Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért hiányzik az exem több,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik az exem több, mint 3 év szakítás után?

Figyelt kérdés

2019 májusában szakítottunk, amit én kezdeményeztem.

De az utóbbi hetekben nagyon sokat gondolok rá, többször megnéztem a Facebook profilját is, láttam hogy barátnője van. Igazából azóta ezen kattogok. Persze én azóta is szingli vagyok.

Szerintetek akkor megint kialakultak bennem érzelmek? Vagy most mi ez? Teljesen össze vagyok zavarodva. 22L



2022. júl. 4. 22:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Azóta már háttérbe szorítottad a rossz tulajdonságait, illetve féltékeny lehetsz az új barátnőre, vagy legalábbis arra, hogy ő boldognak tűnik az exeddel, és ez neked nem sikerült.
2022. júl. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, visszakívánod magad azokba az időkbe, amíg vele voltál. Hiányzik, akik egymás mellett voltatok. Talán valami eszedbe juttatta.
2022. júl. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Magányos vagy, gondolom kicsit depis, hogy itt a jó idő és egyedül vagy. Most, hogy nézegetted még irígy is lettél az új barátnőre.

Ha a saját dolgaiddal foglalkoznál ennyit, nem lennél már egyedül. :D

2022. júl. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Azóta egyedül vagy?
2022. júl. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Igen, én azóta folyamatosan szingli vagyok. Őszintén, egyetem mellett nem igazán lett volna igényem kapcsolatra, mert nem egy büfészakra jártam, és minden nap készülni kellett.

Viszont mostmár jó lenne tényleg valaki úgy érzem. Csak azóta már dolgozom, a tinder meg nem nekem lett kitalálva, munkába autóval jövök, így esélyem sincs még a BKV-n sem megtalálni a nagy Ő-t.

Simán lehet, hogy féltékeny vagyok az új barátnőre, hogy neki sikerült. Sajnos amikor szakítottam vele, nagyon úgy éreztem, hogy nincs meg a kémia kettőnk között. Aztán utána megint elkezdett hiányozni és megkértem, hogy kezdjük újra, de az is 2 hónapig tartott, mert megint úgy éreztem, hogy nekem ez nem megy, nincs időm (általában kedvem se) vele találkozni. Most mégis rettentő rossz kedvem van egész nap, és folyamatosan Ő jár a fejemben.

Szerintetek amúgy nagyon fura lenne, ha ráírnék? Nyilván nem mennék bele a régi dolgokba, meg nem lennék akkora szemét, hogy megint kezdeményezzek valamit, de kíváncsi lennék, mi történt vele az elmúlt 2 évben.

2022. júl. 5. 06:07
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pszichológushoz.
2022. júl. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként írj rá, ha akarsz, de tartsd tiszteletben, hogy barátnője van.
2022. júl. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan sejtésem, hogy azóta hiányzik ennyire, mióta kiderült, hogy új barátnője van, vagy tévedek?
2022. júl. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Plusz ne írj rá - szappanoperás, pont mint a kapcsolatotok és az újrakezdésetek.


A büfészakosok védelmében pedig köszönjük a bókot, de a mi szakjainkon is kell teljesíteni. Nem a sztárszakok szrják a spanyolviaszt.

2022. júl. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Mentsen az ég az ilyen nőktől, mint te! Döntsd már el hogy mit akarsz először. Exekre meg nem kezdünk újra, ez alapszabály.
2022. júl. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!