Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Úgy érzem magam, mint egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem magam, mint egy drogos 10 nappal a szakítás után. Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés

Békés volt az elválás, sőt igazából az ismerkedés elején történt. (2 hónap se volt)


Én viszonylag gyorsan kötődtem a sráchoz. Ő 26/F, én meg 28/F. Viszont a köztünk levő fizikai távolság miatt baromi nehéz lett volna jelen helyzetben mindkettőnknek alkalmazkodni. (Ez volt a fő indok, lehet más is, de az nem érdekel.)


Megbeszéltük, hogy ettől még lehetünk haverok, mert sok mindenben inkább barátként rekintettünk egymásra, mint társként. Tudom, lehet ebből nem lesz semmi, de nincs harag a részemről, meg a távolság miatt sem találkozhatnánk olyan gyakran.


Lényeg a lényeg, az elmúlt pár napban még volt hogy ő írt pár sort, volt hogy én írtam neki. Vagy küldtünk pár képet. De gondolom ő is rájött, hogy se neki se nekem nem egészséges ez így, mert nem tudunk ezáltal gyógyulni.


Két napja írt nekem utoljára. Azóta se ő se én nem írtam vissza. Viszont észrevettem, hogy most automatikusan csekkolja a sztorijaimat Instagramon, amit korábban nem tett.


Éppen nyaralok, szóval tudnék miről képet küldeni, de érzem, hogy ez nem helyes. Jelen helyzetben nem, mert akkor újból feltépném a sebeket.


A srác nem követett ki, sőt még ugyanannál a multinál is vagyunk, nem lenne szerencsés teljesen eltűnni, meg szerintem nincs neki sem szándékában. Nekem viszknt egy kínzással ér fel, hogy ne nézzek rá az instájára vagy ne írjak neki semmit.



2023. febr. 17. 08:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom , még nem drogoztam
2023. febr. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
48%
Teljesen normális. De ha haverkodsz vele az életben nem lépsz túl rajta. Ha nem beszéltek és nem is tudsz róla semmit akkor fél év és jól leszel.
2023. febr. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Fél évbe telhet 8 hét ismertség feldolgozása?
2023. febr. 17. 09:24
 4/22 anonim ***** válasza:
Lehet hamarabb is, de én is egy két hónapos kapcsolaton másfél év alatt léptem túl, mert megcsalt és ezt nehezen dolgoztam fel. Úgyhogy nem függ a kapcsolat hosszától a továbblépési idő. De ha nem volt semmi gáz akkor lehet két hónappal megúszod ha nem beszélsz vele és nem nézegeted.
2023. febr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
55%

Első lépés kiköveted.

Meg milyen haverság??


"Nekem viszknt egy kínzással ér fel, hogy ne nézzek rá az instájára vagy ne írjak neki semmit."

Amíg nem tiltod ezen fog kattogni az agyad.

Ne áltasd magad, hogy néha néha ráírsz meg képet küldesz. Mi értelme?

2023. febr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Egyébként láttatok egymást élőbe vagy csak írogatás volt a távolság miatt?
2023. febr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Igen, egy hét beszélgetés után találkoztunk vagy 6x. Majd jött megint a távollét. Utána volt még egy tali. Ennyi volt.Közben meg folyton írtunk.
2023. febr. 17. 10:01
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
Tehát gyakorlatilag nem is volt kapcsolat. Igazából ténylegesen egy hetet se töltöttetek együtt. Nem egészséges ennyi idő alatt ilyen szinten kötődni.
2023. febr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%
De egészséges mert a kérdező elképzelt egy komplett személyiséget a srácnak és abba szeretett bele, ez normális, de lehet a srác nem egészen olyan mint képzelte.
2023. febr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
4) Nálunk megcsalás nem történt, legalábbis olyan amiről tudnék. Mondjuk mi ki sem mondtuk, hogy járunk. Tudtuk egymásról, hogy fent van a másik Grinderen meg Tinderen. Igaz, ő Grinderről törölte magát, később én is. A beszélgetéseinkben a szexualitás is inkább másodlagos vagy harmadlagos volt. Sok közös céges dologról beszéltünk, lévén, hogy ugyanannál a multinál vagyunk, szal amúgy az egészet fel lehetne fogni egy baráti ismerkedésnek is akár, amibe én többet láttam. Rzek után nem lenne durva a tiltás? Vagy esetleg érdemes lenne megírnom neki, hogy most szükségem van pár hétre/hónapra, amíg nem írunk, aztán meglátjuk mi a szitu?
2023. febr. 17. 10:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!