Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagytam, mert alkoholista,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam, mert alkoholista, most pedig, hogy végleg lezáródott, csak sírnék?

Figyelt kérdés
Ma hoztam el a holmimat tőle, ami még ott maradt.. a kulcsot is vissza adtam neki.. Én szakítottam a fenti ok miatt, már 3 hónapja, hogy eljöttem, most meg nem is tudom mit érzek... Hiányzik is, meg vágyom a közelségét, de szerelmes már nem vagyok belé, ezt tudom. Azt is, hogy jó döntést hoztam. Tudom, hogy az idő majd segít, és ezen is túl leszek, most mégis azt érzem, hogy szétszakítja a szívem a fájdalom.. :(
2022. jún. 26. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
most már csak magányos vagy. Kezdjél új emberekkel ismerkedni
2022. jún. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Figyelj. Asszem egy fél órája írtál ki egy hasonló kérdést. Leírták ott is: a 6 év az 6 év. Sokáig fog tartani amíg rendbe fogsz jönni lelkileg, de ez sajnos ilyen és el kell fogadnod a jelemlegi helyzetet az összes negatívumával együtt.
2022. jún. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetes az amit érzel de jól döntöttél. Egy alkoholista mellett nem szabad megmaradni mert ez csak évről évre rosszabb lesz. Te nyilván ismerted a jó oldalát is emberileg ezért szeretted. Viszont ez a dolog felülír mindent, a racionalitás az érzelmek elé kell hogy álljon hogy meghozd a döntést amit meg kell. Nekem az apám volt alkesz, tudom hogy miről beszélek.
2022. jún. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is 3 honap mulva jott elő ilyesmi. Addig ugy elvan az ember az új élettel, a szakitás feldolgozásával, sírdogálással, elvan azzal hogy összeszedje saját magát, aztán 3 honap mulva jön a döbbenet, hogy valojában üres a másik nélkül az élete es valójában kilépett az "űrbe",a nagy semmibe, amiben senki nem vatja haza, senki nem öleli át, senki le se sz.rja.

Ilyenkor rohangálnak vissza az exekhez az emberek.


Nalunk is kemény, mert exem nem vág el minden szálat nem tilt le, békulni akar, engem folyamatosan gyengít, néha hagy pár nap csendet, beletemetkezem a gyászba, epphogy elengedném, mar le akar kotni. Erom meg nincs letiltani.

Mi az elso honapjában vagyunk a szakitásnak. De be fog következni az az állando csend.(nem ir, nem hiv, nincs tobbe, "meghalt") Nem az a par napos csend es üresség jön, hanem az, aminek nincs vége soha. Ami beleeszi magát a sejtjeidbe, zsigereidbe, ami belül szét akar szedni és fel.akar emészteni, amitol depresszios leszel, ami miatt fulladozva kaparnál inkább vissza az exhez(es akkor meg jo is, ha az ex eros es ezt nem hagyja), és szóval ami végeláthatatlan kín.

Na ezt leküzdeni. Hát vannak, akik nem élik túl sem.

Amikor nem érdekel, nem segit rajtad, a barátok sport hobby meg a tuningolzlt külsőd meg az uj üres életed.


Remélem te legalább fel tudsz állni. Jobbat nem tudtam most sajnos

2022. jún. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

*korabbi exemnél 3 honap mulva

A mostani baratommal még csak 2 hete szakitottunk kb

2022. jún. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Nézd, vizsgáld meg, mit adott neked? Szenvedést? Ez miért kellene neked? Tovább kell lépj.
2022. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan egy ember nem csak szenvedest ad, kulonben nem sirna utána a másik.
2022. jún. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy a párkapcsolat üresít ki? És az önálló élet tesz teljessé? Ja, nem ide.
2022. jún. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Távozásommal betöltöm azt az űrt, amit jelenlétemmel okoztam:)
2022. jún. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is vissza akarok menni.
2022. jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!