Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Felkapta a vizet, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkapta a vizet, mert nem szeretnék még szexelni vele. Szakítsak vagy legyek megértő?

Figyelt kérdés

Leírom a körülményeket, mert csak úgy lehet rendes választ adni.

Szóval, gimiben bele voltam zúgva egy brutálisan helyes és okos srácba. 3 évig hozzá se mertem szólni, és ha ő beszélt hozzám, akkor is elutasító voltam, mert nem hittem, hogy tetszem neki, és nem akartam "lebukni".

Utolsó évben viszont megváltozott valami. Akkor az osztálykiránduláson szerelmet vallott nekem, összejöttünk. Már másnap az ágyban kötöttünk ki, lefeküdtem vele. És itt jött a probléma: Szóval... anális szexet is létesített velem kérdezés nélkül, nekem eléggé fájt, de nem szóltam, hanem tűrtem, mert egyrészt lefagytam a döbbenettől, hogy oda is...., másrészt meg nem akartam elrontani.

Kb. 3 nap múlva szakított is, de úgy, hogy nem is indokolta meg.

Én még fél évig halálosan szerettem, szerelmesregényt, verseket írtam róla.

Kicsivel több, mint 1 évvel az eset után pedig pánikbeteg lettem, amivel pszichológushoz jártam, és ott került feltárásra, hogy valójában az a váratlan anális szex valójában erőszak volt, az traumatizált engem, és az jött ki rajtam késleltetve, testi tünetek formájában. A feltárást és a terápiát követően kiszerettem a srácból egy életre, sőt, meggyűlöltem és az ismerősök körében kisebb nyilvánosságot is kapott a történetem.


Most 21 éves vagyok, azóta nemrég lett először barátom. Első barátnője vagyok neki, 25 éves. Barátok voltunk kb. másfél évig, mielőtt összejöttünk, ismeri a történetem, és a regényeim, verseim is olvasta.

2 hónapja vagyunk együtt, és nem volt még szex, mert nem érzem késznek magam. Egy ideig türelmes volt, de a múlt héten iszonyatosan megsértődött, és kijött belőle, hogy nem fair, hogy másnak azonnal, másnap már engedtem még a fenekembe is, és utána hiába dobott el, még regényt is írtam, amiben erotikus jelenetek is voltak, és mi az, hogy egy ilyen seggfejnek így reagálok, tőle meg 2 hónap után is elhúzódom.

Nagyon megalázva éreztem magam, és akkor azt mondtam, hogy jól van, akkor lefekszem vele, ne haragudjon, de már nem akart.

Azóta elmondtam az egészet anyukámnak és 2 barátnőmnek is, akik azt mondták, azonnal szakítsak, mert gázos a srác, és semmi szükségem ilyen emberekre szerintük.

Igazuk lehet? Nagyon rosszul érzem magam, hogy egy szakember azt tárta fel, hogy gyakorlatilag megbetegített a volt szerelmem, nem tisztelte a testem, határaim, bántásnak lehet nevezni, és a mostani barátom ezt tudta, és mégis úgy fogalmazott hangját emelve, hogy "bezzeg annak fenékbe is...", de ugyanakkor meg megértem hogy vágyik rám, és a fiúknak mindig nehéz a várakozás.



2022. júl. 2. 16:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
93%

Kedves 6. válaszoló!


Én az 5. vagyok. Én is felnőtt ember vagyok, egyáltalán nem lep meg, hogy az emberek szeretnek szexelni. Én is szeretek. Ettől függetlenül nekem is vannak olyan időszakok, amikor nem akarok szexelni, és ez nem egy büntetés vagy ilyesmi a másik fél irányába, hanem tényleg van, amikor valaki egyszerűen nem kívánja. Akár betegség, fáradtság vagy más miatt.


A szexualitás része egy kapcsolatnak, de az egészséges formája. Nem az, amikor a fejéhez vágom a másiknak, hogy miért nem megy bele még egyszer olyanba, amit nem akar, ha egyszer, már megtette. Egyszer, amikor még fiatal és naiv volt. Azóta eltelt pár év, túl van egy terápián. Igen is, az egészséges szexualitás része, ha képes vagyok elfogadni a nemet, és nem kezdek el azon kattogni, hogy

1. a másik biztos utál

2. a másik biztos büntet

hanem felfogom, hogy a libidója, szexualitása nem feltétlenül rólam szól.


Valamint az is az egészséges szexualitás része, hogy csak akkor megyek bele az együttlétbe, ha a másik fél is lelkes, akarja.

2022. júl. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
14%
Mennyi értelmes ember🤣🤣🤣 Aki a lányt védi azt felpontozzák aki a csávót azt meg le.. Pff tiszta vicc
2022. júl. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senkit nem kell védeni, érthető az is hogy ez egy trauma amit fel kell dolgozni, és az is hogy a pasi szexelne. Ami egyedül nem érthető az a stílus ahogy ezt előadta.
2022. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
23%
Én sem védtem a srácot, csak leírtam, hogy neki is igaza van. De nyilván szarrá lettem pontozva mert közben nem nyaltam be a csajnak.
2022. júl. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
81%

Láttam az idegbeteg, r-ibancozós választ, mielőtt törölték volna.

Én is engedtem olyan dolgokat fiatalon és naivan, amiket nem kellett volna. Engem is ért erőszak, bár más körülmények között, mint a kérdezőt.

Engem is bántottak, szégyenítettek, ribiztek.

Nos, ha ma tenné ezt meg valaki, pláne ilyen stílusban, minimum rálépnék az arcára. De komolyan. De élőben úgysem merné egyikőtök sem.


Nem csoda, hogy annyi bántalmazó kapcsolat van, és minden héten meghal egy nő családon belüli erőszak következményeként.

2022. júl. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
25%
Na az értelmiségi emberek engem is lenyomnak🤦‍♂️🤦‍♂️ Gondolom nehéz elfogadni hogy valamilyen szempontból mindkettőnek igaza lehet🤔🤔 Miért kell állandóan végletekben gondolkodni?
2022. júl. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
85%

Mert nincs igaza mindkettőnek.

Az egyik buta és naiv volt, amikor TINIKÉNT szerelmes volt, és ezért kihasználta testileg egy bunkó h.ülyegyerek. Olyan traumaként érte, hogy még mentálisan is megsínylette.

Amikor meg végre kapcsolatot merne kezdeni megint, akkor képes ezt a szitut úgy előadni a csávó, hogy a másiknak bezzeg engedte seggbe.

Az ilyen ember nem ismeri a bántalmazás és a trauma lélektanát. Ő maga is bántalmazó, empátiátlan féreg.

Teljesen normális, hogy a csaj várna a szeretkezéssel ilyen élmények után, nem megsértődni kellene, hanem ha szereti a másik, akkor türelmesen megvárni, ameddig feloldódik, nem pedig zsarolni, sértegetni, erőltetni.

2022. júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
3%
Nem is tudom ki kezdte a férgezést...
2022. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem meg te írtad a retekocsmány választ, amit már töröltek. :)
2022. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
47%
Nem
2022. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!