Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Véget ért egy fél éves szexkap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véget ért egy fél éves szexkapcsolatom egy 19 éves lánnyal, más is volt már ebben a cipőben?

Figyelt kérdés

Augusztus óta összejártam szexelni egy 19 éves lánnyal (én 28 vagyok, egyedülálló), és iszonyat jó volt vele az együttlét. Külsőre pont az esetem, iszonyat nagy szexuális kisugárzása van, és minden vágyamat kiélhettem rajta. Az elmúlt két hétben többször is hívtam, és írtam neki üzenetet, semmi válasz, két napja pedig mikor felhívtam másik számról és mondtam ki vagyok kinyomott, majd letiltott… A legelején úgy beszéltük meg, hogy csak szexről fog szólni a dolog, nem az érzelmekről, ezt én úgy érzem tudtam tartani, annak ellenére, hogy a jó szex miatt elkezdtem kötődni hozzá, de igyekeztem ezt nem kifejezni, lehet hogy mégis ez rentette volna el? Más srácokkal is együtt volt az elmúlt idôszakban, most éli ki magát, én ezt elfogadtam. Viszont ez a minden ok nélkül ignorálás most nagyon rosszul esik… Volt már olyan, amikor egy normális kapcsolatban a lány így viselkedett (minden happy volt, de egyik pillanatról a másikra offolt), és az szintén rosszul esett, miért csinalják ezt a tinilányok?


Szerettem volna ezt kiírni magamból, illetve szívesen meghallgatnám azokat, akiknek hasonló élményben volt részük akár férfi, akár nôi oldalrol. Ti hogy dolgoztátok ezt fel?


2022. márc. 23. 08:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
63%

Csajszi megmenekült😌


Talán ne tinikkel kezdj te 30 éves csődtömeg.

2022. márc. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
29%

Talált nálad jobbat, alakul neki valaki komoly, vagy csak szimplán rádunt.


Mondjuk nem vall túl erős jellemre, ha nem volt hajlandó közölni veled az okot. Örülj neki, hogy csak szex volt, komolyabbra teljesen alkalmatlanok az ilyen gerinctelen lányok.


Én pasiként hasonló helyzetben azzal szoktam legyezni az egómat, hogy akárhogy flegmul és ignorál, azért mégis elég jó voltam neki ahhoz, hogy a farkamon nyögjön, és ezt nem tudja meg nem történtté tenni.

2022. márc. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
31%
Az egyes egy b.szatlan szar!
2022. márc. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
68%

"azért mégis elég jó voltam neki ahhoz, hogy a farkamon nyögjön, és ezt nem tudja meg nem történtté tenni."

Nyújtani tudod a minimumot, nem semmi:D

Hercegnőm, te csak egy egyhasználatos hímr.bi vagy

2022. márc. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
92%

Ez a kapcsolat nem volt kielégítő számára, gyakorlatilag csak használtad őt a saját örömödre. A nők másképpen működnek, ritkán van szex érzelem nélkül. 19 évesen meg még ellen, hogy kinőtt a gyermekkorból, nincsen semmi tapasztalata az ilyen helyzetekben.

Nem jól kezeli természetesen, elkerüli azt a konfliktust, ami a szakítással jár. Én megértem, hogy ez bosszantó. Nem vagyunk egyformák, intelligenciában sem…

2022. márc. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
5%
#4: Ha valakinek a minimum is elég, hogy beleüljön a farkamba, ott nem én vagyok a ribizli. :)
2022. márc. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%

#4 nem istenem, az a minimum, hogy ha mar szexeltek, akkor a lány is nyög kiscsillag:D

Tegyük hozzá, hogy te ugyanúgy megk.rattad magad a lánnyal, szóval el kell szomoritsalak, de ha ő ribizli, hogy szexelt veled, akkor fordítva sincs másképp😌

2022. márc. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Nem jártam ilyen cipőben. 32f
2022. márc. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
7es vagyok, #6-nak szól a válasz
2022. márc. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

"iszonyat jó volt vele"


Neked. És neki?

2022. márc. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!