Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitani akarok, mert egyedul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitani akarok, mert egyedul akarok lenni! Voltatok mar igy?

Figyelt kérdés

25 eves vagyok, 4 eve vagyok egy parkapcsolatban, amiben mar leirhatatlan sokszor szakitottam, mert mar az elejen tudtam, hogy beneztem a sraccal kapcsolatban, nem vagyunk egymasnak valok… De o mindig kikonyorogte a “folytatast”, de minden szakitasnal egyre jobban elengedtem erzelmileg. O iszonyat szerelmes belem, es ragaszkodik, en is szerettem, de ez egyre jobban elfakult…

Most szegeny tok normalisan viselkedik (ahogy kellett volna az elejetol is mondjuk) de most mar igy sem jo nekem….. Szeretem mint embert, de nem vagyok egyaltalan szerelmes bele. Nincs is kedvem foglalkozni vele, se senkivel jelenleg. Jo vele aludni pl de azert megiscsak egyedul az igazi, enyem az egesz agy, azt nezek a tvbe amit akarok, es nem kell senkivel beszelgetnem ha epp nem akarok, legfokebb nem kell sz*xelnem senkivel ha nem akarok. Mert mar az utobbi idoben ezt se akartam…

Most mar minden hibaja sokkal jobban lathatova valt szamomra. Gondolom ez a jele annak, hogy szakitani kene.


Sajnalom szegenyt, mert az anyukaja kiskoraban elhagyta ot, ezert nyilvan van ez a traumaja, de muszaj elhagynom…. Probalom kedvesen fogalmazni neki a dolgokat, abbol is egyertelmu amit mondani szeretnek, de nem akarja elfogadni. Megakarja beszelni, megakarja probalni. Arra fogja hogy biztos azert erzek igy mert sokat dolgozok…


2022. nov. 5. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szakítás.

A végén már undor lesz

2022. nov. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Jobban jár a srác, ha elhagyod.


Legyél vele kíméletes, ha egyáltalán tudsz olyan lenni.

2022. nov. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Akkor szakíts. Ehhez mé kell a gyakori?
2022. nov. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a leírás teljesen megfelel annak ahogy exbarátnőm viselkedett velem, kidobott. Egyik hétvégén összevesztünk valamin (lesz*rt ahogy te is írod), és akkor mondta hogy jó én elköltözök, ennek így nincs jövője. Nem akarja vesztegetni se az én időm se a sajátját. Megkérdeztem ha most nem veszünk össze, ezt mikor mondja el, azt mondta jövőhétre tervezte.

Ki lesz készülve a srác abban biztos lehetsz, de emberek milliói szakítanak naponta. Ami fontos, hogy nem szabad beszélni utána. Te örlődni fogsz hogy mi van vele, nem tervez-e öngyilkosságot, ő meg úgy maga alatt lesz hogy 1 hónapig enni is alig fog, azon gondolkodik most kivel vagy és miért nem vele. De olvasd végig újra amit írtál.

2022. nov. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Hagyjuk már ezt a nincs szíved szakítani dolgot…inkább csak egy gyáva alak vagy.

Komolyan négy éve vele vagy úgy, hogy nem is szereted ? Hagyjuk már, hogy kizsarolja, hogy vele maradj, egyszerűen csak gyáva vagy kilépni a kapcsolatbol és nem csak a saját idodet húzod, hanem ami fontosabb, az övet is…


24N

2022. nov. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#4:

"Te örlődni fogsz hogy mi van vele, nem tervez-e öngyilkosságot"


Ne hozd már rá a kérdezőre a szívbajt! Mi lesz már, lassan mindenki öngyilkossággal fenyegetőzik ha szakítani akarnak vele?

Hagyjuk már meg mindenkinek a szabad döntés jogát, hogy akkor szakíthasson amikor akar. Ezzel az "öngyilkosság szöveggel" egyre többen akarják sakkban tartani a másikat. Pedig a személyi szabadság korlátozását bünteti a törvény. Mindenki oda megy ahová akar, senkinek nincs joga a másikat semmilyen eszközzel maga mellett tartani.

Nyugodtan szakítson a kérdező ha úgy érzi, hogy ez a kapcsolat neki nem jó. Szépen, kíméletesen, kulturált módon, de joga van szakítani.

Amúgy is ha a kérdező 25 éves, 4 éve van úgy kapcsolatban hogy már sokszor szakítottak, akkor még a vak is láthatja, hogy nem az a pasi lesz a férje (eleve a nagy számok törvénye miatt sem). Előbb vagy utóbb amúgy is szakítás lenne. Ahogy idősödik az ember úgy változik is. Nem úgy fog gondolkodni 21 évesen, és később főleg nem.

2022. nov. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Szakitasz vele , meglatod uj novel akkor megint kelleni fog.. ilyenek vsgytok.
2022. nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szóról szóra ugyanígy voltam, csak én inkább 16-17 évesen.

Szerettem nagyon egyébként, de eljött az idő amikor már ha nem csinált semmit is szakítani akartam, hogy végre nélküle lehessek kicsit. Nincs ilyen kapcsolatnak jövője hidd el.

Most 24 évesen már egy percet nem pocsekolnek ilyenre.

2022. nov. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

2-es , teny, hogy nem irtam le a full storyt, de okozott az illeto nekem boven almatlan es atsirt ejszakakat, valoszinuleg ez vezetett oda, hogy mar kifogyott belolem a szeretet iranta. Pont hogy azt irtam, hogy kimeletes probalok lenni, de o eroszakoskodik.


5-os , sehol sem irtam olyat, hogy “nincs szivem szakitani” eppen azt irtam, hogy millioszor szakitottam mar vele, es mindig volt konkret oka, csak meg szerettem, volt bennem remeny, amit pedig taplalt eleg rendesen az igergetesekkel. Csak azzal egy ido utan tele lett a padlas, es “elfogytam”. Most normalis velem, de mar keso. Es igenis kieroszakolta a bekuleseket. A leheto legszebb oldalat eloveve, konyorogve, igergetve, ajandekokat veve. Persze en is marha voltam, hogy nem tudtam eleg hatarozottan elkuldeni.

2022. nov. 5. 15:38
 10/10 A kérdező kommentje:

En teljesen esz erveket hozok fel neki ami a szakitas mellett szol, tok kimeleteseb, logikusan stb. De o mindet probalja cafolni, hogy rambeszelje, hogy marpedig jol erzem magam vele es en kellek neki.


Mar maskor is volt, hogy szakitottam es kijelentette, hogy o soha nem fogja feladni, es orokke jonni fog utanam mert o nem tudja ezt elengedni. Megvan rola gyozodve hogy ha ket ember szereti egymast akkor egyutt kell lenniuk, akkor is ha tokre kulonbozik szinte mindenrol a velemenyunk, kulonboznek a hobbijaink, celjaink stb stb

2022. nov. 5. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!