Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi esélyem van találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van találni egy szerető, talpraesett párt/ férjet 24+ évesen?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy rossz kapcsolat végén vagyok. Eléggé leterhelt ez az egész, a folyamatos kritika, bántás ( nem szó szerint) ignorálás a párom részéről elvette szinte az összes önbizalmam.

Nem arról van szó hogy egyből új kapcsolatot szeretnék, csupán érdekelne hogy ennyi idősen mennyi esélyem van, úgy hogy még gyógyulási időt is hagyni kell magamnak.

Nem vagyok túl szép, dekoratív hölgy, átlagosnak mondanám magam. Az a típus vagyok, akit az utcán csak akkor néznek meg, ha kicsípem magam.


2022. szept. 4. 00:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha 42evesen lesz ez a problemad, akkor kezdhetsz keseregni. Elotted az elet!!
2022. szept. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Nőként 50x könnyebb dolgod van, lehetsz akár 50+-os is. Férfiként már más a helyzet, nagyon más. Nő csak kicsípi magát aztán válogat. Férfiként legyél vicces, jóképű, intelligens, gazdag, 180cmnél magasabb. Komolyan mondom nem értem a nőket.
2022. szept. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
24 évesen ez nem gáz...én 33 évesen vagyok ebben a helyzetben, és a magamba vetett hitem, rég odalett, már élni sem akarok...en már öreg vagyok, te viszont mégnfiatal, elotted az élet
2022. szept. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden esélyed megvan rá

#3 Te sem vagy öreg,ne mondj ilyen butaságot.

2022. szept. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pont 24 éves voltam, amikor azt gondoltam, hogy nincs már túl sok időm. Ezt kifejtettem ittasan egy szilveszteri házibuliban egy srácnak, aki meggyőzött, hogy rengeteg időm van, pl gyereket szülni is lehet 30 fölött.


Végül nekem 26 évesen jött az igazi :)

2022. szept. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eleg nagy eselyed van. De, inkabb csak lenne, mivel a mostani kapcsolatod is azt mutatja, hogy te nem ilyen pasikra mesz. Szerintem legyel egy ideig egyedul es rakd magad rendbe, aztan ugyis talalsz megfelelot.
2022. szept. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az élet túl rövid, de Neked még bőven van időd, egy a lényeg, amikor nem érzed jól magad, azonnal cselekedj, ne úgy mint most, hogy csak ülsz a babérjaidon!
2022. szept. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amíg nincs gyereked, addig sima ügy. Te válogathatsz.
2022. szept. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!