom mi lehet vele. Csak fekszem az ágyban. Alig eszem, nem tudok létezni nélküle. Tényleg úgy érzem. Olvasni próbálok de az agyam folyton visszatér hozzá. Hogy mi lesz a jövőben... Vajon mit fog mondani. Terapeutához járok. Hogy ki tudjak jönni ebből a mély gödörből. Hogy egy időre el tudjam őt engedni. És megpróbáljak új életet kezdeni... Iszonyú nehéz. (Nem ismeritek őt! 12 év alatt nem nézett meg más nőt amikor ott voltam. Tisztelettudó volt mindíg és szeretett. Hiszem hogy azért lépte ezt meg hogy később ha egymásra találunk újra, akkor minden más legyen..) Haragudni semmiképpen sem tudok rá! Az én hibám is hogy ide jutottunk. Január 31.ig várok azzal hogy keressem. Akkor ráírok. Az még másfél hónap. Tudom hogy sokatok szerint ez hülyeség, de nekem ő az az ember az életemben aki a legfontosabb. És mindenképpen megérdemli hogy pár hónapot függőben maradjon ez a dolog. Ha mocskosul fáj is. A rosszindulat mint az, mindíg távol állt tőle.

2021. dec. 12. 16:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg azota semmi nem tortenik veled.

Azoknak szokott igy megallni az ido mintha csak tegnap szakitott volna.

2021. dec. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem. Valóban nem történik... Ezt a hónapot így kell átvészelnem. Aztán remélhetőleg felpörögnek az események...
2021. dec. 12. 16:30
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell átvészelned így. Nagyon sokmindent lehet csinálni, csak nem akarsz. Szedd már össze magadat és ne hisztizz már. Találd fel magad, karácsony lesz, beindult odakint az élet, és biztos hogy szarul is nézel ki, menj fodrászhoz, edzőterembe, vagy futni a szabadba, vagy biztosan régen volt kifestve a spájz.

Mindegy mit csinálsz, csak ne itt mecseregjél mert abból még nem lett soha semmi.

2021. dec. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Utálni fogod most ezt, viszont szerintem ne várj rá. Ne számíts arra, hogy majd újra összejöttök.

Ez nehéz, tudom. Legyél a családoddal, itt a karácsony, stb.

2021. dec. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Az becsülendő, hogy terapeutához jársz. Ahogy az előttem szólók is írták, most az a legfontosabb, hogy kösd le magad.

Fedezd fel a várost, ahol élni fogsz, itt vannak végre a karácsonyi vásárok, egy jó forralt borozás vagy kürtős kalácsozás, hangolódás az ünnepekre valamelyik családtaggal/barátnővel jót tehet, de ezenkívül is próbálj olyan dolgokkal lekötni a gondolataid, amire idáig hiába volt kedved, de időd nem. Lehet ez jó könyv, nyelvtanulás, sportolás, egy új frizura, stb., tényleg bármi, csak ne az ágyadban fetrengve gondolkozz rajta.

2021. dec. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, jövő héten menj el valamelyik karácsonyi vásárba! Ez parancs :)


Egyél egy finom kürtős kalácsot, igyál puncsot, érezd jól magad. Ha egész nap csak a volt pasidra gondolsz, nem csoda hogy szarul érzed magad.

2021. dec. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem reménykednék, mert miért is? Ha újra összejöttök...

Aki szakít, az nem gondolja, hogy lesz folytatás. Ez a szakítás egy kegyetlen módja, fentartani a reményt.

Nem volt őszinte sem! Álltatni a másikat.

Kegyetlen voltam? Ne pazarolj plusz másfél hónapot a reményre. Menj társaságba, vásárba, fodrászhoz. Élj, meglátod, nélküle is van élet.

2021. dec. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Annyi előnye biztos van, hogy lefogysz.
2021. dec. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

"azt mondta hogy mindkettőnknek kell idő hogy éljünk egy kicsit"


Magyarul másokat akar egy ideig kefélgetni, aztán visszatér a megszokott kényelemhez. Remélem nem hagyod magad.

2021. dec. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted miről szól ez a kérdés? Azzal kefél akivel akar, mert utána visszamehet a kérdezőhöz. Nem akarja, hanem követeli. Nem érdekli minimum.
2021. dec. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!