Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szakitok a párommal, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakitok a párommal, miért "rúg belém"?

Figyelt kérdés

Szoval alapvetően bizonygatja hogy szeret, en nem hiszem el, mert olyanokat tett, ami nem ezt támasztja alá.

Aztán már könyörög, hogy higyjek neki stb


Ez odaig szokott fajulni, hogy felpörgetem erre magam, ha nem szeret, minek van velem stb pakoljon szakitas.


Amikor látja, hogy semmi esélye kibékülnünk, akkor meg átfordul abba, hogy elkezd vádolni h biztos más kell nekem, es lehord ronda szavakkal.

Es dühös.


Hogylehet az hogy egyszer könyörög higy higyjek beki higy szeret, másszor meg nem is érdekli a szakítás(nem fáj neki), hanem ehelyett megvadol támad "belémrúg"?



Forditva ha rolam nem hinne el vki h szeretem es ezért szakit, en mindent megtennék azért hogy higyjen nekem, es nem tudnám elkezdeni alázni támadni.



2022. febr. 11. 12:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2022. febr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Ti hanyadszor szakítotok? Mi lenne, ha befejeznétek egyszer és mindenkorra, akkor ez nem válna szokássá!

Nyilván azért teszi, mert legjobb védekezés támadás...

2022. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még olvasni is fárasztó volt, hogy tudtok így élni?🤦🏻‍♀️
2022. febr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
67%
Remélem észbe kap és elküld a jó büdös francba, manipulálgasd szakítással a jó édes anyádat. Undorító, aljas, manipulatív jászma, téged is a dráma éltet ezt meg senki se fogja hosszútávon elviselni.
2022. febr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Másik topikodba is írtam: azért, mert csak te vagy érzelmileg érintett. Ő téged nem szeret.
2022. febr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

"Ha a kutyád rád ugat, akkor valószínűleg más eteti"

Hát ezért

Próbáld ki milyen, ha a párod akit szeret rongyként bánik veled. Ott elszabadulhatnak az indulatok

2022. febr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Ez a te kérdésed? Hányszor akarod még kiírni?!

2022. febr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Ő kezdi a szakitasos baromságokat
2022. febr. 11. 12:38
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

#8

Én komolyan azt gondoltam, hogy fejlődni fogsz, önmagadhoz képest. Erre az a helyzet, hogy a tavalyi évben hetente írtál ki kérdéseket az exeddel kapcsolatban, mire nagy nehezen szakítottál vele.

Persze mivel társfüggő vagy, már csak akkor amikor összejöttél az új barátoddal.

Aztán egy ideig az ex is a nyakadra járt, abból is balhé volt, mert nem zártad le a dolgot teljesen. Erről is napi szinten írtál ki kérdéseket. Most ott tart a sztori, hogy az új pasid sem akar semmit "fejlődni" a kapcsolatban, ez is csak szexre használ, mint a másik. Persze már tőle is szabadulnál, te magad írtad ki egyik nap, hogy csak feljárkál hozzád enni meg szexelni és erről szól a kapcsolat. Megy a játszmázás, hogy ki szakítson kivel.

De te soha nem fogod kimondani a szakítást, mert társfüggő vagy. Erre persze nagyon hamar rájön minden férfi és ezt ki is használják. Ezért is lesznek hasonló szituációk minden kapcsolatodban. A férfiak tudják, hogy nem szakítasz, mert képtelen vagy egyedül maradni. Ezért szépen használnak arra amire éppen tudnak.

Főleg hogy mindig 40 év körüli pasijaid vannak, te meg 25 éves vagy. Sosem fognak egyenrangú társként rád tekinteni. Ha nekem nem hiszel, számold össze az eddigi párkapcsolataidat, és nézd meg hogy eddig hányan bántak ugyanúgy veled, hány kapcsolatod zajlott le hasonlóan.

Neked magadnak kellene pszichésen erősebbnek lenned (ha kell szakember segítségével), mert így sosem fogod egyik pasas tiszteletét sem kivívni.

2022. febr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

"A férfiak tudják, hogy nem szakítasz,"

szoval a férfiaknak azt kell bizonygatni hogy en szakitok?

Egy párkapcsolatban azt kell megmutatnia egy nőnek, hogy ő igenis szakít?


Akkor hol hogy van hogy eletképes egy párkapcsolat, ha dobni kell a masikat kulonben nem szeret meg ezt bizonygatni hogy tudok szakitani??

2022. febr. 11. 13:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!