Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért vagyok ekkora idióta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ekkora idióta? Miért nem tudom elengedni?

Figyelt kérdés

Hát én már tényleg elgondolkodok a mentális egészségemen... fél éve "szakítottunk", nem is volt soha kapcsolat, még mielőtt lett volna bármi összevesztünk és kész. Fél évig szenvedtem, máig nem tudom miért, de baromira hiányzott. Már pár hete odáig jutottam el, hogy azt mondogatom magamban "soha nem jön vissza, ennyi volt, kész vége! SOHA nem beszélünk újra!" de fel-fel jön az emléke, és ezt már komolyan nem értem. Elengedtem, beletörődtem hogy végleg vége, és itt mondogatom magamnak ezeket, és mégis itt van a képe a fejemben, és asszociáció miatt beugranak dolgok.


Mi van ilyenkor, amikor saját magam ellensége vagyok? Fullra tisztában vagyok vele, hogy ez csak a hülye agyam játéka, mert valamiért ráfüggött erre a személyre, és most hogy nincs küzd érte mint valami drogos, és ez az egész csak egy illúzió, de miért nem tudom akkor tényleg elengedni, és kitörölni? Pedig én azt akarom, és kézzel lábbal küzdök érte, de nem érzem hogy sokat használna... :D


Tudtommal teljesen egészséges vagyok, semmi bajom nincs nem is volt, de már kezd ez egy kicsit aggasztani...



2022. nov. 5. 21:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#10:

Ezt személyesen, négyszemközt kellett volna megbeszélni és lezárni, nem üzenetek formájában. Mert így a jelek szerint ki lehet bújni a válaszadás alól. Ezért kellett volna találkozni.

Keress egy másik csajt magadnak, mert így sosem kerülsz ki ebből a mókuskerékből.

2022. nov. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#11 csak úgy ~2000 km volt közöttünk, nem is magyar volt, és a legkevésbé sem vágytam az ő balkáni országába, de szerintem ő sem jött volna ide erre a balkáni földre :D


És pont ez az, hogy nekem nem kellett akkor se senki, már felkészültem hogy egyedül öregszem meg és egyedül halok meg, nem is bántam. És akkor bumm jött ez, és mindent felforgatott. És most is úgy vagyok vele hogy nekem nem kell senki... mondanám, hogy senki, rajta kívül, de az ilyen gondolatokat én inkább már csak elhesegetem mert semmi jóra nem vezetnek.


De igen, élőben kellett volna nyilván, csak nem volt ez kivitelezhető akkor, most meg kitudja, elvileg akkor ugyan abba az országba készültünk költözni de nem miattunk, mielőtt megismertük egymást már ez a gondolata volt mindkettőnknek. Én közbe oda is költöztem miért ne alapon, de meguntam és visszajöttem magyarba, de lehet visszamegyek majd oda mert ezt leszámítva nagyon fasza hely, csak kevés a lakosa, főleg falvak vannak mindenhol és már besokaltam attól hogy amerre nézek csak szerelmes párt látok meg családosokat, és nekem meg egy haverom sincs vagy valaki akivel bratyizhatnék ... most már jobb lelki állapotban vagyok, szerintem most már kibírnám :D

2022. nov. 6. 10:59
 13/17 anonim ***** válasza:

Igazából csak belekapaszkodsz egy ábrándba, mert semmi jó és érdekes nem történik veled.

Amúgy feltűnt valami. Azt írtad, nem a te szinted. Ezt hogy kell érteni? Heti egyszer mos hajat, alacsony és húsos, csak ötven darab könyve van a polcon, vagy mi???... Nagyon nem mindegy, hogy hozzá képest te milyen szinten állsz. Diplomád van és kocsid meg lakásod, vagy csak az elszúrt életed boros üvegekkel? Őszintén tedd fel magadnak a kérdést.

A másik dolog, ami nagyon nem mindegy, hogy min vesztetek össze. Te üldözted el, vagy ő akarta így?

Ezeket kéne magadban tisztáznod.

2022. nov. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

#13 ezekre nincs rendes válasz, mármint hogy most ki üldözött el kit, nem egyről a kettőre dolog volt, hanem egy ártalmatlan megjegyzés tőlem, egy rossz reagálás tőle, egy kis szúrás tőlem, egy kicsit nagyobb tőle és így tovább... És fél óra alatt már ki is pukkant a lufi :D Ő is gyökér volt és rosszul kezelte a dolgot, én is. Ezen persze simán lehetne javítani, egyikünk se volt hozzászokva hogy alkalmazkodni kellene a másikhoz, itt közösen kellett volna egymáshoz csiszolódni szép lassan, de az érzelmek túl hevesek voltak ahhoz :D


Az biztos, hogy ez az egész feladta a leckét, nekem legalábbis, hogy nem ártana kicsit alkalmazkodóbb lenni, de baxhatom ha a másik fél nem hajlandó szintén így tenni (akkor). Most meg már tök mind1, nem kell megalkudnom mert nincs miért.


Az életemmel nincs gond, több kalandban van részem mint amiről akármelyik tinderes bohóc próbál hamis képet festeni, szinte minden hónapban másik országban vagyok, a szakmám is olyan hogy oda költözök ahová akarok mert mindenhol van rám igény, és utálom az alkoholt :D


Szóval... nincs mit letisztázni magamban szerintem, mert a kérdések alapból nem egyértelműek, válaszok meg végképp nincsenek, az egyetlen megoldás a szándékos felejtés lenne. De lehet igaza van az egyik válaszadónak, csak idők kérdése, addig meg kénytelen leszek együtt élni a gondolattal amíg szép lassan el nem tűnik :)


Az én szintem meg csak annyi, hogy... társadalmi normák * (-1) . És valamennyire ő is ilyen volt, de azért annyira nem mint én, ezt csak arra mondtam, hogy se a külső nem volt olyan ami indokolná a megszállottságomat, se a belső ...

2022. nov. 6. 11:26
 15/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, te bonyolultabb vagy mint egy nő. :)

Ekkora távolsággal köztetek te lehet hogy tényleg csak egy elképzelt személyt emelsz piedesztálra. A valódi személyiségét csak akkor ismernéd meg ha sokat együtt lennétek, vagy együtt élnétek. A többi az csak a rózsaszín köd. Pozitív tulajdonságokkal ruházod fel a másikat, közben meg a jelek szerint ő nem is olyan. Ha olyan szuper lenne, akkor veled akarna lenni. De nem....

Csináltam én is ezt, de ez nem vezet semmi jóra. A szép szavak nem számítanak, csak a tettek! Mit tesz érted, és mit tesz a kapcsolatért a másik? Veled akar lenni? Tesz érte, hogy ha most nem is tudtok együtt lenni, de később ez megvalósulhasson? A sok szép és jól hangzó szöveg semmit sem ér ha nincs mögötte szándék mindkét részről. Addig csak ábránd az egész, amit valójában bármilyen nőre kivetíthetnél aki kicsit is szebben szól hozzád.

2022. nov. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
#15 igazad lehet, ez az egész nem más csak egy utópia, ami a valóságban biztos nem működött volna. Most majd ezt fogom ismételgetni, köszi a tippet :D
2022. nov. 6. 12:04
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is most hasonló helyzetben vagyok nyugodtan ìrj privàtot ha segítségre lenne szükséged
2022. nov. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!