Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagy baj, ha elhagyom terhesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj, ha elhagyom terhesen?

Figyelt kérdés
Megismertem egy másik nőt külföldön.

2022. dec. 3. 17:05
1 2 3 4 5
 31/41 NTBS ***** válasza:
77%
Igen. Milyen ember vagy te? A gyerekre nem gondolsz? Te is ott voltál, mikor fogant.
2022. dec. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Óvszert kéne húznia minden férfinak aki nem akar gyereket.
2022. dec. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!!! Itt vagy még?

Ki volt neked ez a nő aki most gyereket vár tőled? Rendes szerelmi kapcsolat? Vagy csak dugópajti? Vagy egyéjszakás kaland? "Elhagyniból" az elsőre tippelek. De ha második és a nő is tisztában volt vele,hogy ő csak ennyire kell ,akkor nem nagyon fog meglepődni hogy nem akarod vele élni a hátralévő életed.

Pótapuka(jelölt)ként és úgy, hogy férfi és nö ismerőseim is vannak olyan kapcsolatban ahol nem a mostani férj(!) a gyerek apja,írok.

Ha nem kell a nő miért maradnál vele,gyereknek se jó egy muszáj kapcsolatban felnőni. Ha nem szereted a nőt ,ha nem vonz szexuálisan úgyis fog más,ahogy ez veled meg is történt. Akit nem szeretel azzal idegesítő együtt élni. Ebből csak veszekedés és hideg légkör lesz.

Sokan a terhes nőt és a gyereket sajnálják. Ha neked nem kellenek,jobban járnak ha engeded nekik hogy megtalálhassák a boldog családi életet.

2022. dec. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Rendes kapcsolat, igen. 2019 óta vagyunk eggyütt. Anno a családom nyomást gyakorolt rám, hogy ideje lenne párt keressek, így végül összejöttem vele. Szívem mélyén nem akartam komoly kapcsolatot Magyarországon. Most már, hogy megtörtént a baj, nem akar kiköltözni velem sehova, én meg nem akarom tönkretenni az életem itt. Az lesz a legjobb szerintem, ha elmondom neki, hogy fél éve beszélgetek egy lánnyal, hátha meggondolja magát a gyereket illetően, legalábbis remélem.
2022. dec. 15. 19:26
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Undorító vagy, de komolyan. 🤮🤮🤮
2022. dec. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
83%
Ha így gondolod, tényleg azonnal szólj neki. Legyen ideje dönteni…
2022. dec. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy baj. Jobbat érdemel nálad! Fizeted a gyerektartást, felfogható bánatpenznek is, és mielőbb lelépsz, külföldre, hogy ne légy lab alatt, a gyereket se zavard ösdze, és főleg boldog lehessen egy nálad jobb emberrel. Nekem ez tetszik!
2022. dec. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
80%
Ki van emelve a kerdes, szerintem troll ;)
2022. dec. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
79%

Nehogy már azt mondd nekem, hogy 3 éve egy kapcsolatban vagy, amit amúgy sosem akartál igazán!?


Ha szabad kérdeznem hány éves vagy?

2022. dec. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Mindketten a húszas éveink közepén járunk.
2022. dec. 16. 09:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!