Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy oldjam meg ezt a problémát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés

Mostanában sok minden megváltozott körülöttünk.

Kevesebbet beszélünk, titokzatosabb lett, kevesebb dolgot oszt meg velem, hidegebb lett, már úgy érzem nem igazán tervez velem, a szex is ritka, nem megyünk szinte semerre, néha előfordul hogy nincs tekintettel rám. Bizonytalannak tűnik ez a helyzet nekem, és mivel nem szeretem a bizonytalanságot úgy érzem ez így nem mehet. Viszont nagyon szeretem, ezért nem feltétlenül kidobni szeretném őt, hanem megoldani a dolgot. Azonban sokszor szóltam már, sokszor beszéltük meg a dolgot, elmondtam mi a probléma. Ennek ellenére sajnos ezek fennállnak. Mit csináljak? 24F



2021. dec. 22. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
én is így vagyok nőként. Elkezdtem jobban teperni az sem segített. Elengedett engem szerintem. mikor én voltam ilyen forditott esetben akkor már nem tetszett az illető annyira. és ugy éreztem nem vagyunk egy hullámhosszon. mert azt éreztem nem vgyunk egy csapat, hanem piszkált engem, hogy nem szeretek kijárni, meg hogy nincsenek barátaim stb. Nekem az jött le, hogy odaszúrta milyen egy szar ember vagyok.
2021. dec. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetben elég egy egyszerű kérdés.

Van értelme a kapcsolatunknak?

Persze, egy ilyen kérdés után minden eshetőségre fel kell készülni.

Azzal hogy elhúzza az ember még nem lesz könnyebb csak sokkal több sérülés.

Kívülállóként egyszerű ezt tanácsolni.Mindenkinek nehéz elengedni azt, akihez ragaszkodik az ember,de egyedül nem tudsz egyben tartani egy kapcsolatot.

Utólag vagyok én is ilyen"okos"

Akkor mikor benne voltam nem ment simán nekem sem.De mindig oda jutok,hogy hamarabb kellett volna tiszta vizet önteni a pohárba.

2021. dec. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor kell kicsit hagyni a másikat, még ha nehéz is!

Nekem is minden nap kicsit megszakad a szívem, nem is bírom ki mindig... Viszont az reményt ad, hogy ha szeret, az kiderül. Ha nem, akkor az is.

2021. dec. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!