Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit teszel egy szakítás után?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit teszel egy szakítás után? Belül hogyan kezeled ezt?

Figyelt kérdés

2 hónapja mentünk szét a barátommal, azóta nem láttam, nem beszéltem vele. Okkal mentünk szét, nem láttam aktívan sehol semmilyen felületen, nem tudok róla semmit. Telefonján nem elérhető, kb. mintha meghalt volna. Már nem ott lakik, ahol eddig. Mit tegyek?

Csak le szeretném zárni az egészet békésen, mert nagy haraggal váltunk szét. Ha persze valamikor felbukkan, arra az esetre szívesen várnám a tippeiteket!

🙂



2022. jún. 23. 20:58
A kérdező szavazást indított:
Keressem, várjam még?
Hagyjam?
18 szavazat
 1/8 anonim válasza:
100%
FAcebookon, stb se érhető el? Igen a békés lezárás hasznos de tuti fel fog kavarni a tali.
2022. jún. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Hát nem tudom, csak akkor tedd, ha lelkiismeret furdalásod van, és ugy érzed hogy kell ez ahhoz hogy le tudd zárni. Én voltam hasonlóban. Személyesen dobtak, akkor ott nagyon felhuztam az agyam és kiabáltam, mérges voltam. Aztán még messengeren is irtunk ott is irtam egy két dolgot, de utána elnézést kértem, mert tudtam hogy valahol igaza van és igy jobb, csak szar volt hogy véget ért és belölem igy jött ki, mert én szerettem volna folytatni. Nekem kellett hogy a kirohanásom után nor álisan köszönjek el töle. De én olyan vagyok, aki alapból nem szeret haragban elválni, csak akkor ha az tényleg jogos harag a részemről.
2022. jún. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én megkönnyebbülést éreztem a legutóbbi szakításom után.

Szerintem írd ki magadból az egészet. Foglald le magad, beszélgess a barátaiddal. Ne keresd.

2022. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1-es: nem, 43 napja nem online. Írhatok neki, csak nem válaszol. Tettem én is érte, de kaptam is cserébe ezért. Csak egyfajta megnyugvást akarok. Furcsa.
2022. jún. 23. 23:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen megnyugvást? Miért vagy ideges? A szakítás szakítás, nekem sokszor az önmagában is megnyugvás. Nem kell vele tovább kínlódnom. Nyugi van, azt csinálom, amit szeretnék. Minek mennék ahhoz, akinek nem kellek? Mivel tudna megnyugtatni? Attól, hogy beszélek arról, hogy mi miért történt? Minek?
2022. jún. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem mi bajod van, miért leskelődsz utána: minek kéne irkálnia neked mikor szakítottatok, ráadásul haraggal váltatok el? Egyáltalán minek leskelődsz utána? Engedd már el két hónap után....
2022. jún. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem online akkor simán lehet hogy Messengeren tiltott.
2022. jún. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is tiltott, telefonon is, meg a csevegő felületeken is. Kevésbé hiszem, hogy törölte magát, meg számot váltott. Egyszerűen csak nem akar veled többet beszèlni. Fogadd el. Keresd magadnak valami hobbit, vagy bármit ami lefoglal, legyèl a barátaiddal, ne foglalkozz vele.
2022. jún. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!