Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A szakítás napján (3 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakítás napján (3 éves kapcsolat), már rögtön más nővel volt. Jogos, hogy nagyon fáj és kicsit dühít?

Figyelt kérdés
Ráadásul nem csak egy random “buliban felszedett” nőről van szó, hanem kb. 1 éve ismerjük őt.

2022. dec. 20. 22:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
50%
Engem kidobott a csaj anno. Pont karácsany elött egy héttel. Teljes más hajat csináltatott. Azt hittem könyörgök majd neki. Nekem is fájt. Majd össze jöttem egy csajjal. Hát mi történik? Oda jött és a buszmegálóban megakar csókolnia. Fél év volt mire levakartam. Csak annyi hogy törődj magaddal és örülj a boldogságuknak. Te meg élvezd a szongli életet. Ez már el ment.
2022. dec. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!