Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyire normális, hogy 3 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy 3 év után is ennyire megvisel az, hogy gyereke született?

Figyelt kérdés
8,5 évet voltunk együtt. Azért szakítottunk, mert ő már nagyon gyereket szeretett volna, én pedig 29 évesen még nem éreztem késznek magam a szülésre, gyerekvállalásra. Elmondtam neki, hogy szeretnék gyereket, de kb. 10 év múlva. Mindkettőnknek lett új kapcsolata. Szerdán megszületett a kisfia, ahogy megláttam a posztját róla görcsbe rándult a gyomrom, sírógörcs jött rám, azóta is elég szomorú vagyok. Úgy érzem ezzel végleg vége mindennek, nem lehetséges az, hogy mondjuk 8-10 év múlva újrakezdjük a kapcsolatunkat.

2022. ápr. 2. 09:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%
Ezt megérdemelted....
2022. ápr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
60%
Kerdezo, azert el vagy tajolva. En a meloban azt lattam h karrierista csajok 35 folott nyignak hogy nem jon ossze a (z elso) gyerek, aztan jon az inszeminacio, meg a lombik. Azt proba cseresznye. Megjegyzem azzal sincs baj, ha te egyaltalan nem akarsz gyereket, de ez az egesz nyilvan nem volt okes a parodnak ugyhogy lelepett. En amugy valszeg a mostani pasid helyeben lelepnek ezek utan, mert nyilvanvaloan meg az exed szereted es nem ot.
2022. ápr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Olvasd el figyelmesebben. Nem lépett le, én szakítottam vele, pont azért, hogy ne szenvedjen mellettem olyan dolog miatt, amire én még nem érzem késznek magam. Nem vagyunk haragban, rendszeresen beszélünk egymással, mindkettőnknek fontos a mai napig a másik. A mostani páromat szeretem, nem pótlék, de nyilván nem lehet egy 9 hónapos kapcsolatot összehasonlítani 8,5 évvel.
2022. ápr. 2. 11:30
 14/21 anonim ***** válasza:
76%

Kerdező!

Bocs de 44 és 49 évesen ahogy ismeriseid szultek,egyaltalán nem normális már ne is haragudj.

Amugy meg ha huszonéves fiatalt magára akarsz hagyni mert mindkét szülő addigra meghal,akkor gratulálok.

Ja es az egészsegugyi kockazadrol nem is beszelve

2022. ápr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Velem nemrég történt meg hogy valaki akit 2 évig visszautasítottam, közvetlenül azután hogy már nem válaszoltam neki, összejött valakivel és engem ez is megviselt. Pedig sosem vonzódtam hozza, sosem hagytam hogy hozzam érjen, csak a figyelme kellett. Szóval el tudom képzelni hogy egy ilyen estben milyen érzés lehet. Ugyanolyan típusok lehetünk
2022. ápr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ezt el kell engedni... Megértem, hogy fáj, főleg ha szeretted ezt az embert, de nem foszthattad meg az álmaitól. Ahogy az sem lett volna fair, ha ő kényszerít gyerekvállalásra, úgy, hogy te nem állsz készen.


Sajnos bármennyire is szeretted, a célok nem egyeznek, és itt nincs kompromisszum. Nincs olyan, hogy félig vállalok gyereket, félig nem.

2022. ápr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy vagy neki fontos, ne áltasd magad. Csak te kéozelegsz. Kiteljesedett az élete, te meg csak irigykedj.
2022. ápr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
58%

Mielőtt 40 éves korod utánra tervezed be a gyerekvállalást olvasd el még egyszer #8-t!

40 év felett a legtöbb meddőségi klinikán nem is fogadnak. A kolleganőid elmesélték, hogy mennyit küzdöttek a gyerekért? Nagyon kevés nő lesz terhes orvosi segítség nélkül 40 felett az első gyerekkel. Ha nekik pikk-pakk összejött, extrém ritka csoportba tartoznak!

2022. ápr. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várd meg az 45.születésnapodat és csak utána kezd meg a gyerek projektet tervezni. Garantáltan papir alapon marad.
2022. ápr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Arról nincs információm, hogy mi a norma ilyen téren.

Amit nem értek: mire számítottál?

Hogy másik nő mellett várja ki míg neked megjön a kedved babázni? Ráadásul úg, hogy neked is van társad. Te úgy tervezted, hogy ha majd gyereket akarsz visszamész hozzá, és ezt egészen valószerűnek gondoltad 32 évesen?

2022. ápr. 3. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!