Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt-e valaki szerető? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt-e valaki szerető? Hogy lett túl a szakításon?

Figyelt kérdés
Ő külföldön fog dolgozni. Elmegy a feleségével, ezért vége lett. Én nagyon szeretem Őt, csak boldog emlékeim vannak Vele. Ha más is volt ilyen helyzetben, hogyan és mennyi idő alatt lett jobb? Szeretné velem tartani a kapcsolatot telefonon. Nagyon sokat segített nekem lelkiekben is. De most összezuhantam. Nagyon. Nem bírom már.
2022. szept. 25. 09:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Csak úgy leszel túl rajta, ha tudatosítod magadban, hogy te nem értél neki annyit hogy veled legyen. Fontosabb neki a felesége. Tehát a negatívabb dolgokat kell tudatosítani (ami egyébként igaz is).

A másik meg, nem jó ötlet a telefonos kapcsolattartás, mert csak rosszabb lesz ha hallod a hangját. Így csak a reményt táplálod magadban.

Csak úgy lesz jobb ha nem látod, nem hallod, nem nézel utána közösségi oldalakon. Magyarul mintha meghalt volna.

Foglald el magad minél több dologgal, és lehetőleg járj új emberek közé. Így az új emberekre fogsz koncentrálni akik "elviszik" a fókuszt a szeretődről. Még ha ezeket betartod, akkor sem lesz egy könnyű feladat, nem fog egyik napról a másikra sikerülni. Időnek kell eltelnie, hogy túl legyél rajta. De ha kapcsolatba maradtok, akkor nem fog menni.

2022. szept. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8%
Tálalj ki
2022. szept. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy nagyon nehéz helyzet, érzelmileg gyilkos. Idő kell, amíg a hormonok kiürülnek, csökken a fájdalom. Itt nem csak egy szex partnert veszítesz, hanem egy barátot is, ha jól értem. Fájni fog, idő kell. Ezt jó tudatosítani és nem lehet megkerülni.

Én hagynám megélni ezt a gyászt és ezzel párhuzamosan magamba fektetnék sokat! Kívül és belül is. Kozmetikus, köröm, fodrász, sport a külső. Belülről önismereti kurzus, tanfolyamok , új hobbik keresése. Teleraknám a napomat, hogy ne sok szabad óra maradjon. A fájdalom így idővel csökkenni fog, elmúlik.

Voltam ilyen helyzetben, nagyon kemény menet lesz, de évekkel később visszatekintve egy szép és hasznos, tanulságos emlék marad.

2022. szept. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Szakìts meg vele minden kapcsolatot. Én ugyan más miatt szakítottam vele de már 3 hete nem beszéltünk. Semmit nem tudunk egymásról. Hullámzik még picit a dolog de minden nappal egyre könnyeb lesz.Csak így leszel rajta túl.Szurkolok!
2022. szept. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Értékesebb vagy sokkal, mint hogy rá kellene pazarolnod az idődet. Ne hidd, hogy nélküle nem fogsz boldogulni! Ő is csak egy pasi, egy a millióból. Ráadásul valami nagy szám sem lehetett, hogy több nőt hülyített egyszerre.
2022. szept. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek és azt is hogy nem elítélő válaszokat adtatok!


Kedden még szeretne velem találkozni, de nem tudom hogy jó ötlet lenne-e? Mert csak mégjobban összeomolnék.


Utána délben kell mennem dolgozni (kereskedelem). Ott sem tudnék szerintem az utolsó találkozás után teljesíteni. :(

2022. szept. 25. 13:38
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
6, van egy olyan érzésem, hogy azért neki sem annyira könnyű…. Bizonyára ő is ragaszkodik hozzád valamennyire. Én elmennék arra a tallózóra, de előtte felkészülnék arra, hogy mit fogok mondani. Azokat az érzéseket, a haragot is, melyek bennem keringenek. Mert igenis haragszol rá és ez teljesen jogos érzés! Könnyebb lesz, ha ezeket kimondod és úgy zárjátok le. Nem marad benned így egyfajta félbeszakadt érzés.
2022. szept. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem találkoznék már vele.
2022. szept. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
de ő nem szeret téged, azt vágod?ha szeretne, nem szeretőnek kellenél csak.
2022. szept. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék már kedden el.
2022. szept. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!