Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Felkapta a vizet, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkapta a vizet, mert nem szeretnék még szexelni vele. Szakítsak vagy legyek megértő?

Figyelt kérdés

Leírom a körülményeket, mert csak úgy lehet rendes választ adni.

Szóval, gimiben bele voltam zúgva egy brutálisan helyes és okos srácba. 3 évig hozzá se mertem szólni, és ha ő beszélt hozzám, akkor is elutasító voltam, mert nem hittem, hogy tetszem neki, és nem akartam "lebukni".

Utolsó évben viszont megváltozott valami. Akkor az osztálykiránduláson szerelmet vallott nekem, összejöttünk. Már másnap az ágyban kötöttünk ki, lefeküdtem vele. És itt jött a probléma: Szóval... anális szexet is létesített velem kérdezés nélkül, nekem eléggé fájt, de nem szóltam, hanem tűrtem, mert egyrészt lefagytam a döbbenettől, hogy oda is...., másrészt meg nem akartam elrontani.

Kb. 3 nap múlva szakított is, de úgy, hogy nem is indokolta meg.

Én még fél évig halálosan szerettem, szerelmesregényt, verseket írtam róla.

Kicsivel több, mint 1 évvel az eset után pedig pánikbeteg lettem, amivel pszichológushoz jártam, és ott került feltárásra, hogy valójában az a váratlan anális szex valójában erőszak volt, az traumatizált engem, és az jött ki rajtam késleltetve, testi tünetek formájában. A feltárást és a terápiát követően kiszerettem a srácból egy életre, sőt, meggyűlöltem és az ismerősök körében kisebb nyilvánosságot is kapott a történetem.


Most 21 éves vagyok, azóta nemrég lett először barátom. Első barátnője vagyok neki, 25 éves. Barátok voltunk kb. másfél évig, mielőtt összejöttünk, ismeri a történetem, és a regényeim, verseim is olvasta.

2 hónapja vagyunk együtt, és nem volt még szex, mert nem érzem késznek magam. Egy ideig türelmes volt, de a múlt héten iszonyatosan megsértődött, és kijött belőle, hogy nem fair, hogy másnak azonnal, másnap már engedtem még a fenekembe is, és utána hiába dobott el, még regényt is írtam, amiben erotikus jelenetek is voltak, és mi az, hogy egy ilyen seggfejnek így reagálok, tőle meg 2 hónap után is elhúzódom.

Nagyon megalázva éreztem magam, és akkor azt mondtam, hogy jól van, akkor lefekszem vele, ne haragudjon, de már nem akart.

Azóta elmondtam az egészet anyukámnak és 2 barátnőmnek is, akik azt mondták, azonnal szakítsak, mert gázos a srác, és semmi szükségem ilyen emberekre szerintük.

Igazuk lehet? Nagyon rosszul érzem magam, hogy egy szakember azt tárta fel, hogy gyakorlatilag megbetegített a volt szerelmem, nem tisztelte a testem, határaim, bántásnak lehet nevezni, és a mostani barátom ezt tudta, és mégis úgy fogalmazott hangját emelve, hogy "bezzeg annak fenékbe is...", de ugyanakkor meg megértem hogy vágyik rám, és a fiúknak mindig nehéz a várakozás.



2022. júl. 2. 16:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
25%

Anyuka, barátok, ha megöltél egy embert akkor is neked adnak igazat.

De a srác nézőpontjában is van valami. Még pedig az, hogy még mindig nem vagy alkalmas kapcsolatra.

Régen buta voltál, nagyon, de tényleg nagyon. Ebből traumád lett, láthatóan még mindig nem heverted ki és most ezzel a srácot bünteted.

2022. júl. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%

Nem olyan nehéz, ha szeret. Ez a fiú viszont nem rád vár, hanem a szexre. Ha ismeri a történetet, akkor rohadtul érzéketlennek kell lennie, hogy ilyeneket vágjon hozzád.

Igaza van a szeretteidnek, tüntesd el az életedből!

2022. júl. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%

"Első barátnője vagyok neki, 25 éves."

Ez csúnya lesz, de talán nem véletlenül csak most van először nője.


Érzéketlen paraszt ez, szerintem hagyd. Nekem is volt olyan randipartnerem, aki konkrétan megsértődött, hogy exemnek miért hagytam ezt meg azt, és neki miért nem. Talán azért, mert exemnél rájöttem, hogy mennyire rossz, és nem akarom kétszer ugyanazt a hibát elkövetni.

2022. júl. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
#2. Egyébként az ilyen palikat is ki kellene vágni, akik egyből büntetésként fogják fel, ha épp nincs szex. Nem büntetés, nem minden rólatok szól.
2022. júl. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
18%
#5 Már ne haragudj, de nem tini hülyegyerekek, hanem felnőtt emberek. Egy jó kapcsolatnak pedig része a szexualitás. Tudom ez most téged biztos meglep, de rajtad kívül a nők is szeretnek szexelni.
2022. júl. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen mindegy, mi miatt nem akar szexelni. Aki felháborodik azon, hogy más inkább nem szexel vele ahelyett, hogy gyakorlatilag hagyná magát megerőszakolni, ha egyszer lényegtelen, hogy mi miatt, de nincs kedve hozzá, az szellemileg nem ép.


Még csak ismerni sem kell a korábbi sztorit ahhoz, hogy ezt meg lehessen érteni. Normális ember nem akar úgy szexelni, hogy a másik nem vágyik rá, csak belemegy, mert sürgetik.


Az meg aztán végképp nem változtat semmin, hogy az exnek ki mit és mikor engedett. Ha romlott kaját ettél a kedvencedből, teljesen mindegy, hogy előtte két pofára zabáltad, azóta történtek dolgok, amik miatt nem fogod, akkor sem, ha a világ az arcán pörög miatta. Gyerekként meg homokot ettünk, az nem jelenti azt, hogy most is a partra járunk nassolni.


Mennyire kell szellemi fogyatékosnak lenni ahhoz, hogy valaki ezt ne fogja fel?

2022. júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%

Basszus azért az első sztorid sokkolt, annyira fáj belegondolni mennyi ilyen eset van mikor a nő inkább tűr :( nagyon sajnálom hogy ez történt veled.


A mostani pasid meg tényleg gázos, mármint értem én hogy a szex fontos ezt aláírom. De vannak élethelyzetek mikor nem az az első és ilyen ennek a traumának a feldolgozása is. Viszont ezt sajnos nem sokan fogjak megérteni, így én várnék a párkapcsolatokkal amíg ezt helyre tettem magamban. Kitartást.

2022. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
16%
Bocs, de nőként ugyanaz jutott eszembe, mint a 9.hozzászólónak az 5.pontja. Az anált elő kell készíteni, fizikai lehetetlenség csak úgy betenni, főleg hogy egy szűz kislány voltál. Úgyhogy ne ámítsd magad azzal, hogy erőszak volt, az egy hosszú folyamat volt, te pedig végig hagytad. Innentől kezdve én megértem a srácot, és az ő érdekében szakítanék vele. Légyszi pontozzatok le, de előtte még irjatok le vagy öten, hogy biztos pasi vagyok, köszi.
2022. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
80%

10

Miért kéne előkészíteni? Oké, hogy undorító, ha nincs beöntéssel kipucolva, de ha fel van izgulva az ember, kellő mennyiségű sikosítás mellett (ami adott, ha már eleve szexelnek), nem túl nagy szerszámmal simán lehet spontán anál belőle... Az meg nem függ az egyéb szexuális tapasztalatoktól, hogy mennyire fáj vagy sem az anál. Lévén ott nincs szüzesség és semmi köze a hüvelyhez, teljesen lényegtelen, hogy ki fiatal és ki öreg.


Nem kell a műsor, análoztam már, nekem sem jött be, de attól még nem kell hülyeségeket összedumálni.

2022. júl. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem meg ha nem állsz készen egy kapcsolatra ami szexel is együtt jár akkor ne kezdj bele. Értem én trauma meg minden de nem várhatod el hogy a másik hónapokat várjon rád. Oké van aki megteszi de van aki nem. Legyél egyedül aztán majd ha lezártad a múltad és kész vagy normális kapcsolatra akkor keress valakit.
2022. júl. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!