Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Július végén ért véget egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Július végén ért véget egy kapcsolatom. Ez normális utána?

Figyelt kérdés

A barátnőm július végén szakított velem. Elvileg az indok: a volt férje iránti érzelmek újbóli fellángolása. Emiatt nem győzködtem, hogy gondolja át, csak annyit mondtam neki, hogy egyeztessünk időpontot, hogy mikor mehetek a cuccaimért. Ezután kitöröltem az összes beszélgetésünket: sms üzeneteket, messenger beszélgetést, a telefonból az összes képet töröltem. A facebookon megmaradt ismerősnek, de kikapcsoltam a követést, így nem látok semmit tőle. Időnként látom, ha a messengeren online, de sohasem írok rá. Amiket kaptam tőle dolgokat, olyan helyre raktam, hogy soha többet ne legyenek szem előtt, és még véletlenül se akadjak rájuk ha pakolászok.

Elkezdtem azonnal társaságba járkálni, nem gubóztam be otthon. Ha mégis otthon kell lennem, akkor egyik könyvet olvasom a másik után, vagy edzek folyamatosan. Most október van, de még mindig napjában többször gondolok rá. Mennyi időnek kell eltelnie, hogy akár 2 hétig se jusson eszembe? Valamit rosszul csinálok felejtés terén? A normális válaszokat megköszönöm :)



2022. okt. 11. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól csinálod.

Nem kell nagyon görcsösen. Persze, hogy eszedbe jut, de már tovább léptél.

2022. okt. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1


Köszi. Csak még mindig lehúzó érzés nagyon.

2022. okt. 11. 11:47
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Már több mint egy éve szakított velem az exem, a leválás lassan ment, mert egy helyen dolgoztunk, bele is betegedtem. December 31. óta nem vagyunk semmilyen kapcsolatban, akkor volt a búcsúemail váltása (előtte már tiltott is fb-ról...), ennek ellenére mégis minden nap rá gondolok. MErt ő volt az igazi, és azóta sem találtam olyat, mint ő, pedig hajj, nagyon keresem. Vagy ha épp találtam, nemet mondtak nekem, kevesebbel pedig sajnos nem értem be, de a jövőben muszáj leszek, ha nem szeretnék egyedül megdögleni.

Elvált nővel kezdeni? Rossz döntés volt. Viszont az jó, hogy létezik olyan, hogy egy nő visszamegy a férjéhez. Ez csoda és ritkaság a maga nemében.

2022. okt. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3


Nem ment vissza, mert a férje egy másik nő miatt lécelt le.

2022. okt. 11. 11:58
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Uj ingerekkel lehet csak felülírni.


Ha nem tortenik veled kvázi semmi akkor 5-10 év mulva is rajta fogsz kattogni

2022. okt. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne akarj érzelmi erőszakot elkövetni magad ellen. Akarj szembenézni azzal, hogy igen, márpedig ez kib*szottul fájhat és "elsiratom" a dolgot minden jóval és rosszal együtt, bármennyi idő is. (ezzel a módszerrel meglepődsz, mert lehet rohadtul gyorsan fog menni)


Szívben és agyban is szükség van feldolgozni ezeket, de a többség csak eltemetni, meg szőnyeg alá söpörni akarja.

2022. okt. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Normális, de valóban, egy új nő segítene a legjobban.
2022. okt. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

#7

Ahha...na ez éppen a szőnyeg alá söprés...Jön az új nő, aztán majd mindig az előzőhöz hasonlítgatjuk...Milyen jó lesz mindenkinek!

2022. okt. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#7:

"egy új nő segítene a legjobban"


Na igen. Az ilyen embereket sosem értettem meg igazán.

Hogy csinálják azt, hogy szerettek valakit aztán szakítás után nem sokkal már másnak mondják hogy szeretlek, mást ölelnek, csókolnak...?

Darab-darab, nem számít hogy Gizinek vagy Pirinek hívják, csak ott legyen. Mennyire voltak mélyek az előző nő iráni érzései annak, aki rövid idő után már másnak mondja ugyanazokat a dolgokat amit nem is olyan régen még az előző nőnek mondott?

Persze megértem hogy mire akartál célozni. Egy új nővel el lehet terelni a figyelmedet a régiről (az új p*nci még egy ideig érdekesebb), de aztán valóban bekövetkezik az amit a #8 írt. Csak megy a ki nem mondott összehasonlítgatás...

2022. okt. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!