Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakításnál ez elfogadható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakításnál ez elfogadható indok lenne lányok?

Figyelt kérdés

Barátnőm elég beteges mostanában és nehezen gyógyul. Már van egy régebb óta tartó mélypontunk és kissé elhidegultunk de sajnos nem halad a dolog a megoldás felé. Lehet ez az igazi ok a betegségekre.. mert emészti magát..


Ezt nem akarom és lehet szakitok h akkor könnyebben gyógyul és nem emészti magát..ezt mint indok elfogadnád?


2022. febr. 13. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Egy társsal pont hogy gyorsabban gyógyul vki, mint anélkul.
2022. febr. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Csak mégjobban maga alá fog zuhanni.
2022. febr. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%

Én szakítottam betegsegben szenvedő nővel. Az agya is és a teste is beteg volt. Az agya a depressziótól ami már vagy 5éve kínozta, a teste egy nőgyógyászati dolog miatt. Amikor kiraktam aznap megszakítottam vele minden kapcsolatot, de mégis kellett vele beszélnem fél év múlva egy dologról /életbe vagoan fontos dologról/ aztán azt vágta a fejemhez hogy miattam lett megint a nőgyógyászati betegsége. Mert amikor kiléptem az életéből akkor az immun rendszere le gyengült bla bla bla.


Nyilván sugárzó uránium van bennem amitől megint beteg lett...


Ha nem érzed magad jól vele akkor szakits. Utána te leszel a szemét, sz@r, ez vele jár.

2022. febr. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elfogadnia az indokod. Az bőven elég ok a szakításra, ha te nem akarod folytatni. A többit meg feldolgozza. Maga a szakítás ténye nem változik, és az az, ami fáj. Nem az indoklás.

De ha ez felmerült, akkor tedd meg minél hamarabb. Úgy neki se lesz jó, ha már érzi, hogy nem szereted, hiába vagytok együtt. Ez olyan, ami nem hozható vissza, ha egyszer kihült.

2022. febr. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a házasságunk ment tönkre. A testem nőgyógyászati betegséggel jelezte, hogy baj van. Azért váltunk, mert az exem megcsalt. De szétköltözés után szinte megkönnyebbültem, kivirultam, és a betegségem is elmúlt. Utólag azt mondom, hogy sokkal előbb kellett volna szakítanom. Az nem old meg semmit, ha szeretem, de ez egyoldalú, és csak azért tűrök mindent, mert nem akarom elveszteni.

Az első pár nap nagyon nehéz volt, mert én még mindig szerettem. De utána számomra is meglepő volt, hogy milyen gyorsan összeszedtem magam. Az eszemmel már régen tudtam, hogy halott a házasságunk. Ezért gyorsan beláttam, hogy igazából a válás az egyetlen jó megoldás. Onnantól csak felfele vitt az út.

2022. febr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!