Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után fél évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után fél évvel elkezdtünk összejárni szexelni. Nem akarunk újra összejönni, mert nem működne most sem, semmi nem változott. Voltál már hasonló helyzetben, mi lett a vége?

Figyelt kérdés

4 évet voltunk együtt (én vagyok a lány), együtt is éltünk. Mindketten most a huszas éveink közepén járunk, első nagy szerelem volt.

Olyan alapvető személyiségbeli különbségeink voltak és annyira mást akarunk most az élettől, hogy nem működött, de békében elváltunk februárban.

Fél évig nem találkoztunk, mert bár közös a baráti társaságunk, ő került. Ez most megváltozott és gyakorlatilag 1-2 hetente találkozunk a közös barátok miatt.

Sajnos (?) már többször lefeküdtünk újra, ami nagyon jó volt, nem érzem azt, hogy bármi érzelem előjött volna egyenlőre. A szex mindigis jól működött köztünk.

Azonban szex után sem szokott hazamenni hanem marad nálam a lakásban, rendel nekünk kaját, megnézünk egy filmet stb.

Közben összebújva alszunk és cirógatja a karomat stb.


Ha nem ismerném azt mondanám még mindig szeret de tudom, hogy ő most élni akar, ismerkedni, lefeküdni emberekkel, ami tök rendben van, fél évig én is ezt csináltam, csak nekem megy az ismerkedés/alkalmi dolgok, neki meg nem, mert ő elég introvertált és félős.


Abban állapodtunk meg igazából, hogy amíg senkinek nem fáj és amíg senkinek nincs kapcsolata addig ez működhet, de persze titokban, a barátaink nem tudnak róla.


Aki ment már át hasonlón, mi lett a vége?


2022. aug. 19. 21:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#8 a lezárás abból a szempontból nehézkes, hogy 10+ éve tényleg teljesen közösek a barátaink, rajtuk keresztül ismerkedtünk meg még gyerekként és heti rendszerességgel találkozunk velük mindenféle programra, együtt járunk koncertekre, nyáron fesztiválra, utazni stb... esélytelen a letiltás és elkerülés, mert azzal kb felkéne adnom az összes barátomat is vele együtt, amire képtelen vagyok, nekem csak ők vannak

Tudom, hogy összevissza beszélek, mert össze is vagyok zavarodva sajnos, nagyon könnyű volt felejteni úgy, hogy hónapokig nem láttam/nem beszéltünk, most meg nyilván felkavart ez a sok találkozás és az összegabalyodás.


Én tudom, hogy mindent sokkal másképp látok mint ő, sokkal inkább érzelmi alapon működök míg ő annyira nem, de kicsit ilyen sakk matt helyzetbe kerültem, hogy elkerülni nem tudom, de ha találkozunk akkor meg nem bírom ki, hogy ne közeledjünk egymáshoz.


Én is ugyanezt tanácsolnám ha bárki elmesélné ezt nekem, amit ti is nekem, időhúzás, sérülés lesz stb, ezeket fejben én nagyon jól tudom, itt a kérdés inkább arra irányult, hogy jól esett volna olvasni tapasztalatokat, konkrét sztorikat másoktól.

2022. aug. 19. 22:40
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon életszerű, hogy az introveltált félős fiú bulikirály akar lenni, és levarrná a fél várost. Egyszerűen nem szeret, de szexre még jó vagy.

Kár reménykedned, előbb-utóbb talál mást!

2022. aug. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Eddig sem ringattam magam abba a tévhitbe, hogy ő szeretne, volt pár furcsa megmozdulása de egy szóval sem állítottam, hogy szerelmes belém vagy bármi. Konstans rosszindulatot érzek ezekből a megszólalásokból, pedig szerintem semmi okot nem adtam rá, én szerettem volna pár példát meghallgatni más emberektől is, akik átéltek hasonlót, nem kioktatást/leb*szást, de nyilván bárki azt mond amit akar.
2022. aug. 19. 22:48
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
13, De hát elmondtuk, soha semmi jó nem sült ki ilyenből.
2022. aug. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

volt egy exem, szakítottam, elmentem mással, pár hónap múlva találkoztunk, szexeltünk, beszélgettünk utána, taliztunk, nem lett belőle semmi, nem véletlenül szakítottam. volt pasi, aki után évekig ácsingóztam, jött, ment, érdeklődött irántam, majd mégis más kell neki, majd megint jött, hogy érdeklem, volt benne intimitás, szép érintések, évek kellettek, hogy elhiggyem, hogy nem neki kell megfelelnem és nem fontos, hogy neki nem kellettem "rendesen" és szóba se álljak vele.


nem véletlenül írjuk amit írjuk hidd már el. aki veled akar lenni, az veled lesz. és a te felelősséged is, hogy ha te tudod, hogy mit akarsz - komoly kapcsolatot - igen is ennek megfelelően kell szűrnöd a pasikat, mert van akivel NEM LEHET. amíg másra pazarlod az időt, addig nem hisszük el, hogy te egy komoly, szerető kapcsolatot akarsz, ahol rád fókuszálnak, mert akkor az után mennél, és ami nem efelé visz, azt magad mögött hagyod!


szóval szórakozgass, tördeld az önértékelésed, húzd az időd. majd egyszer eldöntöd, mit akarsz és akkor nem lesz ez a katyvasz.

2022. aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Az van, hogy te viszonzatlanul vagy szerelmes ebbe a fiúba.

Meg kellene szakítanod vele minden kapcsolatot. Ne légy türelmetlen, még csak fél éve szakítottatok. Épp a legmélyebb gyászodban vagy. Vagyis lennél, de most kezdheted az egész gyászmunkát elölről. Ami alap esetben 1 év. Ha letelt a gyászév, akkor próbálj újra ismerkedni.

2022. aug. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Érthető a nézőpontotok, mondom, ugyanezt tanácsolnám én is ha barátnőm kerülne ilyen helyzetbe, vagy családtag, akárki. Megpróbálok kicsit tudatosabban cselekedni és nem engedni az ösztöneimnek, tényleg ennél többre kéne tartanom magam. Köszi mindenkinek, ment a zöld
2022. aug. 19. 23:41
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ha tényleg élni akarna, ismerkedni és másokkal szexelni (introvertáltként elég fura), akkor nem veled járna össze. Persze rájöhetett arra, hogy szakított és mégiscsak megbánta mert te kellesz neki, de nem ez a helyzet, mert megbeszéltétek, hogy érzelmek nélkül vagytok együtt.

Inkább az van, hogy nem talált más nőt, így addig jó vagy szexelni.

Sajnálom a helyzeted, én elengedném most. Úgyis találkoztok a barátok miatt, hadd lássa, hogy te jól vagy, éled az életed. Aztán még utána is van esély arra, hogy összekapja magát, vagy arra, hogy te ismersz meg valakit, akivel már lehet tervezni.

2022. aug. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!