Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Teljesen tönkre tesz szellemil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tönkre tesz szellemileg és lelkileg, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Egy hónapja szakítottunk, 2 évig voltunk egyutt. Szeretem, és állítólag ő is bár nem mondja ki. A szakítás oka hogy bizonytalan volt benne mit szeretne ezért szakítottam vele. Egyszer szerelmes üzenetet küld, máskor azt mondta hogy athivott volna mert kívánt de nem voltam otthon. Aztan kitörölt mindenhonnan, mert neki nehéz látni azt hogy nélküle is megvagyok. Most meg bekedvelte exe üzenetét az egyik videója alatt tiktokon. Szóvá tettem mert úgy volt hogy ezen a hétvégén találkozok vele, és még ő volt felháborodva hogy ez nem jelent semmit(eddig hallani se akart róla). Én szeretem de úgy érzem megaláz.....

Most nagyon ideges vagyok nemis emlékszek rá hogy már voltam-e ennyire ideges, pedig alapból nagyon nehéz felidegesiteni


2022. máj. 5. 16:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez tini kategória
2022. máj. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Én kiszállnék ebből a destruktív huzavonából, láthatóan nem vezet sehová.
2022. máj. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
12%
magas és helyes a pasi?
2022. máj. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Téged azért tesznek tönkre szellemileg és lelkileg, mert hagyod.

Ha két ember szakít, az azt jelenti, hogy egyik megy jobbra a másik meg balra, és nem keresik egymást többet, semmilyen módon.

Miért nem tiltottad le mindenhol?

Csak szórakozásból "szakítottál" vagy mi, mert ezt nem lehet annak nevezni.

Felnőtt embereknek tudni kellene eldönteni, hogy mit akarnak, és ha eldöntötték, akkor ahhoz tartani is kellene magukat. Nálatok meg csak megy a játszmázás. Amúgy is sanszos, hogy csak szexre kellesz neki, ha ő maga is megmondta, hogy bizonytalan benne, hogy mit szeretne. De ha neked ez kell...

2022. máj. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Csajrol van szo
2022. máj. 5. 16:39
 6/26 A kérdező kommentje:
Azert szakítottam vele mert azt mondta nem tudja mit érez konkrétan. Szex már nem volt a kapcsolatunk vége felé se
2022. máj. 5. 16:41
 7/26 anonim ***** válasza:
81%

Tiltsd le mindenhonnan, és felejtsétek el egymást.

Szakítottál vele, akkor minek lesegeted, meg üzengettek egymásnak? A bizonytalansága most is egyértelmű, semmi sem változott, akkor tartsd magad az elhatározásodhoz.

2022. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Csináljatok 3 gyereket és vegyétek fel a CSOK-ot.
2022. máj. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
54%

Sajnos ez nem csak tini kategória....sajnos ez újabban független a kortól.


Amúgy hagyd a fenébe. csak az idődet pazarlod rá

2022. máj. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Lássuk részletesen a Kérdező állításait:


"Egy hónapja szakítottunk, 2 évig voltunk egyutt. Szeretem, és állítólag ő is bár nem mondja ki"


>Ellentmondás. Ha szeretnétek egymást, együtt lennétek. Mondani meg nem feltétlenül kell az ilyen dolgokat, csak annak, aki igényli.


"A szakítás oka hogy bizonytalan volt benne mit szeretne ezért szakítottam vele."


>Ha bizonytalan volt, akkor nem szeret. Te viszont szereted őt.


"Egyszer szerelmes üzenetet küld, máskor azt mondta hogy athivott volna mert kívánt de nem voltam otthon."


>Azért teszi ezt, mert egy feltehetően 16-19 éves srácról van szó, aki nem kifejezetten intelligens, hanem a korához megfelelően komolyantalanul viselkedik. Ebből fakadóan te is 16-19 éves vagy.


"Aztan kitörölt mindenhonnan, mert neki nehéz látni azt hogy nélküle is megvagyok. Most meg bekedvelte exe üzenetét az egyik videója alatt tiktokon. Szóvá tettem mert úgy volt hogy ezen a hétvégén találkozok vele, és még ő volt felháborodva hogy ez nem jelent semmit(eddig hallani se akart róla). Én szeretem de úgy érzem megaláz..... "


>Ennek okát lásd az előző kommentárban. Komolytalan tinifú.


"Most nagyon ideges vagyok nemis emlékszek rá hogy már voltam-e ennyire ideges, pedig alapból nagyon nehéz felidegesiteni"


>Majd ha önálló életet kezdesz, és magadról kell gondoskodnod, talán be fogod látni, hogy ez az eset semmiség ahhoz képest, amit a felnőtt élet magában rejt.

2022. máj. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!