Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Előfordult már mással is hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már mással is hogy rossz szexre hivatkozva dobták?

Figyelt kérdés

27 éves lány vagyok, és emiatt dobott egy srác. Nem voltam elég ügyes, sem tapasztalt stb.

Ezekre hivatkozott. De ez csak az én hibám? Miből gondolja azt hogy ő jó volt? Lehet ő sem az.

Miért kell leírni valakit teljesen, szinte ítéletet mondani a feje fölött? Hogy legyen így majd önbizalmam másokkal szemben? Mert mindig majd ez jut eszembe, hogy más is ugyanígy gondolja majd és gátlásaim, komplexusaim lesznek. Ezzel teljesen elveszik a másik ember önbizalmát. Pedig az is lehet, ő nem volt elég jó, csak nem merte még magának sem bevallani.

Persze az is lehet csak nem tetszettem neki. Na de azt már előtte is látja tetszek vagy sem. És külsőre ő sem volt semmivel sem jobb tőlem. Bár ha tudnám mi nem volt jó rajtam, szivesen változtatok ha csak ez volt az akadálya a továbbiaknak. Mert tudom hogy kémia meg stb, de a kémia a külsőtől is függ és ha változtatok és csinosabb leszek, akkor a kémia is jobban működik majd. De lehet rosszul gondolom.

Szóval nem kívánom senkinek sem ezt a megalázó helyzetet.

Viszont mit tanácsolnátok, hogyan lehet ezen túltenni magam? Sajnos nem mondtam meg a véleményem a srácnak, lehet az segített volna, de nem tettem. Viszont túllépni sem tudok rajta, lehet hiúságból sem, de lehet érzelmi okokból sem. Volt már valakinek hasonló szituáció az életében?

A sértő kommentektől viszont tartózkodjatok, mert az most egyáltalán nem segít. És remélem minél kevesebb emberrel fordult már elő ilyesmi, de higgye el mindenki, ez a legrosszabb dolog ami egy emberrel megtörténhet, különösen akkor ha már érzett valamit a srác iránt.


2022. aug. 22. 14:57
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
36%

Azért azt csak tudnád, vagy érezted volna, hogy ő mennyire volt jó. Neked ha jó volt vele, akkor jó volt, ha nem volt jó vele a szex, akkor nem volt jó. Az is lehet, hogy tök béna volt szexben és úgy akart hárítani, hogy rád mondta azt, hogy nem vagy jó az ágyban. Az is lehet, hogy nem szeretett eléggé, te viszont őt igen. Kellenek az őszinte, mély érzelmek egy jó együttléthez, bár biztosan vannak kivételek is. Nem vagyunk egyformák.

Külsődön nagyon nem érdemes változtatni, mert ami esetleg nem tetszett rajtad, az másnak majd tetszeni fog. És mivel ilyen nyers módon és indokkal szakított veled, magadat ne értékeld le miatta

2022. aug. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
8-as: jó, azért biztos nem teljesen rombolta le az önbizalmam. De azért érintett meg nagyon a dolog mert nekem voltak már érzéseim a srác iránt. Emiatt nehéz túltenni magam ezen az egészen. Pedig sok jó tanácsot kaptam már. Csak mindig eszembe jut, hogy milyen jó volt előtte, amikor még csak beleéltem magam hogy milyen jó lesz vele lenni és nem gondoltam hogy lelép egy alkalom után, de azt meg főleg nem hogy még meg is sért.
2022. aug. 22. 15:58
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még ilyenben részem, de te voltál vele, tapasztaltál erre utaló jeleket? Próbált róla kommunikálni, "jó útra" terelni? Ha ezekre "nem" a válasz, akkor engedd el a dolgot
2022. aug. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

11-es: nekem sem volt annyira jó vele. De ettől még én újra találkoztam volna vele stb. Sokan mondták már, hogy ezek csak kifogások és csak rám hárította a felelősséget, így az ő hibáiról elterelődött a figyelem.

Igen, nekem voltak már érzelmeim, neki valószínűleg nem.

Én is hasonlóan azt gondolom, hogy ha oda vagyunk valakiért, akkor hiába nem megy minden jól a szex során, nem is érezzük annyira rossznak, mivel azzal vagyok együtt és azzal töltöm az időt akit szeretek. Akit pedig szeretünk, ha már csak átölel, akkor is oda vagyok érte, mindegy mit csinál. Én így gondolom. És a szexben ugyanez érvényesül.

2022. aug. 22. 16:02
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem szép dolog ilyennel valakinek elvenni az önbizalmát.

Elképzelhető (ahogy írták is már), hogy itt valami más dolog volt a háttérben, csak azt nem szerette volna mondani. Lehet úgy érezte, ezzel kevesebbet árt. Lehet az is, hogy tényleg ennyire nem passzoltatok, a hibáidat meg azért sorolta fel, hogy te is értsd, esetleg tanulj belőle (van az az embertípus, aki nincs eltelítődve empátiával).


Az önbizalmad azonban ne törjön össze emiatt. Nekem is volt olyan srác, akivel nem passzoltunk, borzasztó volt a szex, próbáltunk rajta javítani, csiszolódni, de szakítás lett a vége (nem csak emiatt, de ez azért rányomta a kapcsolatunkra a bélyeget), mindezt úgy, hogy neki jó volt velem (állítólag is, meg érezhetően is). Nos a lényeg a lényeg, hogy az új barátnője odáig van érte ilyen téren, még soha senkivel nem jött ki ilyen jól szexuálisan ( évekkel a szakítás után, sportolás közben ismerkedtünk meg, nem tudtuk, hogy van egy közös pont az életünkben, elég kínos volt, amikor kiderült, na mindegy). Szóval a lényeg, hogy attól még, hogy két ember nem passzol, még egyikük sem lesz béna, és nem is illik ilyet mondani a másiknak, hiszen rohadt bántó tud lenni.


Ettől függetlenül szerintem is kicsit túlrdamatizálod a helyzetet, remélem, hogy fiatalabb vagy, elég éretlennek tűnsz az írásod alapján, meg, hogy annyira ezen kattogsz, hogy a kommentekben is vehemensen magyarázod a véleményed.


Lényeg a lényeg, azért, mert neki nem jöttél be az ágyban, még nem leszel béna, mindenki mást szeret (a párom pl. kifejezetten imádta az elején, amikor esetlen voltam és szégyellős és picit talán rémült is; nem mindenkinek az jön be, aki full tapasztalt), neked csak meg kell találnod azt, akivel passzoltok. Ha nagyon sokat görcsölsz ezen és észérvek alapján nem tudsz rajta túllépni, akkor meg menj el pszichológushoz, de szerintem ez, azon kívül, hogy parasztság volt a srác részéről tényleg nem minősít téged.

2022. aug. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem ritka a dolog a rossz szex miatti szakítás (vagy az amiatt tönkre menő kapcsolat).

Egy csomó ember a fontos párkapcsolati pillérek közé sorolja a szexet. És főleg idősebb vagy tapasztaltabb emberek gyakran nemigen szeretnének azzal vesződni, hogy türelmes tanítóbácsit/nénit játszanak az ágyban - nekik így egyszerűen nem teljes a kapcsolat, nem tudnak partnerként tekinteni a másikra. Ettől nem lesznek rossz emberek.

Ez egyébként más dolgokra is igaz. Tegyük fel, neked nagyon fontos, hogy a pároddal beszélgethess a világ dolgairól, mély témákról. Jól éreznéd magad vele, ha neki nagyon hiányos a műveltsége, szókincse, stb.? Ugye, hogy ez esetben mindkettőtöknek jobb lenne valaki mással? És a beszélgetés még egy olyan dolog, amit lehet pótolni kapcsolaton kívül. A szexet a legtöbb ember nem szeretné máshonnan pótolni.

Persze nem tudjuk, valóban ez volt-e a helyzet (vagy a srác túlértékeli magát illetve félreértelmezte a dolgokat, és valójában más tényezők is közrejátszottak abban, hogy nem működött a szex, illetve a kapcsolat).

A kielemző megállapításait, még ha bántóak is, miután megnyugodtál, próbáld meg fejlődési lehetőségként felfogni. Nem készpénznek venni, de mondjuk elgondolkodni rajta, volt-e benne igazság. Mert az sem egy jó érzés, amikor a másik dob téged, de csak valami homályos indokot vagy alibit mond, te meg találgathatsz örök időkig, hogy mi a túrót kellett volna másképp csinálni.

2022. aug. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

15-ös: igaz amiket írtál, de csak azért visel meg ennyire a dolog, mert én megszerettem már előtte. És így rosszabbul esett.

Viszont azt nem tartom korrekt dolognak a részéről, hogy nagyon jól tudta mennyire tapasztalatlan vagyok, nagyon sokat beszélgettünk előtte erről is, tudta azt is félénk vagyok. És részletesen is átbeszéltünk dolgokat, nagyjából azért tudhatta mit várhat. Jó, nyilván ez a szex során derül ki igazán, de sok mindent megtudott rólam előtte. Azok alapján pedig eldönthette volna előtte is hogy nem passzol az ő ízléséhez. Ilyen szempontból valamilyen szinten átvertnek érzem magam.

2022. aug. 22. 16:14
 18/33 anonim ***** válasza:
64%
Így akart lekoptatni. Ennyi. Ha tényleg xar lennél az ágyban, akkor más dumával jött volna, nem mondta volna a szemedbe. Csak szexelni akart veled, és ezt soha nem mondják a szemedbe, mert nem akarják magukra húzni a vizes lepedőt. Helyette beletapos az önbecsülésedbe, hogy addig is ezzel legyél elfoglalva, ne azzal, hogy ki lettél használva. Most még nem látsz ki a rózsaszín ködből, de pár év múlva, már tiszta fejjel úgy fogsz visszatekinteni rá, mint egy mérgező pasira. Majd meglátod.
2022. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
18-as: igen, lehet. Sokan ezt gondolják, hogy ez egy nagyon jó kis kamu kifogás volt. És valójában csak szexre hajtott, aztán valamivel le kellett koptatnia.
2022. aug. 22. 16:17
 20/33 anonim ***** válasza:
56%
kamu lekoptatós duma volt, egyértelmű.
2022. aug. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!