Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Véget ért egy fél éves szexkap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véget ért egy fél éves szexkapcsolatom egy 19 éves lánnyal, más is volt már ebben a cipőben?

Figyelt kérdés

Augusztus óta összejártam szexelni egy 19 éves lánnyal (én 28 vagyok, egyedülálló), és iszonyat jó volt vele az együttlét. Külsőre pont az esetem, iszonyat nagy szexuális kisugárzása van, és minden vágyamat kiélhettem rajta. Az elmúlt két hétben többször is hívtam, és írtam neki üzenetet, semmi válasz, két napja pedig mikor felhívtam másik számról és mondtam ki vagyok kinyomott, majd letiltott… A legelején úgy beszéltük meg, hogy csak szexről fog szólni a dolog, nem az érzelmekről, ezt én úgy érzem tudtam tartani, annak ellenére, hogy a jó szex miatt elkezdtem kötődni hozzá, de igyekeztem ezt nem kifejezni, lehet hogy mégis ez rentette volna el? Más srácokkal is együtt volt az elmúlt idôszakban, most éli ki magát, én ezt elfogadtam. Viszont ez a minden ok nélkül ignorálás most nagyon rosszul esik… Volt már olyan, amikor egy normális kapcsolatban a lány így viselkedett (minden happy volt, de egyik pillanatról a másikra offolt), és az szintén rosszul esett, miért csinalják ezt a tinilányok?


Szerettem volna ezt kiírni magamból, illetve szívesen meghallgatnám azokat, akiknek hasonló élményben volt részük akár férfi, akár nôi oldalrol. Ti hogy dolgoztátok ezt fel?


2022. márc. 23. 08:31
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%

#7: Attól nem lesz ribizli, hogy szexelt velem. Attól ribizli, ha bárkivel szexel.


Az eredeti válaszom meg arra vonatkozott, hogy egy ilyen helyzetben, ha egy csaj nem bánik velem korrektül, akkor én azzal rakom helyre az egómat, hogy azért mégiscsak elég jó voltam ahhoz, hogy lefeküdjön velem, ennyi. De örülök, hogy egy válaszból sikerült leszűrni, hogy hímribi vagyok. :)

2022. márc. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ezek a szexkapcsolatok az emberiség romlásának kezdetei. Azért ne felejtsük el, hogy több száz, több ezer éven keresztül rögzültek viselkedésminták belénk. Eszerint egy nőt először elvettek, aztán lett egy-két gyerek, aztán persze a szőlőben lehet, hogy éppen nem a férjével keveredett össze délutáni sziesztán, hanem a szomszéddal. Nem erkölcsi aggályaim vannak, mindenki szexeljen kedvére. De ami már nagyon régóta valahogy van, azt nem lehet büntetlenül megváltoztatni, felrúgni. Basszus, ne ez legyen egy fiatal lány vágyainak a netovábbja, hogy x pasival csak dugjon összevissza. És még VÉLETLENÜL se mutassák ki az érzelmeiket, mert az gáz. Fújj, hánynom kell ettől.
2022. márc. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a másik oldalon voltam. Én vagyok a nő, és volt pár olyan szexkapcsolatom, aminek az elején megbeszéltük, hogy nem lesz semmi, aztán a pasik elkezdtek úgy csinálni, mintha járnánk, fogdosták a kezem az utcán, meg megsértődtek ha mással vagyok, nem hagytak nekem levegőt, szóval megszakítottam velük a kapcsolatot. Persze előtte mindig mondtam nekik, hogy vagy befejezzük ezt és én jobbra, ő balra, vagy folytatjuk érzelmek nélkül. Mindig ment a heves bólogatás, hogy ők folytatni akarják, de ennek ellenére továbbra is csak az érzelmek uralkodtak. Kicsit gonoszul hangzik, de baromi kellemetlen, amikor az van érzékeltetve veled, hogy te valami főgonosz vagy, aki direkt átver másokat meg az emberek érzéseivel játszik, holott nem erről volt szó az elején.
2022. márc. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
95%
ezért mondom fiatal lány az nem sokáig tud oda lenni egy férfiért, hetente más tetszik meg nekik.
2022. márc. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
83%

"minden vágyamat kiélhettem rajta"


🤮🤮🤮

2022. márc. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
86%
#15 nekem is fordult egyet a gyomrom ettől az embertől..
2022. márc. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
40%
15# Mielőtt összeokádod a képernyőt... Nem ezt keressük a szexben? (oda-vissza persze) Már nem azért.
2022. márc. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
19 éves. Mit vársz? Nyilván nem tud úgy konfliktust kezelni, kapcsolatot lezárni, mint egy felnőtt nő.
2022. márc. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

#17 "Mielőtt összeokádod a képernyőt... Nem ezt keressük a szexben? (oda-vissza persze) Már nem azért"

Pontosan, az oda-vissza a lenyeg:))

2022. márc. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
36%

"Mielőtt összeokádod a képernyőt... Nem ezt keressük a szexben?"


Nem, nem azért van a másik, hogy játsszak vele, ahogy nekem tetszik.

2022. márc. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!