Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semuhi kérdése:

Miért szakitasz?

Figyelt kérdés
Pl azt mondod neki nem szeretlek az azt jelenti sose voltál belé szerelmes ? Ha szakitás után volt párotok megkérdezi miért mert kiváncsi ti elmondjátok az okokat ?? Vagy mentek tovább

2022. júl. 21. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Különböző okai lehetnek, de ha általánosságban kéne megfogalmazni valamit, azt mondanám, hogy akkor szakítok, ha már tartósan nem vagyok elégedett a kapcsolattal és nem érzem, hogy menthető lenne.

Ha azt mondja, hogy nem szeret, az csak annyit jelent, hogy már nem szeret, nem kell rögtön arra gondolni, hogy akkor biztos sose tette. Az érzelmek elmúlhatnak.

Nekem még nem volt olyan szakításom, ahol legalább érintőlegesen ne lett volna szó az okáról, de azért mélyen sosem fejtegettük, szerintem arra nincs is szükség. A másik is benne volt a kapcsolatban, ha odafigyelt, akkor nem teljes meglepetés.

2022. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sos bujt ide magátol sose adott ölelést magátol se csòkot ágyban is mindig én kezdeményeztem.... Akkor szerinted szerelmes volt :D ?
2022. júl. 21. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2022. júl. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem ismerem se őt, se téged, honnan kéne tudnom? Én csak azt mondtam, hogy ha valaki a kapcsolat végén azt mondja a másiknak, hogy nem szereti, az nem azt jelenti, hogy soha nem is szerette. Ezt kérdezted.

Hogy nálatok mi a helyzet, az más kérdés. Nem mindenki mutatja ki egyformán az érzéseit, szóval nem biztos, hogy sose szeretett, ennyiből ezt nem lehet megmondani. Te voltál vele, neked kéne érezni.

2022. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
amikor szakítottam, kifakadtam hogy figyelmetlen, lehetetlen igényei és háklijai vannak, alkalmazkodni képtelen gyerek. aztán rákérdeztem, hogy valaha próbált e a kedvemben járni vagy örömet okozni és azt válaszolta, hogy nem tudja, majd hogy nem. innen tudtam hogy jó döntés volt szakítani
2022. júl. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!