Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, szakítás vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, szakítás vagy sem?

Figyelt kérdés

Több éve vagyok együtt a barátnőmmel és kezdem úgy érezni, hogy a kapcsolatunk már csak megszokás. Ez az első komoly kapcsolata mindkettőnknek. Általában csak másfél hetente tudunk találkozni a távolság miatt.


Korábban már megfordult a fejemben a szakítás gondolata, de végül túlléptem rajta és együtt maradtunk. Most újra előjött bennem a gondolat és nem tudom mi tévő legyek.

Úgy érzem, hogy túl fiatal vagyok 21 évesen, hogy egy olyan kapcsolatban maradjak ami nem egészít ki.


Voltak kisebb-nagyobb veszekedéseink de mindig megtudtuk őket beszélni. Sokszor úgy érzem, hogy anyáskodni próbál felettem, bármikor mikor elakarok menni a barátaimmal bulizni/inni vagy akárcsak beülni valahova kajálni mindig ő jut eszembe, hogy mit fog gondolni stb.

Általában minden este videochatelünk a távolság miatt és ha egyszer nem beszélnénk ő már a világ legnagyobb problémáját csinálja belőle.


Nem tudom mi tévő legyek, hogy szakítanom kéne-e vagy sem, egyszerűen döntésképtelen vagyok, nem akarom őt megbántani mert ő nagyon kötődik hozzám és összetörne, és félek attól, hogy egy hét vagy X idő után megbánnám , hogy elhagytam. De közben meg vonz más lányokkal való kapcsolat gondolata, de megcsalni nem akarom.



2022. ápr. 1. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak anyáskodó típusú lányok. Vagy elfogadod, hogy ő ilyen, vagy sem. Az hogy csinálsz a barátaiddal dolgokat, nem szabadna, hogy zavarja. Amúgy ha jól megvagytok, lehet kár lenne feladni ezt az egészet. Amilyen lányok manapság vannak, lehet még téged csalna meg a másik, vagy hagyna ott, vagy használni ki.

Miért nem költöztök össze? Amúgy más is kötötte már le az életét ilyen fiatalon, és boldogan éltek, míg meg nem haltak.

2022. ápr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent a távolság, miért csak 1,5 hetente tudtok találkozni? Mindig is távkapcsolat volt, van esélye ennek rövid időn belül változni?
2022. ápr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Attól félek, hogyha ilyen fiatalon lekötöm magam akkor sok élménytől, kellő csalódástól fosztom meg magam. Sokat gondolkodtam és legtöbbször arra jutottam, hogy a jövőmet nem tudom így elképzelni mellette


2.nak válaszolva pedig:

Az előre látható jövőben a távkapcsolaton nem tudunk még változtatni.

2022. ápr. 1. 16:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as Akkor felesleges, az egyetlen pozitív dolog az a leírtakban, hogy ragaszkodik hozzád, ez nem elég a kapcsolathoz. Még azt sem írtad, hogy szereted, sőt ha jól értem nem is igazán hiányzik, csak a begyakorolt rutinok mentén működtök.
2022. ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a kapcsolat több sebből vérzik. Külön-külön ezek a problémák áthidalhatók, de ha egymás mellé rakom ezeket a szempontokat, akkor nagyon úgy tűnik, hogy nem áll össze a két kicsi legó. Ezek a többéves távkapcsolatok nálam sem működtek.
2022. ápr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4-es.

Nyílván szeretem, de úgy érzem már nem vagyok szerelmes, ha nem szeretném akkor a kérdésemet ide fel se tettem volna, szimplán csak elhagytam volna már jó pár hónappal ezelőtt.

2022. ápr. 1. 16:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a legegyszerűbb ha tisztázod magadban azt hogy TE mit szeretnél.

Ha mindig másnak felelünk meg,akkor mikor leszünk boldogok?


Ha neked ez a kapcsolat már nem jó,inkább szakíts,hogy ő is olyat találjon magának aki ennél többet szeretne tőle. :)

Mindig nehéz kimondani hogy legyen vége,de csak így lehet lezárni.

2022. ápr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már nem vagy szerelmes, nincs közös célotok, nem köt hozzá mélyen semmi.
2022. ápr. 29. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!