Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Véget ért egy fél éves szexkap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véget ért egy fél éves szexkapcsolatom egy 19 éves lánnyal, más is volt már ebben a cipőben?

Figyelt kérdés

Augusztus óta összejártam szexelni egy 19 éves lánnyal (én 28 vagyok, egyedülálló), és iszonyat jó volt vele az együttlét. Külsőre pont az esetem, iszonyat nagy szexuális kisugárzása van, és minden vágyamat kiélhettem rajta. Az elmúlt két hétben többször is hívtam, és írtam neki üzenetet, semmi válasz, két napja pedig mikor felhívtam másik számról és mondtam ki vagyok kinyomott, majd letiltott… A legelején úgy beszéltük meg, hogy csak szexről fog szólni a dolog, nem az érzelmekről, ezt én úgy érzem tudtam tartani, annak ellenére, hogy a jó szex miatt elkezdtem kötődni hozzá, de igyekeztem ezt nem kifejezni, lehet hogy mégis ez rentette volna el? Más srácokkal is együtt volt az elmúlt idôszakban, most éli ki magát, én ezt elfogadtam. Viszont ez a minden ok nélkül ignorálás most nagyon rosszul esik… Volt már olyan, amikor egy normális kapcsolatban a lány így viselkedett (minden happy volt, de egyik pillanatról a másikra offolt), és az szintén rosszul esett, miért csinalják ezt a tinilányok?


Szerettem volna ezt kiírni magamból, illetve szívesen meghallgatnám azokat, akiknek hasonló élményben volt részük akár férfi, akár nôi oldalrol. Ti hogy dolgoztátok ezt fel?


2022. márc. 23. 08:31
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
84%

"elég jó voltam neki ahhoz, hogy a farkamon nyögjön, és ezt nem tudja meg nem történtté tenni"


Ez tisztára úgy hangzik, mintha a farkad valami "értékrontó" dolog lenne. "Haha, már bemocskoltam, nem mossa le magáról."

2022. márc. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
82%

#21 nekem is egyből ez ugrott beXD

Képzeld el, hogy erre vagy büszke

2022. márc. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
#21: hát, ha a csaj utána okádék módon viselkedik veled, akkor ő valószínűleg nem tartja túl értékes dolognak.
2022. márc. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
84%
Az egy dolog, de a saját testrészemre úgy gondolni, hogy azzal mást "bekoszoltam", elég meredek.
2022. márc. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
78%
#23 mert a farkad nem is az, csak egy logó bőrcafat
2022. márc. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
jobb is, kitudja hányan engedték már bele.. Kiégett elhasznált rongy lesz pár év múlva. Mindig mondom ha túl fiatal a lány csak a férfi húzza a rövidebbet később, ezek az érzéketlen fruskák eldobnak mint egy túlhasznált vibrátort .
2022. márc. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Sokféle hozzászólás érkezett, igyekszem reagálni a jelentősebbekre:


1: 28 évesen szerintem abszolút belefér egy 19 évessel kefélni. Valóban még tapasztalatlanok, és néha gyerekesek, de valahogy pont ez a szendeszűz mentalitás indít be... Őket még nem verték át, vagy csaltak meg annyiszor, hogy kattantak legyenek. 28 éves fiatal férfiként pedig ha kialakul egy szexkapcsolat egy 19 éves lánnyal úgy, hogy igazából senkinek sem tartozom elszámolással, akkor bele fogok menni, teljesen mindegy, hogy mások mit gondolnak róla.


2: Valóban az lett volna korrekt, ha valamit visszaszól, de tudom, hogy más pasikkal is kufircolt, és tényleg olyan erős szexuális kisugárzása van, hogy 18-80-ig azt a férfit kaphatja meg, akit akar, ezért is figyeltem arra, hogy ne szeressek belé. Szerencsére sikerült annyira helyén kezelnem a dolgot, hogy a lekoptatás után ne törjek össze, és zokogjak. Amit írsz, az egovigasztalás, az szerintem is egy jó taktika lehet, bár én szeretek arra gondolni inkább, hogy láttam, hogy velem jól érezte magát az együttlét alatt, előtt és után (különben nem találkozott volna velem kb fél évig).


5: Szerintem inkább csak arról volt szó, hogy mivel szexkapcsolatban voltunk, érzelmileg nem kötődtünk egymáshoz, szexre pedig másokat is megkap/megkaphat, így nem jelentettem számára annyit, hogy pazarolja rám az energiáját, hogy belemenjen magyarázkodásokba. Valóban bosszantó lehet ez első hallásra, de ha belegondolok, ő most ezen a téren (a húspiacon) a legjobb áruk egyike, ha szabad így fogalmaznom, és megteheti, hogy ezt megcsinálja. Én a karrieremben vagyok hasonló helyzetben, napi szinten keresnek meg álláshirdetéssel, 99%-ukat offolom, maradék 1%-nál rákérdezek a bérsávra, ha nem mondják meg, vagy félrebeszélnek, szintén off. Szóval ez teljesen természetes. Nekem ezt a dolgot most meg kell gyászolnom, mert egy jó kapcsolat veszett oda, de majd túl leszek rajta, lesz még vonzó nő az életemben. Mindenesetre köszönöm, hogy leírtad a véleményed.


10: Neki is jó volt, láttam, éreztem rajta. Egy normális szexuális együttlétben mindkét fél kiéli a másikon a vágyait gátlások nélkül, a másiknak ez pedig jó érzés. Elején megbeszéltük, hogy ami a másiknak nem tetszik, azt nem csináljuk.


11: Nem ribizli, csupán él a lehetőségeivel. Remélem, nem száll el magától, helyén fogja tudni kezelni a dolgokat az életben.


13: Igazad van, bár a szexet gyakran nehéz különválasztani az érzelmektől. Ez ugyanis egy olyan dolog, amit azzal csinálunk, akivel nagyon intim kapcsolatban vagyunk, így nehéz elvonatkoztatni. Lehet, hogy ha tovább vagyunk együtt, nekem sem sikerült volna, így még viszonylag kis veszteséggel ki tudtam szállni a dologból, talán jobb is így. Mindenesetre fergeteges fél év volt...


17: Egyetértek, lásd 10-nek intézett válaszom


18: Sajnos igazad van, biztos vannak olyanok, akik 19 évesen empatikusabbak, érettebbek, de ez a ritka kivétel.


26: Ne beszélj így róla, kérlek, megértem, hogy ellenszenvesnek tűnhet a lány, de ő is csak a saját boldogságát keresi, remélem megtalálja.


Köszönöm mindenkinek, hogy megtisztelt azzal, hogy leírta gondolatait. Holnap szerintem írok egy üzenetet a lánynak, amiben megköszönöm az elmúlt fél évet, és minden jót kivánok neki, ezzel le tudom zárni részemről a történetet.

2022. márc. 23. 23:48
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

"több száz, több ezer éven keresztül rögzültek viselkedésminták belénk. Eszerint egy nőt először elvettek, aztán lett egy-két gyerek"

Ugye az azért megvan, hogy mindezt megelőzte párszázezer év emberi történelem ettől merőben eltérő normákkal? 😂 Ha már minták rögzüléséről filozofálunk, messze nem ott kezdődik a történet, mikor az egyházak elkezdték az öröklés szempontjából praktikusabb monogámiát forszírozni.

2022. márc. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
50%

1.Az, hogy ki-be szeretünk bele, nem tudatos választás kérdése!

2. Ezt a lányt én sajnálom, mert traumatizalt lehet érzésem szerint. Aki számtalan szex kapcsolatba megy bele fiatal nőként, ott azért erre is sajnos kell gondolni. Az okok kifejtése szakmai, itt nem mennék bele.

3. Erre utal ez a hirtelen eltűnés is.

4. 19 éves még majdnem gyerek. Ezt a naivságot használtad ki nála.

2022. márc. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
87%

"Ezt a lányt én sajnálom, mert traumatizalt lehet érzésem szerint.

Aki számtalan szex kapcsolatba megy bele fiatal nőként, ott azért erre is sajnos kell gondolni. Az okok kifejtése szakmai, itt nem mennék bele."

A legtöbb esetben viszont arról van szó, hogy a nők is ugyanúgy szeretnek szexelni, mint a férfiak és szerencsére vannak azok a nők, akik leszarják mások mit gondolnak és szexelnek párhuzamosan több férfival is:))

Hihetetlen, hogyha egy nő kiéli a vágyat,mer szexelni, akkor egyből mentális beteg:D

2022. márc. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!