Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Előfordult már mással is hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már mással is hogy rossz szexre hivatkozva dobták?

Figyelt kérdés

27 éves lány vagyok, és emiatt dobott egy srác. Nem voltam elég ügyes, sem tapasztalt stb.

Ezekre hivatkozott. De ez csak az én hibám? Miből gondolja azt hogy ő jó volt? Lehet ő sem az.

Miért kell leírni valakit teljesen, szinte ítéletet mondani a feje fölött? Hogy legyen így majd önbizalmam másokkal szemben? Mert mindig majd ez jut eszembe, hogy más is ugyanígy gondolja majd és gátlásaim, komplexusaim lesznek. Ezzel teljesen elveszik a másik ember önbizalmát. Pedig az is lehet, ő nem volt elég jó, csak nem merte még magának sem bevallani.

Persze az is lehet csak nem tetszettem neki. Na de azt már előtte is látja tetszek vagy sem. És külsőre ő sem volt semmivel sem jobb tőlem. Bár ha tudnám mi nem volt jó rajtam, szivesen változtatok ha csak ez volt az akadálya a továbbiaknak. Mert tudom hogy kémia meg stb, de a kémia a külsőtől is függ és ha változtatok és csinosabb leszek, akkor a kémia is jobban működik majd. De lehet rosszul gondolom.

Szóval nem kívánom senkinek sem ezt a megalázó helyzetet.

Viszont mit tanácsolnátok, hogyan lehet ezen túltenni magam? Sajnos nem mondtam meg a véleményem a srácnak, lehet az segített volna, de nem tettem. Viszont túllépni sem tudok rajta, lehet hiúságból sem, de lehet érzelmi okokból sem. Volt már valakinek hasonló szituáció az életében?

A sértő kommentektől viszont tartózkodjatok, mert az most egyáltalán nem segít. És remélem minél kevesebb emberrel fordult már elő ilyesmi, de higgye el mindenki, ez a legrosszabb dolog ami egy emberrel megtörténhet, különösen akkor ha már érzett valamit a srác iránt.


2022. aug. 22. 14:57
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

"De ez csak az én hibám? Miből gondolja azt hogy ő jó volt? Lehet ő sem az."


Tök mindegy, neki nem voltál jó. Nem kell túlagyalni.

2022. aug. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

"Az is lehet, hogy tök béna volt szexben és úgy akart hárítani, hogy rád mondta azt, hogy nem vagy jó az ágyban"


Ez is csak projekció, nem tudhatjuk a valódi okát. Vannak nők, akik ügyetlenek az ágyban, ez tény és tapasztalat. Meg férfiak is oda-vissza. Ami az egyiknek jó, az másnak nem lesz az. Kérdező, ne csüggedj, lehet, hogy másnak meg úgy leszel jó, ahogy vagy.

2022. aug. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Volt már olyan, hogy mindkettőnknek nagyon pocsék volt a szex. Nekem fájt, nem tudtam rendesen felizgulni, a srác sem tudott elélvezni, idővel le is konyult. Egyszerűen Nem illettünk össze.

A különbség annyi, hogy én adtam volna még egy esélyt a dolognak, hátha csak az első közös alkalom volt ilyen, de ő beszélni se volt hajlandó velem. Smsben közölte, hogy neki idő kell gondolkozni hogy most mi legyen. Kicsit vicces, mondom neki, hogy miért is csak neked kell idő? Mikor mindkettőnknek rossz volt. Kértem hogy találkozzunk és beszéljük meg, de nem reagált. 3 nap után sem keresett. Meguntam ezt az óvodás viselkedést és megírtam neki hogy ne fárassza magát gondolkodással, meg egyéb kifogásokkal, az együttlét mindkettőnknek rossz volt, én meg akartam beszélni, ő inkább elmenekült, eddig voltam türelmes, de ennyi volt, és én többet nem akarok tőle semmit. Azt írta oké.

1 hónapig jártunk csak. Őszintén, jobb lett volna ha azonnal megmondja hogy dobni akar, megspóroltam volna pár nap idegeskedést, de ahhoz is gyáva féreg volt, hogy őszinte legyen. De már mindegy, így én mondtam ki hogy legyen vége, és ez kicsit jót tett a lelkemnek. Meg az is hogy én legalább tisztességesebb, egyenesebb voltam vele.

Nem húzta le az önbizalmam, csak lelkileg felkészültem rá, hogy lehet majd még hasonló élményem , és nem vettem annyira a szívemre.

2022. aug. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

23-as: Úgy látszik a lányok inkább adnának még esélyt a srácnak ha nem jó a az első szex.

A te esetedben lehet a srác nem is mert a szemedbe nézni azok után hogy lekonyult stb. Mert állítólag ők ezt kudarcként élik meg. Még magukkal szemben is.

Azért sántít nálam is ez az egész, hogy lehet tényleg magáról akarta elterelni a figyelmet azért bántott meg.

2022. aug. 22. 17:09
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát most na kérdező..... Írtad, hogy tapasztalatlan vagy, szóval lehettél "ügyetlen". Pláne, hogy a másik a saját szemszögéből nyilatkoztatta ezt ki, akinek megvolt Marcsa, meg fél Kistarcsa, Marcsának meg meg Nagytarcsa...

Ez rólad csak annyit mond el, hogy te nem vagy Marcsa.

Próbáld így kezelni és ez majd a mentális egészséged rendbe tarcsa.

2022. aug. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

25-ös: igen, ez mondjuk igaz és jó is amiket írtál.

Rendben. Egyébként én örülök neki h nem volt 100 pasim. Csak az a baj, a mai világban nem igazán érték sem a pasiknak sem a nőknek h nem jöttek össze fűvel fával. Inkább olyan ártatlanabb. Ez elmondva, olvasva érték és tök jó nagyon szép meg minden, de sajnos úgy tűnik az ilyeneket Inkább dobják. Mert sajna nem tudnak olyan élményt nyújtani amit a másik elvárna. Így az élvezetek miatt a tapasztaltabbat választják, az pedig nem érdekes mitől tapasztalt. Ma sajnos ezeknek van sokkal nagyobb megbecsülésük. Az értékek pedig ritkán számítanak.

2022. aug. 22. 20:43
 27/33 anonim ***** válasza:
Az értékek továbbra is számítanak, egyszerűen mások az értékek. Régen azért volt olyan nagy becsben a szüzesség, mert egyrészt nem állt rendelkezésre szinte semmiféle védekezési eszköz a nemi betegségek és a nem kívánt terhesség ellen, másrészt a korabeli (a maihoz képest jóval dominánsabb) férfiszerep számára imponált, ha idomítani lehetett egy összehasonlítási alappal nem rendelkező, tapasztalatlan, de odaadó nőt.
2022. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
41%

Én is rosszul éreztem magam amikor az első férjem lebénázott.

Azóta már bekaptam néhány répát, (minden pasinak máshogyan jó)

, és a második férjem pedig azt mondja istennő vagyok.

Egyébként meg van olyan pasi is aki szereti a kezdőket.

Szóval nem feltétlenül a te hibád. Intelligens férfi megmondja amúgy is hogy kicsit így kicsit úgy, vagyis megtanít. A te korodban még én sem voltam olyan hogy is mondjam (aki igazán beleéli magát). Most vagyok csak igazán benne, igazán vad tudok lenni, ez 30 felett kezdődött.

Van időd, nem kell aggódnod, majd amikor valakinek istennő leszel (és leszel!), akkor fogsz rájönni hogy ez a balek miatt kár volt szomorkodnod.

2022. aug. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Nekem volt. 21 voltam, szűz. Ő 23, sok tapasztalattal.

Amikor együtt voltunk túlizgultam a dolgot, mert másnap találkoztam a szüleivel, bénáztam, nem állt fel rendesen, de ő is csak feküdt mint egy fadarab.

Aztán ezzel az indokkal szakított velem, majd összejött az exével.

Elég szarul esett, hogy nem kaptam második esélyt, de valószínűleg amúgy sem viszonozta az érzéseim.


27F

2022. aug. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a fiúkat szokták ilyen miatt dobni.
2022. aug. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!