Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagy baj, ha elhagyom terhesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj, ha elhagyom terhesen?

Figyelt kérdés
Megismertem egy másik nőt külföldön.

2022. dec. 3. 17:05
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
88%
Na es az ilyen pasik vannak meg tobbsegben csoda hogy a nok nem biznak bennuk
2022. dec. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 Hans Pötterman ***** válasza:
87%
F@szfej. de titkon remélem,h csak valami provokatív szűz barom vagy
2022. dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
87%
Undorító vagy, illetve a hülye is levágja hogy kamu kérdés, feszkókeltés céljából.
2022. dec. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
91%
Vigyázz mert a karma utolér….
2022. dec. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván ez is egy döntés ahogy az is ha ki állsz a mellett a nő mellett akitől gyermeked fog születni! Megismertél valaki mást rendben, de mi a garancia hogy hosszú tavu lesz? Mi lesz ha egy nap megbánod hogy elhagytad egy izgalmasabb életért? Mi lesz ha egy nap egy fontosabb pillanatodban nem lesz az ember ott veled akitől a legjobban vártad hogy veled legyen? Talán most nem lesz lelkiismeretfurdalásod de egy nap még lehet! Persze csak lehet hiszen nem ismerem az érzelmeid mennyire is tudnak mélyek lenni. Talán egy nap te is számitasz majd valakire!! Gondold át azért és persze úgy dönts hogy mérlegeltél! Sajnálom a kisgyermeket, mert mindig ők bűnhődnek felelőtlen döntések miatt. Rá lehet fogni a másikra is hogy hibázott de ketten voltatok benne, nem ez a lényeg, hanem annak a gyermeknek az élete aki semmiről sem tehet! Gondold át!
2022. dec. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
64%

11# azert ne altalanositsd :D ha tudta hogy nincs gumi, akkor minek fekudt le? Neki is volt valasztasa.

Illetve sok no lefekszik par randi utan is.

Csak el kell olvasni tobb kerdest es rajossz.

2022. dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el, sok boldogságot.
2022. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
92%
Ez az okádék kategória. Idióta vagyok, mindenhová belógatom, de semmi sem biztos. Ő a hibás, nem én vagyok. Majd a 4. anyukánál lehet hogy eszembe jut, hogy nem akarok majd gyereket a jövőben, mert az első nevét se tudtam megjegyezni. Milyen gyerektartás? Hol a DNS teszt, amit biztosan nem én fogok fizetni!?
2022. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Engem is terhesen hagyott el az akkori párom. Fogalmam sincs hogyan éltem túl. :(
2022. dec. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 Hans Pötterman ***** válasza:
100%

#19

Sajnálom, ez a legrosszabb dolog amit egy nővel tehet valaki...:(

2022. dec. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!