Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pár napja írtam hogy szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yldee kérdése:

Pár napja írtam hogy szakított velem a párom akivel 12 évig éltem együtt. Most itt tartok. Miért nehezebb most télen? Az ünnepek miatt is gondolom... És rohadtul elegem van belőle.

Figyelt kérdés
Igen, együtt éltünk. 1 év után költöztünk össze, nagy szerelem volt! Ezért is fáj hogy vége lett. Most van a 4.napja hogy egyáltalán nem keresem. Nagyon nehéz, de tiszteletben akarom tartani azt hogy erre kért. Az egyik nap amíg beszéltünk, azt mondta hogy mindkettőnknek kell idő hogy éljünk egy kicsit, és ha újra összejövünk, teljes mértékben meg tudjuk becsülni egymást. Nagyon szeretem. És nagyon nehéz kibírni hogy ne keressem. De szinte mindenki azt mondta hogy ez hasznos lesz számunkra mindenképpen.. most kecskemétre költözöm ha találok albérletet. A tesómmal. A tudat is hogy nem vele... Kiakaszt.. hogy nem tudom mi van vele. Hogy mit érez igazából. Elhiszem neki hogy ezt értünk(mármint magáért, de értem is) meg kellett lépnie. Viszont nagyon fáj... A hiánya a legjobban, és hogy nem tudom mi lehet vele. Csak fekszem az ágyban. Alig eszem, nem tudok létezni nélküle. Tényleg úgy érzem. Olvasni próbálok de az agyam folyton visszatér hozzá. Hogy mi lesz a jövőben... Vajon mit fog mondani. Terapeutához járok. Hogy ki tudjak jönni ebből a mély gödörből. Hogy egy időre el tudjam őt engedni. És megpróbáljak új életet kezdeni... Iszonyú nehéz. (Nem ismeritek őt! 12 év alatt nem nézett meg más nőt amikor ott voltam. Tisztelettudó volt mindíg és szeretett. Hiszem hogy azért lépte ezt meg hogy később ha egymásra találunk újra, akkor minden más legyen..) Haragudni semmiképpen sem tudok rá! Az én hibám is hogy ide jutottunk. Január 31.ig várok azzal hogy keressem. Akkor ráírok. Az még másfél hónap. Tudom hogy sokatok szerint ez hülyeség, de nekem ő az az ember az életemben aki a legfontosabb. És mindenképpen megérdemli hogy pár hónapot függőben maradjon ez a dolog. Ha mocskosul fáj is. A rosszindulat mint az, mindíg távol állt tőle.

2021. dec. 12. 16:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"Hiszem hogy azért lépte ezt meg hogy később ha egymásra találunk újra, akkor minden más legyen."

Miért kéne mindennek másnak lennie, amikor minden tökéletes volt?

2021. dec. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%
Hogy a másiknak is tökéletes legyen enber! Még ezt se tudod?
2021. dec. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg vak voltál és elhagyott másért amiről most még tudomást sem akarsz venni. Nekem kicsit zavaros ez az egész történet. Volt valami előzménye a szakításnak?
2021. dec. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Sokmindent elrontottunk mindketten. Én is. Voltak jelek, de azt gondoltam hogy annyi mindent megoldottunk együtt. Ezt is meg fogjuk...
2021. dec. 12. 19:39
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva ha te csak vársz mint a jógyerek, azzal nem fog változni semmi. Ugyanazt az unalmas elnyűt pulcsit kínálod neki aki eddig voltál, és amitől ő eltávolodott.

Keresheted 1,5 hónap után, de szerintem ott fogtok tartani, ahol a part szakad.


Neked most kesergés helyett meg kéne újulnod, fel kéne fedezni magad megint, a vonzó, izgalmas éned, a nőt akit lehetett szeretni.

Ha csak vársz és nem kezdesz el élni, felfedezni, újra nő lenni, akkor nem leszel vonzó választási lehetőség.

2021. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kérdező ha adatok egy tanácsot akkor ne kezdjétek újra nincs értelme. Párommal mi is egy párszor eljátszott ezt hogy össze jöttünk aztán megint szét mentünk. Nem sokat ért. Kezdj tiszta lappal.
2021. dec. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!