Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van egy kis problémám az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kis problémám az exemmel, mert nem akar elengedni és nem érti, hogy nem működik, mit tehetek, hogyan kommunikáljak?

Figyelt kérdés

Sokszor elmondtam ezzel kapcsolatban mindent neki. Nem arról van szó hogy nem szeretem, mint embert, hanem a köztünk lévő kapcsolat nem működik. Nyilván miattam, mert úgy érzem egyoldalú, csak adok-adok és kimerülők attól, hogy mindent elnyel, mint egy fekete lyuk.


Hogyan értessem meg vele, hogy nem szeretném ha keresne, ha idejönne…


Most azt mondja, hogy feleségül fog venni, ami teljessen abszurd és nonszensz, hiszen szakítottunk…



2022. márc. 16. 10:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ne fenyegetőzz, mert ha mégsem tartod be, magad alatt ástad a gödröt, hanem jelentsd fel, ha nem ért a szóból.


Egyébként ez az "akkor is feleségül foglak venni" egy bromi nagy redflag, és vedd komolyan, mert az ilyenek szokták kinyírni a csajt, vagy az új párt.

2022. márc. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!