Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyire normális, hogy 3 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy 3 év után is ennyire megvisel az, hogy gyereke született?

Figyelt kérdés
8,5 évet voltunk együtt. Azért szakítottunk, mert ő már nagyon gyereket szeretett volna, én pedig 29 évesen még nem éreztem késznek magam a szülésre, gyerekvállalásra. Elmondtam neki, hogy szeretnék gyereket, de kb. 10 év múlva. Mindkettőnknek lett új kapcsolata. Szerdán megszületett a kisfia, ahogy megláttam a posztját róla görcsbe rándult a gyomrom, sírógörcs jött rám, azóta is elég szomorú vagyok. Úgy érzem ezzel végleg vége mindennek, nem lehetséges az, hogy mondjuk 8-10 év múlva újrakezdjük a kapcsolatunkat.

2022. ápr. 2. 09:56
1 2 3
 21/21 Yoda m. ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Létezik olyan az életben, hogy döntünk valahogy... (most gyereket még nem!),aztán később meg - amikor szembesülünk a korábban még tagadott/elnyomott vágyunkkal - akkor meg már igen. Mert hogy változik az ember. Örökkön örökké változunk. És ez így normális.


Azonban... soha NE azt vizsgáld, elemezd és keseregj azon, hogy mit tettél, vagy NEM tettél meg a múltban.


Csak is a JELEN pillanatodra koncentrálj. Mindig csak arra, amiben éppen élsz. Ha így teszel, akkor fogod tapasztalni, hogy egyre jobb döntéseket hozol magadnak, társadnak... és mindig is csak a jelenben.


Met hogy a mindenkori JELENed határozza meg a jövődet.

Úgy hogy jól beszélt, aki azt írta: ENGEDD EL... a gondolatot, azt a vágyadat, ami már aktualitását vesztette.


Majd lesznek más, újabb elképzeléseid. Legyenek is. De, hogy ami elmúlt... hogy azon NE görcsölj... ahhoz EL KELL ENGEDNED. Amíg ragaszkodsz gondolataidhoz, kapaszkodsz a múltba, addig AZ sem fog elengedni.


A ragaszkodás az olyan, mint a ragasztó. Te ragadsz hozzá (egy ideához), aztán a ragasztó az (idea), ami NEM ENGED el téged, mert az is ragaszkodik hozzád.


Az ERŐ legyen Veled!

2022. ápr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!