Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani akarok, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akarok, de nem vagyok biztos hogy jó döntés e?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 5 éve vagyunk együtt és már majdnem egy éve házasok ( a házasságot én nem akartam de így mint bele az össze költözésbe) . Már házasság előtt is tudtam hogy nekem még életre van szükségem, egészen pontosan arra hogy sok lányt megismerjek , picit beleszeressek , aztán dobjanak ilyesmi . De a barátnőm minden szempontból a tökéletes feleség , bárhová mehetek nem hívogat, háztartásban mindent elvégez , jól kijövünk egymással , többnyire támogat mindenbe . Abba reménykedtem hogy majd szépen megnyugszom és megelégszem ő vele, de bármennyire is akarok , egyszerűen nem tudok, pedig komolyan mondom, tényleg azt szeretném ha elég lenne.

Mivel hogy már régóta együtt vagyunk az én barátaim lettek az ő barátai is , az övéit teljesen elhanyagolta , így emiatt nagyon úgy érezném ha elhagynám teljesen egyedül maradna. Érzem és tudom hogy ő nagyon szeret , emiatt úgy érzem hogy teljesen össze törném ha szakitanék vele.

24 éves vagyok s mindent akarok csak nem házas lenni, de egyszerűen nincs szívem megtenni, s ha megtenném vajon jobb lenne? Megérné e azért a néhány lányért meg jó buliért?

Valamiért úgy érzem hogy egy épeszű ember nem szakítani a helyzetembe . Lehet hogy nem vagyok normális?



2022. szept. 2. 01:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Tehát akkor se működne, mert nem egy érettségi szinten vagytok. Ő családra vágyik most te nem. Neked 10 év múlva lesz meg a párod aki mellett meg tudsz állapodni, de ebben semmi rossz nincs.

Az én férjem is 10 évvel idősebb nálam, és akkor talakoztunk amikor mind a ketten egymásra és egy közös jövőre vágytunk

2022. szept. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

De megcsalni és gyereket vállalni ebbe a kapcsolatodba egyiket se, egyrészt tiszteld és becsüld annyira h korrekt vagy vele és a szakítás a legkorrektebb. Hiába sír, az kell ahhoz h elengedjen, ne sajnáld annyira h ottragadj a könnyek miatt.

Majd feldolgozza és belátja h fog találni szerető partnert.


Az meg a legnagyobb érzelmi zsarolás hogy te nem találsz mást aki annyira szeretne, meg elviselne. Kamu. Lehet hogy ha jól érzed magad egy kapcsolatban máris nem vagy olyan elviselhetetlen

2022. szept. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

20-as, ez nem korhoz, hanem érettséghez kapcsolódik.

Nekem megvolt a nagy rózsaszín ködös pusztító szerelem tizenévesen, ki fújta magát, volt meg egy pár rövidebb ilyen és most 22 évesen (2 éve) talaltam meg a legnagyobb szerelmemet. Nem olyan, mint eleinte, ez sokkal összetettebb, komolyabb és érettebb érzés.

Meg lehet találni fiatalkent is a párodat, de ehhez kell az, hogy mindketten érettek legyetek és közös celjaitok legyenek.

2022. szept. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
23 as, lényegében én is ezt mondom, vagyis hogy a kérdező 24 évesen még nem áll rá készen. Te 22 én 30 évesen férjem 40 évesen jutott oda.
2022. szept. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

(19-es voltam)


Kicsit kiegészítve: nyilván nem amellett szerettem volna érvelni, hogy mindenáron maradjatok együtt, hiszen ha valami nem működik, akkor érdemes időben elengedni, hogy a másik lehetőséget kapjon egy olyan életre, ahol tényleg szeretik és nem szánalomból maradnak vele együtt. Te pedig arra, hogy megéld önmagad és - adott esetben - tanulj a saját hibáidból, megtanuld értékelni azt, amid van/volt. Ha mindenáron külön akarod folytatni, ez a te döntésed, tedd azt. Talán mindketten jobban jártok, talán valóban nem ez a te utad és majd találsz olyasvalakit, aki mellett őszintén meg szeretnél maradni.

2022. szept. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Neked még nagyon nem való kapcsolat de lehet a későbbiekben sem kéne neked kapcsolat.Szakíts!
2022. okt. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!