Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Teljesen tönkre tesz szellemil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tönkre tesz szellemileg és lelkileg, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Egy hónapja szakítottunk, 2 évig voltunk egyutt. Szeretem, és állítólag ő is bár nem mondja ki. A szakítás oka hogy bizonytalan volt benne mit szeretne ezért szakítottam vele. Egyszer szerelmes üzenetet küld, máskor azt mondta hogy athivott volna mert kívánt de nem voltam otthon. Aztan kitörölt mindenhonnan, mert neki nehéz látni azt hogy nélküle is megvagyok. Most meg bekedvelte exe üzenetét az egyik videója alatt tiktokon. Szóvá tettem mert úgy volt hogy ezen a hétvégén találkozok vele, és még ő volt felháborodva hogy ez nem jelent semmit(eddig hallani se akart róla). Én szeretem de úgy érzem megaláz.....

Most nagyon ideges vagyok nemis emlékszek rá hogy már voltam-e ennyire ideges, pedig alapból nagyon nehéz felidegesiteni


2022. máj. 5. 16:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

"Csajrol van szo"


Durva. A stílusod alapján nagyon lányos vagy, azt hittem egy kb. 16 éves lány vagy.


#10 voltam

2022. máj. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Utolsó, én vagyok a fiú és ő a lány, lehet így még csúnyább a történet. Koromhoz keppest érett vagyok, ő az első komoly kapcsolatom és jelenleg úgy érzem más helyette nemis kéne. Igen sajnos idáig jutottam hogy ilyen kérdést kell feltegyek, ha nem egy olyan személyről lenne szó aki ennyire megfogott az elején akkor biztos nem tűrtem volna idáig
2022. máj. 5. 16:55
 13/26 anonim ***** válasza:
62%

#12


A korodhoz képest nem vagy érett.


És én a helyedben inkább magam miatt aggódnék, ugyanis ahogyan panaszkodsz, eléggé lányoknak tűnsz. Nem hogy férifias, de még fiús sem vagy.


Ebből lehetnek még gondjaid.

2022. máj. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Lehet te most úgy látod, de kapcsolaton kívül nem vagyok gyenge. Mindenki erősnek lát, ezt az énemet kifele nem mutatom. Viszont itt felmertem tenni a kérdést, mert ilyen érzést még nem kellett átéljek
2022. máj. 5. 17:01
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

#14


Jo, akkor válaszolok konkrétan a kérdésedre:


Ha ilyen sok gondot okoz neked ez a csaj, akkor hagyd, ne foglalkozz vele!


Nézz meg, milyen hatással van rád. Ha esetleg majd ő keres, és biztosan akar téged, akkor ülj le vele beszélgetni.


De a helyedben én lelépnék ettől a csajtól.


Ne csinálj magadból bohócot.

2022. máj. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

"ő az első komoly kapcsolatom"


Mivel ő az első komoly kapcsolatod, valószínű ezért nem tudsz tőle elszakadni. Évekkel később majd ha visszanézel a történtekre, tudatosul benned, hogy ha nem ment nektek együtt akkor el kellett volna minél előbb engedni és továbblépni. Ha majd lesz más lány az életedben akkor lesz összehasonlítási alapod, és majd te is így fogod látni.

Ha már szex sincs köztetek, a lány nem tudja mit érez irántad, szakítottatok, akkor tovább kellene lépni, bármennyire is fáj. Majd idővel megismersz más lányokat, akikkel jobb lehet a kapcsolatod.

Ha vannak barátaid legyél velük sokat, ismerkedj másokkal. Minél inkább lefoglalod magad, annál hamarabb kihevered ezt az egészet. Az azért elmondható, hogy általában az emberek nem az első párkapcsolatukkal szoktak házasságot kötni (vagy csak ritkán), úgyhogy előbb vagy utóbb amúgy is vége lett volna.

2022. máj. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Az eszem tudja hogy nincs jövőnk így. A szívem nem akarja engedni. Azt mondja hogy sokat gondol rám és hiányzok neki, meg ha lát megcsókolna és most is ő ajánlotta hogy talalkozzunk
2022. máj. 5. 17:17
 18/26 A kérdező kommentje:
Kedden abba maradtunk hogy majd ő visszaír hogy neki mikor lenne jó a tali, eddig nem tette. Ma akartam tőle megkérdezni, csak láttam azt az exes dolgot
2022. máj. 5. 17:19
 19/26 A kérdező kommentje:
Erre mit lépnétek? Tanácstalan vagyok
2022. máj. 5. 19:39
 20/26 anonim ***** válasza:
Ne menj le kutyába, hagyd a francba.
2022. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!