Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg ezt a problémát ?

Figyelt kérdés
Nem értem a párom manapság. 3 napja mint ha megváltozott volna. Előtte keresett folyamatosan most meg azt várja hogy én keressem állandóan. Ha nem írok rá egésznap meg sem kérdezi hogy mit történt velem vagy hogyan érzem magam de viszont este meg kikéri magának hogy nem írtam neki egésznap. Nekem ez nagyon furcsa. Én mindig megkérdezem hogy mi újság de már kezdek belefáradni hogy mindig én kapadozzak egy kis figyelemért.

2020. dec. 9. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Tedd lapátra, úgyis ezt akarja kiprovokálni.
2020. dec. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

Talán nem lehet, hogy megunta, hogy mindig ő keresett téged?

Ennyi erővel tényleg meg sem kérdezed tőle te sem.

3 naptól meg ha így készen vagy, nagyon szeretheted.

Első, ha 3 nap ilyenért valakit lapátra tesznek, minek manapság párkapcsolat.

2020. dec. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
#2 ott írta a végén, hogy ő is kereste. Aki nálam játszmázik, meg hülyeségekből gyárt problémát, az ki lesz rakva. És ez dedó a javából.
2020. dec. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyes mondhat valamit sajnos. Altalaban hanyagolassal kezdodik el a szakitasi folyamat...

Nekem volt olyan kapcsolatom, ahol szinten ez volt. Eleinte azt hittem, h valami problemaja van. Kb. 3 honapig jatszottuk ezt..en heti 4-5 szor kerdezte tole, h mi baja, miert olyan szomoru... hat kiderult, semmi baja, csak mar nem erdekeltem

2020. dec. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!